reklama
Giercownia - Gry Online

Bleach vs Naruto v 0.9

Skomentuj Dodaj do ulubionych Zgłoś problem z grą
Oceń:  
Reklama

Opis gry i sterowanie

Szczegóły:

Zagrań: 785 422
Rozmiar gry: 4,57 MB
Użytkowników lubiących grę: 413
Ocena: 4,04
Łącznie głosów: 564

Gra dodana przez:

Bijatyka platformowa z bohaterami Bleach i Naruto.

Sterowanie:
A;D - poruszanie się
S - obrona
J - atak
K - skok
L - sprint
U - atak z dystansu
I - mocny atak z dystansu
O - wezwanie pomocnika

Gracz 2:
Strzałki w Lewo/Prawo - poruszanie się
Strzałka w Dół - obrona
1 - atak
2 - skok
3 - sprint
4 - atak z dystansu
5 - mocny atak z dystansu
6 - wezwanie pomocnika

Dodaj komentarz

avatar Gość Gość
216.73.216.*

Komentarze (2 676)

avatar widlarzb1
widlarzb1 16.12.2009, godz. 09.38 odpowiedz
0
heros111 to w końcu ty jestes na zdjęciu na nk czy twój brat bo się pogubiłam
Nie długo Święta
avatar widlarzb1
widlarzb1 16.12.2009, godz. 09.33 odpowiedz
0
ja ciebie heros zaakceptowała a wiolecinka zaprosze obirobi oki
avatar heros111
heros111 15.12.2009, godz. 21.25 odpowiedz
0
noe jeszcze nie zaprosiłem ale zrobilem se więc zaprosze cię
avatar wiolecinka
wiolecinka 15.12.2009, godz. 19.22 odpowiedz
0
o ludzie... nie wytrzymam nawet 5 minut, ze mnie to gaduła, nie dziwię się że ze mną nie da się wytrzymać, ciągle gadam i gadam, no super nadal gadam, jak miałam na komórce 50 zł na rozmowy, to rozgadałam to w trzy dni, a miało mi starczyć na trzy miesiące... powiem krótko - TSUGUA! (to słowo japońskie, tak jak nouonda czy naini, wiem co znaczą dlatego ich używam) miało być krótko a wyszło sprawozdanie...
avatar wiolecinka
wiolecinka 15.12.2009, godz. 19.10 odpowiedz
0
masz cela heros odrazu zgadłeś, ale jak masz zamiar oglądać galerie to... no ważne jest to że nie mam aż tak ładnych zdjęć. Nie rozumiem tego że twój brat ma "nk" a ty nie, jak dla mnie to by było nie sprawiedliwe... ale ja się nie znam. O ludzie czemu ja tyle gadam... powinnam trochę wyluzować
avatar wiolecinka
wiolecinka 15.12.2009, godz. 18.56 odpowiedz
0
jak coś to ja się nie obrażam na nikogo, a heros masz rację tam jest widlarzb, a ten gostek to obirobi.
avatar heros111
heros111 15.12.2009, godz. 07.30 odpowiedz
0
aha więc żeby się upewnić to twoji znajomi to Beata Widlarzb i jakiś tam gostek a ta Beata to hyba widlarzb
avatar heros111
heros111 15.12.2009, godz. 07.21 odpowiedz
0
sorki sorki sorki sorki sorki sorki sorki sorki sorki sorki sorki sorki sorki sorki sorki sorki sorki sorki sorki sorki
avatar sakurci
sakurci 14.12.2009, godz. 21.03 odpowiedz
0
O bosh emoemi! wiolecinka sory ale moja siora nie wie jak się ma zachować! wiolecinka naprawdę wstyt mi
emoemi ZAMK*nij się
avatar wiolecinka
wiolecinka 14.12.2009, godz. 20.32 odpowiedz
0
jestem Wioleta a nie Violetta, no chyba lepiej wiem jak mam na imię, i wiesz co... to mnie nawet obraziło gdyby ktoś tak tobie powiedział że źle piszesz swoje WŁASNE imię, to co... i to nie wstyd nosić te imię... noszę je z dumą bo wiem że jest moje! A heros jeśli chodzi o zdjęcie to masz rację jest z dziewczyną anime
Gracze online (3):
Polecamy: