reklama
Giercownia - Gry Online

Bleach vs Naruto v 0.9

Skomentuj Dodaj do ulubionych Zgłoś problem z grą
Oceń:  
Reklama

Opis gry i sterowanie

Szczegóły:

Zagrań: 785 414
Rozmiar gry: 4,57 MB
Użytkowników lubiących grę: 413
Ocena: 4,04
Łącznie głosów: 564

Gra dodana przez:

Bijatyka platformowa z bohaterami Bleach i Naruto.

Sterowanie:
A;D - poruszanie się
S - obrona
J - atak
K - skok
L - sprint
U - atak z dystansu
I - mocny atak z dystansu
O - wezwanie pomocnika

Gracz 2:
Strzałki w Lewo/Prawo - poruszanie się
Strzałka w Dół - obrona
1 - atak
2 - skok
3 - sprint
4 - atak z dystansu
5 - mocny atak z dystansu
6 - wezwanie pomocnika

Dodaj komentarz

avatar Gość Gość
216.73.216.*

Komentarze (2 676)

avatar widlarzb1
widlarzb1 19.12.2009, godz. 08.21 odpowiedz
0
te rysunki są superowe (mówie to z reka na sercu) może moje wstawię tylko muszę iść do szkoły bo w w szawcę mam teczkę z rysunkami bo pokazywałam pani na ocenę
avatar wiolecinka
wiolecinka 18.12.2009, godz. 18.14 odpowiedz
0
widlarzb, serio moje rysunki są fajne, bo wiesz, nikt mi jeszcze nie mówił czy ładne czy co innego
avatar wiolecinka
wiolecinka 18.12.2009, godz. 17.52 odpowiedz
0
kto widział moje rysunki na nk?
avatar wiolecinka
wiolecinka 18.12.2009, godz. 17.08 odpowiedz
0
czesio ja oglądam kapitana bombę na 4fun tv w kartoonach, to dla tych od 16 lat, ale co mi tam, kapitan torpeda to chyba jak pamiętam ten rudy, wczoraj też oglądałam, było o tym jak zginął kapitan bomba, tylko nie kojarzę tych numerów odcinków
avatar widlarzb1
widlarzb1 18.12.2009, godz. 15.10 odpowiedz
0
sakurci ja się na cibie nie obraziłam a ja sie nie obraż (*chyba)
avatar sakurci
sakurci 18.12.2009, godz. 12.23 odpowiedz
0
ok to ja tu nie komentuje....Strata czasu to naraska
avatar wiolecinka
wiolecinka 17.12.2009, godz. 15.36 odpowiedz
0
widzieliście zdjęcie obirobi na nk, ja mu robiłam te zdjęcie latem, jak jechaliśmy sobie rowerami, on też zrobił mi zdjęcie i powiedział że wsadzi je na nk, to ździerstwo
avatar wiolecinka
wiolecinka 17.12.2009, godz. 15.13 odpowiedz
0
ja chyba teraz wejdę na nk, a potem sobie jeszcze tu pogadam u mnie na telefonie komórkowym mam mnóstwo swoich fotek, robie sobie je codziennie, trochę dziwne, ale tak jest
avatar heros111
heros111 17.12.2009, godz. 15.06 odpowiedz
0
yo zrobie i wstawie
avatar wiolecinka
wiolecinka 17.12.2009, godz. 14.54 odpowiedz
0
nie, wyglądasz fajnie, szkoda tylko że to nie z tego roku, ale nie szkodzi
Gracze online (1):
Polecamy: