reklama
Giercownia - Gry Online

Bleach vs Naruto v 0.9

Skomentuj Dodaj do ulubionych Zgłoś problem z grą
Oceń:  
Reklama

Opis gry i sterowanie

Szczegóły:

Zagrań: 785 407
Rozmiar gry: 4,57 MB
Użytkowników lubiących grę: 413
Ocena: 4,04
Łącznie głosów: 564

Gra dodana przez:

Bijatyka platformowa z bohaterami Bleach i Naruto.

Sterowanie:
A;D - poruszanie się
S - obrona
J - atak
K - skok
L - sprint
U - atak z dystansu
I - mocny atak z dystansu
O - wezwanie pomocnika

Gracz 2:
Strzałki w Lewo/Prawo - poruszanie się
Strzałka w Dół - obrona
1 - atak
2 - skok
3 - sprint
4 - atak z dystansu
5 - mocny atak z dystansu
6 - wezwanie pomocnika

Dodaj komentarz

avatar Gość Gość
216.73.216.*

Komentarze (2 676)

avatar heros111
heros111 20.12.2009, godz. 17.05 odpowiedz
0
ja swoje wstawie około następnej niedzieli
avatar wiolecinka
wiolecinka 20.12.2009, godz. 16.53 odpowiedz
0
rany, aż w województwie Mazowieckim... u mnie Wysokie Mazowieckie jest w województwie Podlaskim, a co się dzieje w shippudenie to niestety nie wiem, wogule to Naruto nie oglądałam od dawna, teraz oglądam stalowego achemika, jestem na 258 odc.
avatar widlarzb1
widlarzb1 20.12.2009, godz. 16.12 odpowiedz
0
EJ MOZE KTOŚ MI POWIEDZIEĆ CO SIĘ DZIEJE W NARUTO SHIPPUUDEN BO Z 4 ODCINKI NIE MOGŁAM OBEJRZEĆ I TERAZ OGLĄDAŁAM JA TOBI COŚ SASUKE GADAŁ I NIE WIEM O CO CHODZI
avatar widlarzb1
widlarzb1 20.12.2009, godz. 16.05 odpowiedz
0
no fajny avatar Gorwolin jest w województwie Mazowieckim , a i sasuichi demon u naruto J+K I TAK SAMO BANKAI
avatar wiolecinka
wiolecinka 20.12.2009, godz. 14.12 odpowiedz
0
Zmieniłam awka na Senną z Bleacha, ma charakter podobny do mnie i w ogóle jest super, lubię ją tak jak Anko, pamiętam że gdy się tu zarejestrowałam to z nią był mój pierwszy awatar
avatar wiolecinka
wiolecinka 20.12.2009, godz. 14.01 odpowiedz
0
w razie czego- powodzenia
avatar wiolecinka
wiolecinka 20.12.2009, godz. 13.53 odpowiedz
0
niestety nie wiem, może wejdź w grze na trening i pokombinuj, może się uda.
avatar sasuichi
sasuichi 20.12.2009, godz. 12.41 odpowiedz
0
e ja sie robi bankai ichigo a demona narutem
avatar wiolecinka
wiolecinka 20.12.2009, godz. 10.35 odpowiedz
0
ojej przepraszam za błąd - Garwolin, pomyliłam się bo nie patrzyłam co piszę
avatar wiolecinka
wiolecinka 20.12.2009, godz. 10.27 odpowiedz
0
widlarzb, w jakim województwie jest Grawolin? pytam tak z ciekawości
Polecamy: