reklama
Giercownia - Gry Online

Bleach vs Naruto v 0.9

Skomentuj Dodaj do ulubionych Zgłoś problem z grą
Oceń:  
Reklama

Opis gry i sterowanie

Szczegóły:

Zagrań: 785 401
Rozmiar gry: 4,57 MB
Użytkowników lubiących grę: 413
Ocena: 4,04
Łącznie głosów: 564

Gra dodana przez:

Bijatyka platformowa z bohaterami Bleach i Naruto.

Sterowanie:
A;D - poruszanie się
S - obrona
J - atak
K - skok
L - sprint
U - atak z dystansu
I - mocny atak z dystansu
O - wezwanie pomocnika

Gracz 2:
Strzałki w Lewo/Prawo - poruszanie się
Strzałka w Dół - obrona
1 - atak
2 - skok
3 - sprint
4 - atak z dystansu
5 - mocny atak z dystansu
6 - wezwanie pomocnika

Dodaj komentarz

avatar Gość Gość
216.73.216.*

Komentarze (2 676)

avatar widlarzb1
widlarzb1 23.12.2009, godz. 12.56 odpowiedz
0
wstawiłam naruto i saskie a saskie human ni mogę bo mi się nie mieści bo narysowałam go na kartce A3
avatar heros111
heros111 23.12.2009, godz. 12.18 odpowiedz
0
JEZU ale NUDAA
avatar widlarzb1
widlarzb1 23.12.2009, godz. 12.18 odpowiedz
0
ja nrysowałam naruto sasuke i sasuke human nie wiem tylko kiedy w stawic
avatar wiolecinka
wiolecinka 22.12.2009, godz. 17.05 odpowiedz
0
kiedyś trzeba spróbować, a ja dodaję teraz kolejny rysunek, tym razem patrzę na pozycję, narysowałam Anko
avatar widlarzb1
widlarzb1 22.12.2009, godz. 15.27 odpowiedz
0
ja to częściej patrze i rysuje ale właśnie jak tak rysuje to misi sie pamięc z lepsza mam nadzieje , że będe tez rysowac z głowy
avatar heros111
heros111 22.12.2009, godz. 15.15 odpowiedz
0
ja jak coś mi do głowy przyjdzie jak coś obejże zobacze itp
avatar wiolecinka
wiolecinka 22.12.2009, godz. 14.53 odpowiedz
0
ja tak z głowy rysuję, mam dobrą pamięć a te trzy pierwsze dziewczyny to sama se wymyśliłam, po to jest wyobraźnia
avatar widlarzb1
widlarzb1 22.12.2009, godz. 14.19 odpowiedz
0
a jam pytanie czy wy tak z głowy rysujecie czy sie patrzycie i do piero rysujecie
avatar heros111
heros111 22.12.2009, godz. 13.41 odpowiedz
0
no wiesz wene muszę mieć aby coś narysować
avatar wiolecinka
wiolecinka 22.12.2009, godz. 13.28 odpowiedz
0
nie wszyscy muszą ładnie rysować, ja umiem tylko to, to taki dar nikt nie będzie się śmiał, a i jeszcze heros, tobie zawsze tak długo wychodzi rysowanie? ja jeden rysunek zdążę narysować w jakieś 5 minut, jak wstawiam je na nk to są jakieś takie niewyraźne
Gracze online (4):
Polecamy: