reklama
Giercownia - Gry Online

Bleach vs Naruto v 0.9

Skomentuj Dodaj do ulubionych Zgłoś problem z grą
Oceń:  
Reklama

Opis gry i sterowanie

Szczegóły:

Zagrań: 785 396
Rozmiar gry: 4,57 MB
Użytkowników lubiących grę: 413
Ocena: 4,04
Łącznie głosów: 564

Gra dodana przez:

Bijatyka platformowa z bohaterami Bleach i Naruto.

Sterowanie:
A;D - poruszanie się
S - obrona
J - atak
K - skok
L - sprint
U - atak z dystansu
I - mocny atak z dystansu
O - wezwanie pomocnika

Gracz 2:
Strzałki w Lewo/Prawo - poruszanie się
Strzałka w Dół - obrona
1 - atak
2 - skok
3 - sprint
4 - atak z dystansu
5 - mocny atak z dystansu
6 - wezwanie pomocnika

Dodaj komentarz

avatar Gość Gość
216.73.216.*

Komentarze (2 676)

avatar wiolecinka
wiolecinka 25.12.2009, godz. 20.05 odpowiedz
0
dzięki
avatar wiolecinka
wiolecinka 25.12.2009, godz. 16.33 odpowiedz
0
ichigooo, a jakich znasz? a jeśli coś to znasz takich co grają rocka
avatar widlarzb1
widlarzb1 25.12.2009, godz. 16.10 odpowiedz
0
ichigooo kto to jest na twoim avatarze bo mi się z daję że gdzieś widziałam tą buzie
avatar ichigooo
ichigooo 25.12.2009, godz. 14.23 odpowiedz
0
SIEMANO LUDZIE ! Jak ja dawno tu nie byłem ! Ja tego kogoś to nieznam . Ale znam wiele innych piosenkarzy .
avatar wiolecinka
wiolecinka 25.12.2009, godz. 12.41 odpowiedz
0
kto z was słucha Breaking Benjamina, bo ja dziś usłyszałam taki jego super kawałek "diary of the Jane", przesłałam też to sobie na telefon, ktoś z was słucha jego piosenek?
avatar widlarzb1
widlarzb1 25.12.2009, godz. 09.19 odpowiedz
0
ej sakurci do stałaś gumkę do narysowania mangi
avatar widlarzb1
widlarzb1 25.12.2009, godz. 08.53 odpowiedz
0
Ja dostałam bluzkę z długim rękawem(czarną z napisem) , wodę toaletową(pięknie pachnie) , czekoladę , 50 zł (od wujka i cioci) , i dwie książki pt: "Posłuchaj mojego serca" i "Pamiętnik jedynaczki(pierwsza ma 467 str a druga 302) nie długe skończe czytać pierwszą.PS. Może na urodziny dostanę coś jeszcze bo mam 8 stycznia
avatar wiolecinka
wiolecinka 25.12.2009, godz. 08.27 odpowiedz
0
Wesołych Świąt wszystkim, dużo zdrowia, oczywiście dużo szczęścia, spełnionych marzeń i większego kieszonkowego sorki że trochę spóźnione, ale wczoraj nie miałam dostępu do kompa, musiałam jechać na wigilię do Śniadowa, a o północy pojechałam z tatą na Pasterkę, a potem całą noc oglądałam filmy, no i chce mi się spać... a ja dostałam kartę pamięci 4 Gb, a to o wiele lepsze niż moje byłe 1 Gb, bluzkę z kapturem, a to dla mnie fajnie bo uwielbiam bluzy z kapturem, grę komputerową i co najlepsze to telefon na dotyk, normalnie super, stary telefon oddam siostrze, to dziwne że dostałam taki prezent, po tych bójkach w szkole...
avatar sakurci
sakurci 25.12.2009, godz. 07.47 odpowiedz
0
wiem dostałam słownik do angielskiego i słownik nastolatek
avatar sakurci
sakurci 25.12.2009, godz. 07.38 odpowiedz
0
Co dostaliście?
Ja dostałam to Płyte Byonce i płyte Rianny (sory za błędy)
Dostałam wieże,Ksiąrzkę Manga do rysowania i tak mi ładnie wyszło że stawie se te rysunki na nk
Dostałam Gre na psp i pleistejszyn 2 i dostałam ciuchy z Breski i dostałam perfumy Hannah Montana i dostałam blok i pastele i ołówki i gumki do rysowania mangi i dostałam......zapomniałam
Czekam na ODP
Gracze online (1):
Polecamy: