reklama
Giercownia - Gry Online

Bleach vs Naruto v 0.9

Skomentuj Dodaj do ulubionych Zgłoś problem z grą
Oceń:  
Reklama

Opis gry i sterowanie

Szczegóły:

Zagrań: 785 379
Rozmiar gry: 4,57 MB
Użytkowników lubiących grę: 413
Ocena: 4,04
Łącznie głosów: 564

Gra dodana przez:

Bijatyka platformowa z bohaterami Bleach i Naruto.

Sterowanie:
A;D - poruszanie się
S - obrona
J - atak
K - skok
L - sprint
U - atak z dystansu
I - mocny atak z dystansu
O - wezwanie pomocnika

Gracz 2:
Strzałki w Lewo/Prawo - poruszanie się
Strzałka w Dół - obrona
1 - atak
2 - skok
3 - sprint
4 - atak z dystansu
5 - mocny atak z dystansu
6 - wezwanie pomocnika

Dodaj komentarz

avatar Gość Gość
216.73.216.*

Komentarze (2 676)

avatar widlarzb1
widlarzb1 29.12.2009, godz. 17.12 odpowiedz
0
w spółczuje Ci wiolecinka ja miałam kiedyś złamana lewą ręke a tak w ogóle mam do Ciebie pytanie na poszkolu ja się dodaję obrazki nie to cały czas mam je po lewej stronie(a cały czas ustawiam żeby były po prawej) weź pomusz bo nie mogę będe wdzięczna
avatar wiolecinka
wiolecinka 29.12.2009, godz. 14.46 odpowiedz
0
pamiętam, że zanim się tu zarejestrowałam, czyli w te wakacje, też miałam złamaną rękę, ma się tego pecha
avatar wiolecinka
wiolecinka 29.12.2009, godz. 14.19 odpowiedz
0
wczoraj wieczorem złamałam prawą rękę, teraz piszę lewą, niech szlak trafi ten głupi motor!
avatar heros111
heros111 29.12.2009, godz. 11.36 odpowiedz
0
nieee ja ju w to nie gram znudziło mi się
avatar widlarzb1
widlarzb1 29.12.2009, godz. 11.04 odpowiedz
0
jak sie robi strone na poszkole prosze o dokładne wyjasnnienie
avatar widlarzb1
widlarzb1 29.12.2009, godz. 10.04 odpowiedz
0
shadowandsonic mi też się tak robiło coś się po prostu zacina ja musiałam czekać 2 albo 3 dni żeby mi się z mienił musisz spokojnie poczekać
avatar shadowandsonic
shadowandsonic 29.12.2009, godz. 08.16 odpowiedz
0
jak zmieniam avatar to jest ten sam ci przedtem czemu
avatar shadowandsonic
shadowandsonic 29.12.2009, godz. 07.49 odpowiedz
0
ja terz
avatar heros111
heros111 28.12.2009, godz. 23.25 odpowiedz
0
o ranyy nie moge uwierzyć sasuke naprawde dołancza do akatsuki
avatar shadowandsonic
shadowandsonic 28.12.2009, godz. 22.32 odpowiedz
0
super 5/5 i do ulu
Gracze online (2):
Polecamy: