reklama
Giercownia - Gry Online

Bleach vs Naruto v 0.9

Skomentuj Dodaj do ulubionych Zgłoś problem z grą
Oceń:  
Reklama

Opis gry i sterowanie

Szczegóły:

Zagrań: 785 327
Rozmiar gry: 4,57 MB
Użytkowników lubiących grę: 413
Ocena: 4,04
Łącznie głosów: 564

Gra dodana przez:

Bijatyka platformowa z bohaterami Bleach i Naruto.

Sterowanie:
A;D - poruszanie się
S - obrona
J - atak
K - skok
L - sprint
U - atak z dystansu
I - mocny atak z dystansu
O - wezwanie pomocnika

Gracz 2:
Strzałki w Lewo/Prawo - poruszanie się
Strzałka w Dół - obrona
1 - atak
2 - skok
3 - sprint
4 - atak z dystansu
5 - mocny atak z dystansu
6 - wezwanie pomocnika

Dodaj komentarz

avatar Gość Gość
216.73.216.*

Komentarze (2 676)

avatar widlarzb1
widlarzb1 17.01.2010, godz. 12.17 odpowiedz
0
ja z anglika pomiędzy 4 a 5 muszę sie więcej zgłaszać a możę bedzie 5
avatar wiolecinka
wiolecinka 17.01.2010, godz. 11.34 odpowiedz
0
ręka szczęśliwie zdrowieje mój numer w dzienniku to 19 i jestem ostatnia, na szarym końcu, z angola mam 5, a ja z matmy nigdy niższej oceny od 4 nie dostałam
avatar widlarzb1
widlarzb1 17.01.2010, godz. 10.42 odpowiedz
0
ZAPOMNIAŁABYM CO Z RĘKĄ WIOLECINKA
Jakie macie nr w dzienniku bo j 17 jestem 3 od końca
avatar widlarzb1
widlarzb1 17.01.2010, godz. 10.27 odpowiedz
0
he ja w tamtym roku dostałam 1 z matmy i tak mialam świadectwo z czerwonym paskiem
Teraz moja najgorsza ocena to 3-
Jakie macie oceny z anglika bo ja to się w ogóle na kArtkówki nie uczę to i tak 5 lub 5- DOSTANĘ
avatar wiolecinka
wiolecinka 17.01.2010, godz. 10.08 odpowiedz
0
a co w 5 jest złego? 1 to koszmar, na szczęście nie dla mnie, ja 1 nigdy nie dostałam
avatar sakurci
sakurci 17.01.2010, godz. 07.21 odpowiedz
0
No nareście zgoda! JuPi!....Ej no to jaki temat?
avatar wiolecinka
wiolecinka 17.01.2010, godz. 07.16 odpowiedz
0
emoemi, ja się nawet nie gniewałam, akurat ja taka nie jestem żeby się pogniewać
avatar redtiger
redtiger 16.01.2010, godz. 20.50 odpowiedz
0
emoemi my sie chyba nie znamy.
avatar wiolecinka
wiolecinka 16.01.2010, godz. 15.56 odpowiedz
0
zawsze co roku miałam wyróżnienie na świadectwie, a to wszystko przez to że napisałam ostatni sprawdzian na 2, bo nic się nie nauczyłam, bo leżałam w szpitalu, a mnie nie było bo nie mogłam na komputer
avatar widlarzb1
widlarzb1 16.01.2010, godz. 13.15 odpowiedz
0
przykro mi wiolecinka ja się staram żebym na półrocze najgorszą moją oceną była 4 bo na koniec moge się poprawić na 5 ale wiesz fizyka nie jest taka łatwa no nic doczekam to zobacze
Polecamy: