reklama
Giercownia - Gry Online

Bleach vs Naruto v 0.9

Skomentuj Dodaj do ulubionych Zgłoś problem z grą
Oceń:  
Reklama

Opis gry i sterowanie

Szczegóły:

Zagrań: 785 313
Rozmiar gry: 4,57 MB
Użytkowników lubiących grę: 413
Ocena: 4,04
Łącznie głosów: 564

Gra dodana przez:

Bijatyka platformowa z bohaterami Bleach i Naruto.

Sterowanie:
A;D - poruszanie się
S - obrona
J - atak
K - skok
L - sprint
U - atak z dystansu
I - mocny atak z dystansu
O - wezwanie pomocnika

Gracz 2:
Strzałki w Lewo/Prawo - poruszanie się
Strzałka w Dół - obrona
1 - atak
2 - skok
3 - sprint
4 - atak z dystansu
5 - mocny atak z dystansu
6 - wezwanie pomocnika

Dodaj komentarz

avatar Gość Gość
216.73.217.*

Komentarze (2 676)

avatar heros111
heros111 27.01.2010, godz. 07.48 odpowiedz
0
szlaban za wagarowanie xD
avatar sabakunogarra
sabakunogarra 26.01.2010, godz. 19.37 odpowiedz
0
ja umie zmieniać ichigo w hollowa a naruto w liska nie w trakcie walki tylko na cały czas na wszystkie walki a o to sposób: wystarczy przy wybieraniu postaci równocześnie przycisnąć W czyli do góry i J czyli atak Przyciśnijcie WJ Równocześnie na naruto albo ichigo miłej gry
avatar wiolecinka
wiolecinka 26.01.2010, godz. 18.47 odpowiedz
0
siemka heros, gdzie tym razem cię wcięło?
avatar heros111
heros111 26.01.2010, godz. 17.44 odpowiedz
0
ja oba przeszedłem xDD przebijcie mnie
avatar kacpero00
kacpero00 26.01.2010, godz. 17.34 odpowiedz
0
a ja w NTSD
avatar redtiger
redtiger 26.01.2010, godz. 17.23 odpowiedz
0
ja w little fighter gram
avatar wiolecinka
wiolecinka 26.01.2010, godz. 11.24 odpowiedz
0
ja przerabiam stronkę na ps, nudzi mi się
avatar redtiger
redtiger 26.01.2010, godz. 09.17 odpowiedz
0
siemka u mnie spox a powieccie mi co tam u was.Przez 14 dni nie bende na kompie bo mam rosawalonego i jestem u kolegi pozdro
avatar mikarmiiii
mikarmiiii 26.01.2010, godz. 08.51 odpowiedz
0
Fajna gierka
avatar ala001
ala001 25.01.2010, godz. 13.29 odpowiedz
0
obijam tyłek jak zawsze .,a u ciebie?
Gracze online (1):
Polecamy: