reklama
Giercownia - Gry Online

Factory Balls 2

Skomentuj Dodaj do ulubionych Zgłoś problem z grą
Oceń:  
Reklama

Opis gry i sterowanie

Szczegóły:

Zagrań: 913 943
Rozmiar gry: 330,84 kB
Użytkowników lubiących grę: 1 419
Ocena: 4,53
Łącznie głosów: 1786

Gra dodana przez:

HICIOR! Stwórz piłkę taką samą, jaka jest na rysunku pudełka. W trakcie gry dopasuj dobrze kolor i wielkość, a piłka wpadnie do pudełka.
Sterowanie za pomocą myszki.

Wcześniejsza część gry znajduje się tutaj: Factory Balls

Dodaj komentarz

avatar Gość Gość
216.73.217.*

Komentarze (1 731)

avatar qmilo
qmilo 06.11.2008, godz. 19.07 odpowiedz
0
5 i do ulu
avatar baczek8
baczek8 06.11.2008, godz. 19.05 odpowiedz
0
Proste przeszedlem za pierwszy razem 5
avatar mateuszosa
mateuszosa 06.11.2008, godz. 19.03 odpowiedz
0
jak przejsc 24 lvl ?
avatar gonzo103
gonzo103 06.11.2008, godz. 19.02 odpowiedz
0
jak przejsc 19
avatar pinokio03
pinokio03 06.11.2008, godz. 19.02 odpowiedz
0
LVL 15 robimy jakby mikroskopem potem żarówką, wkladamy czapke, robimy na niebiesko, czapka won, BALLY PATRZ PONIZEJ, teraz LVL 16 sadzimy trawe podlewamy robimy niebieskie kwiaty podlewamy potem zolte kwiaty podlewamy LVL 17 robimy czerwoną farbą, potem 6x czarnym, 4x bialym, na koniec 2x bialym (mowa o spreju) LVL 18 robimy na zielono, wkladamy sluchaki, robimy na żółto, wkladamy kask sluchawki zdejmujemy, robimy na czerwono, wkladamy sluchawki, potem na niebiesko, ściągamy kask i sluchawki WYBACZCIE DZIS WIECEJ NIE DAM CDN
avatar uzipl
uzipl 06.11.2008, godz. 19.02 odpowiedz
0
jak przejsc 13 lvl
avatar bally
bally 06.11.2008, godz. 18.56 odpowiedz
0
wie ktos jak przejsc lev12?
avatar pinokio03
pinokio03 06.11.2008, godz. 18.55 odpowiedz
0
9 LVL wyjmujemy, "zasiewamy trawę", potem wkładamy czapkę, podlewamy aż dół stanie się brązowy, potem czapkę zdejmujemy i podlewamy górę 10 LVL wyjmujemy, robimy na czerwono, potem używamy jakby mikroskopa i żarówkę, nada świetlisty efekt xD 11 LVL robimy na niebiesko używamy potem białego i czarnego spreja (kilka razy by oczy były takie jak tam) 12 LVL zasiewamy kwiaty potem podlewamy, zasadzamy trawe i jeszcze raz podlewamy 13 LVL wkładamy jeden pasek na różowo, potem wkładamy drugi pasek też na różowo, wkładamy oba paski , robimy na niebiesko paski zdejmujemy, LVL 14 wkladamy okulary, zasiewamy trawe, podlewamy aż zrobi sie brązowe, potem 2 razy obie tak jakby odtykaczki do kibla (XDD) zdejmujemy okulary, robimy oczy czarnym sprejem (2x) cdn
avatar pinokio03
pinokio03 06.11.2008, godz. 18.49 odpowiedz
0
Ratownik poratuję Cię XD 6 LVL: wyjmujemy kulkę i kładziemy na niej poziomy pasek znaczy taki - malujemy na niebiesko i wkładamy pionowy pasek czyli taki | potem na różowo, paski zdejmujemy 7 LVL wyjmujemy wkładamy okulary, potem "zasiewamy" , podlewamy dwukrotnie, okularki zdejmujemy, za pomocą spreju robimy oczka (2x kliknąć) 8 LVL wyjmujemy, robimy na żółto, wkładamy czapkę, potem na pomarańczowo, zdejmujemy czapkę, wkładamy to coś na kropki, potem na niebiesko ZARAZ PODAM DALSZE INSTRUKCJE (fakt rybki są najgorsze )
avatar ansia95
ansia95 06.11.2008, godz. 18.46 odpowiedz
0
Jak dla mnie 2 wersja jest lepsza od 1. Daję 5 i do ula ^^
Gracze online (2):
Polecamy: