reklama
Giercownia - Gry Online

Factory Balls 2

Skomentuj Dodaj do ulubionych Zgłoś problem z grą
Oceń:  
Reklama

Opis gry i sterowanie

Szczegóły:

Zagrań: 913 871
Rozmiar gry: 330,84 kB
Użytkowników lubiących grę: 1 419
Ocena: 4,53
Łącznie głosów: 1786

Gra dodana przez:

HICIOR! Stwórz piłkę taką samą, jaka jest na rysunku pudełka. W trakcie gry dopasuj dobrze kolor i wielkość, a piłka wpadnie do pudełka.
Sterowanie za pomocą myszki.

Wcześniejsza część gry znajduje się tutaj: Factory Balls

Dodaj komentarz

avatar Gość Gość
216.73.217.*

Komentarze (1 731)

avatar cyklimaster
cyklimaster 08.11.2008, godz. 21.58 odpowiedz
0
jest to pierwsza gra NA GIERCOWNIA KTÓREJ DALEM 5
avatar marcin98
marcin98 08.11.2008, godz. 20.05 odpowiedz
0
30 w pół minuty bez myślenia przeszedłem
avatar mikelo12
mikelo12 08.11.2008, godz. 20.04 odpowiedz
0
jak przejsc 19 runde
avatar martiza
martiza 08.11.2008, godz. 19.45 odpowiedz
0
28-zakładamy poziomy pasek, kładziemy trawę, zdejmujemy poziomy i nakładamy pionowy pas, znów trawa, zdejmujemy pasek, podlewamy 2 razy, zakładamy 2 paski, podlewamy, rozbieramy piłkę, 29-zakładamy czapkę, malujemy na czarno, zdejmujemy, obracamy 7 razy, zakładamy czapkę malujemy na czerwono, obracamy 7 razy, zakładamy czapkę, malujemy na niebiesko, obracamy raz i zakładamy czapkę i malujemy na czerwono, następnie obracamy piłkę tak jak jest na kartonie; 30-klikamy piłką na pierwsze urządzenie, lejemy raz lejemy wodę malujemy ją na czerwono, dodajemy rybkę, dolewamy wody malujemy ją na niebiesko, klikami na rybkę, wodę zabarwiamy na zielono. KONIEC =)) sorry za ten błąd z 24 levelem, ale chyba się skapniecie które do której rundy, ja już nie pamiętam =3
avatar kaciokar
kaciokar 08.11.2008, godz. 19.41 odpowiedz
0
z kolegą przeszlem cale.W ostatniej rundzie czyli 30 jest akwarium i dwie ryby.
avatar martiza
martiza 08.11.2008, godz. 19.37 odpowiedz
0
23-malujemy na biało, zakładamy czapkę, malujemy na czarno, zdejmujemy zakładamy to urządzenie zakrywające kropki malujemy na czarno, potem na biało, zdejmujemy przyrząd; 24-kładziemy niebieskie kwiatki, kładziemy trawę, podlewamy, kładziemy żółte kwiatki i podlewamy, 24-malujemy piłkę na zielono, zakładamy czapkę, malujemy na żółto, przekręcamy ją tak aby mieć pionowo dwie połowy zielonego i żółtego, zakładamy czapkę, potem malujemy na pomarańczowo, przekręcamy raz i zakładamy czapkę malujemy na pomarańczowo, zdejmujemy czapkę, przekręcamy 6 razy, zakładamy czapkę malujemy na pomarańczowo, zdejmujemy ją i ustawiamy piłkę tak jak jest na kartonie;
avatar martiza
martiza 08.11.2008, godz. 19.32 odpowiedz
0
no to tak runda 16-nakładamy trawę, podlewamy, nakładamy niebieskie kwiatki, podlewamy, nakładamy żółte i podlewamy; 18-malujemy piłkę na zielono, zakładamy słuchawki, malujemy na żółto, zakładamy czapkę, malujemy na bordowo i na tą piłkę w czapce zakładamy słuchawki, następnie malujemy na niebiesko, rozbieramy piłkę; 19-nakładamy żółte kwiatki, podlewamy, zakładamy czapkę i podlewamy dwa razy aż kwiatki pod czapka znikną, zdejmujemy czapkę, kładziemy trawę i podlewamy;
avatar dadid102
dadid102 08.11.2008, godz. 19.32 odpowiedz
0
fajne ale nieumiem przejsc 19 a za gre dam 4
avatar ditu
ditu 08.11.2008, godz. 19.19 odpowiedz
0
jak zasiać trawe na uszkach pilki w poziomie 14
avatar malapszczulka
malapszczulka 08.11.2008, godz. 19.18 odpowiedz
0
dobra gierka,przeszlam cala.najwieksze trudnosci na poziomie 19.na piataka
Polecamy: