reklama
Giercownia - Gry Online

Factory Balls 2

Skomentuj Dodaj do ulubionych Zgłoś problem z grą
Oceń:  
Reklama

Opis gry i sterowanie

Szczegóły:

Zagrań: 913 805
Rozmiar gry: 330,84 kB
Użytkowników lubiących grę: 1 419
Ocena: 4,53
Łącznie głosów: 1786

Gra dodana przez:

HICIOR! Stwórz piłkę taką samą, jaka jest na rysunku pudełka. W trakcie gry dopasuj dobrze kolor i wielkość, a piłka wpadnie do pudełka.
Sterowanie za pomocą myszki.

Wcześniejsza część gry znajduje się tutaj: Factory Balls

Dodaj komentarz

avatar Gość Gość
216.73.216.*

Komentarze (1 731)

avatar 222pati333
222pati333 15.11.2008, godz. 08.02 odpowiedz
0
jak przejść 18 lvl
avatar 222pati333
222pati333 15.11.2008, godz. 07.53 odpowiedz
0
super gierka tylko nie mogę przejść 13 lvl pomóżcie
avatar kubulek1996
kubulek1996 15.11.2008, godz. 07.52 odpowiedz
0
jak zrobic 15 lvl zrobiłem identyczną kulke ii .... i no nie daje rady .
avatar laurka10002
laurka10002 14.11.2008, godz. 22.46 odpowiedz
0
hehe.......jesteśmy kwita a ja dokładnie ie wiem jak to zrobić bo od początku mi się nie chce a tak to nie pamiętam
avatar karolcia93
karolcia93 14.11.2008, godz. 20.27 odpowiedz
0
swietna gra
avatar nodi2105
nodi2105 14.11.2008, godz. 19.48 odpowiedz
0
Przeszedłem całe. Łatwe.
avatar mexiko
mexiko 14.11.2008, godz. 19.33 odpowiedz
0
Gra jest super tylko jak przejsc 19 runde ////
avatar laurka10002
laurka10002 14.11.2008, godz. 19.24 odpowiedz
0
igoni a 29 lvl trzeba:-zakładamy czapkę, malujemy na czarno, zdejmujemy, obracamy 7 razy, zakładamy czapkę malujemy na czerwono, obracamy 7 razy, zakładamy czapkę, malujemy na niebiesko, obracamy raz i zakładamy czapkę i malujemy na czerwono, następnie obracamy piłkę tak jak jest na
avatar djmadzis25
djmadzis25 14.11.2008, godz. 19.21 odpowiedz
0
przeszlam wszystko! 19 nie jest taki trudny jak sie na pierwszy rzut oka wydaje(dalabym instrukcje ale nie pamietam co to bylo). dalsze lvle sa gorsze trzeba troszq pomyslec powodzenia!
avatar laurka10002
laurka10002 14.11.2008, godz. 19.15 odpowiedz
0
19lvl:nakładamy żółte kwiatki, podlewamy, zakładamy czapkę i podlewamy dwa razy aż kwiatki pod czapka znikną, zdejmujemy czapkę, kładziemy trawę i podlewamy
Gracze online (1):
Polecamy: