reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: zxkubaxz

Login: zxkubaxz
Płeć: Mężczyzna
Zarejestrowany: 29.02.2008r.
Ost. logowanie: 04.12.2019, 23:13
Punkty: 6 393
Wiek 26
Status offline
Opis

sobota, 12.10.2019r.

zxkubaxz zagłosował
Ocena
(1)
Opis gry: Brittany właśnie otworzyła hotel z zamiarem zaoferowania usług luksusowych by klienci czuli się jak w domu. Pomóż jej podczas pierwszych kilku dni w zarządzania i obsłudze obiektu dzięki swoim umiejętnościom i zręczności, i niech wyjeżdżają zadowoleni i zrelaksowani.
zxkubaxz zagłosował
Ocena
(2)
Opis gry: Droga na sam szczyt jest długa, ale przynajmniej stoi przy niej mnóstwo hoteli!
Kupuj i sprzedawaj hotele, klikając na nie. Kupuj tanio, sprzedawaj drogo i zarabiaj pieniądze na kupno hotelu pięciogwiazdkowego.
zxkubaxz zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Czy masz ochotę wybrać się do takich krajów jak Monako, Rosja, Egipt czy Szkocja i zabawić się dzięki fantastycznej grze w tym samym czasie? Jeżeli tak, to zacznij grać w Jane's Hotel Mania, nową grę ekonomiczno- strategiczną. Twoje zadanie będzie polegać tutaj na pomocy siostrzenicy Jane, o imieniu Jenny w wybudowaniu dużego, wolnostojącego domu, który będzie ona mogła przeistoczyć później w istną posiadłość, a następnie w luksusowy hotel. Rozkręć swój własny mały biznesik podczas grania w znajdujące się tutaj skomplikowane mini gry. Musisz być w stanie sprostać wymaganiom każdego z wybrednych klientów! Pobierz Jane's Hotel Mania za darmo już teraz jeżeli masz ochotę stać się grubą rybą biznesu hotelarskiego!
Sterowanie za pomocą myszki.
zxkubaxz zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: HICIOR! Druga część gry Jane Hotel. Poprowadź hotel wraz z Jane. Zrób wszystko tak, aby klienci byli zadowoleni. Zarobioną kasę możesz inwestować w hotel.

wtorek, 10.09.2019r.

zxkubaxz zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: To już czwarta część wspaniałej gry logicznej, Factory Balls w której tworzymy piłki o odpowiednim rozmiarze i kolorze.
zxkubaxz zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Burrito Bison powraca! Nareszcie jest bardzo długo oczekiwana kolejna odsłona świetnej gry Burrito Bison. Po ponownej ucieczce z CandyLandu i odzyskiwaniu portfela nasz bizon wrócił do swojego rodzinnego miasta. Ale nawet tutaj pojawiły się żelowe misie, czyli jego przeciwnicy i nie dają naszemu bizonowi spokoju.

Ten wysoko latający zapaśnik próbował zrobić zakupy spożywcze. Jednak banda złośliwych Gumisiów zwędziła jego ulubioną książkę kucharską!Poślij bizona na jak najdalszą odległość! Rozbijaj gumisie, zbieraj monety i kupuj ulepszenia dążąc do jak najlepszych wyników. Pomóż mu i nie dopuścić do tego, by ten gumowaty naród opanował świat!

czwartek, 13.12.2018r.

zxkubaxz zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Kolejna odsłona świetnej gry z serii Papa Louie. Tym razem nasz bohater otworzył cukiernię. Twoim zadaniem jest obsługa klientów i sprawne przygotowywanie deserów.

Pozostałe części serii znajdują się tutaj: Papa's Louie Series

piątek, 26.10.2018r.

zxkubaxz zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Rozkręć własna sieć sklepów detalicznych. Zarządzaj całą ulicą tak by jak najwięcej klientów odwiedzało Twoje sklepy. Aby przejść do kolejnego etapu musimy zarobić odpowiednią ilość pieniędzy.

wtorek, 09.10.2018r.

zxkubaxz zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Pomóż swojemu przyjacielowi odlecieć ku wolności!
Instrukcja;
Klikaj, aby usuwać przedmioty i uwolnić Pancho z czyhających na niego, zwariowanych pułapek. Spróbuj zachować balony w nienaruszonym stanie.

niedziela, 07.10.2018r.

zxkubaxz zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Postapokaliptyczny świat nie jest miejscem w którym chciałbyś się znaleźć. Przejmij kontrolę nad dwójką ocalałych i pomóż im przetrwać!

Rewelacyjna zabawa platformowo-logiczna od twórców takich hiciorów jak serie gier: "Money Movers" oraz "Jim Loves Mary", czy nawet "Headless Zombie" oraz "Jo & Momo".
Gracze online (8):
Polecamy: