reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: yuguremayonaka

Login: yuguremayonaka
Płeć: Kobieta
Zarejestrowany: 23.03.2010r.
Ost. logowanie: 27.01.2016, 21:32
Punkty: 1 405
Wiek 24
Status offline
Opis The Edge of Normality

środa, 23.04.2014r.

yuguremayonaka dodała
Opis gry: Twoim zadaniem jest ściąć włoski małej dziewczynce, następnie wykąpać ją zgodnie z instrukcjami podanymi na ekranie, a potem ją ubrać, pilnując przy tym, by nie była ona znudzona, podając jej różne zabawki podczas tych czynności.
Sterowanie za pomocą myszki.

czwartek, 03.04.2014r.

yuguremayonaka zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Lata 80-te to czas świetności Yakuzy - japońskiej mafii, posiadającej własną strukturę, przywódców i kodeks honorowy. Poprowadź wojownika przez miasto i usuń wszystkich wrogów na swojej drodze. Posiadasz pistolet z ograniczoną liczbą amunicji oraz swój wierny miecz katana, czy uda Ci się zniszczyć ich wszystkich?

Sterowanie:
Strzałki - poruszanie się
Z - strzał
X - atak mieczem
C - bieganie

niedziela, 30.03.2014r.

yuguremayonaka skomentowała
Treść komentarza: Przecież to od razu widać, że Psycho87 to troll i on chciał wywołać hejty. Najlepiej po prostu takich ludzi ignorować . A co do gry, jest ona super! 5/5 i do ulu.

wtorek, 22.01.2013r.

yuguremayonaka dodała
Opis gry: Bardzo prosta i krótka gra muzyczna dla dziewczyn.
Jesteś zespołem The Leetstreet Boys i grasz koncert w Tokio.
Chodzi o to, aby wciskać strzałki na klawiaturze w odpowiednim momencie.

poniedziałek, 21.01.2013r.

yuguremayonaka zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Przygodowa gra typu point&click. Wkrocz do barwnie przedstawionego, lśniącego śniegiem, baśniowego świata. Yuki (co oznacza "śnieg" w języku japońskim) jest najładniejszym dzieckiem w mieście, mama poprosiła ją, by dostarczyła babci ciasteczka w urodzinowym prezencie i Twoim zadaniem jest jej w tym pomoc.
Sterowanie za pomocą myszki.
yuguremayonaka skomentowała
Treść komentarza: Przeszłam już. Ślicznie skonstruowana gra, bardzo ładna muzyka. Prosta i krótka, ale naprawdę bardzo mi się podoba! Piątka~
yuguremayonaka skomentowała
Treść komentarza: Śmiesznie, bo mnie się od razu załadowała. Przesłodka jak na razie, ale jeszcze nie przeszłam. Daję do ulu :3

piątek, 03.08.2012r.

yuguremayonaka zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Kolejna część świetnej serii Papa's! Tym razem będziemy smażyć udeczka oraz skrzydełka! Sterowanie za pomocą myszki.

środa, 18.01.2012r.

yuguremayonaka zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: HICIOR! Ciekawa gra strategiczna, w której należy zdobyć wiele zamków, za pomocą armii balonów. Przyjmij bardzo agresywną taktykę w celu zwiększenia liczby jednostek potrzebnych, aby stać się średniowiecznym władcą nieba.

Twoim zadaniem będzie jak najszybsze skolonizowanie całej planszy. Wysyłaj swoje jednostki w postaci balonów na zamki wroga.

Sterowanie za pomocą myszki.
yuguremayonaka skomentowała
Treść komentarza: hehe ;3. 5/5 i w ulu
Londyn - 300
Paryż - 100 - ;<
Nowy Jork - 180 - o.O
Tokyo - 450
Gracze online (25):
Polecamy: