reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: wiktorxx

Login: wiktorxx
Płeć: Mężczyzna
Zarejestrowany: 03.05.2010r.
Ost. logowanie: 12.07.2020, 00:09
Punkty: 1 147
Wiek 20
Status offline
Opis

środa, 01.07.2020r.

wiktorxx zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Muzeum Historii Polski przygotowało grę internetową, która pozwoli uczestnikowi wcielić się w przedstawiciela Rządu Polskiego i na własnej skórze poczuć trudy negocjacji dyplomatycznych związanych z wojną 1920 roku.

Gracz wciela się w negocjatora wysyłanego na rozmowy z Francją, Rosją bolszewicką i Wielką Brytanią pod koniec 1919 i w 1920 roku. Podczas gry uczestnik może poznać zawiłe niuanse polityki międzynarodowej bezpośrednio związane z wojną polsko-bolszewicką.

Gracz ma wyznaczone cele, które musi osiągnąć w negocjacjach z każdym z ambasadorów. Od wypowiedzianych słów zależy, czy uda mu się przekonać do swoich racji poszczególnych ambasadorów A to nie łatwe!
W odpowiednich momentach gry dodane zostały animacje, które wprowadzą gracza w tło historyczne i przygotują do kolejnych tur rokowań. Całości dopełnia stylowa grafika i ciekawa muzyka skomponowana specjalnie do tej gry.

Pomysł gry i dialogi: Piotr Wiśnioch
Produkcja: Piotr A. Wasiak
Grafika: JAZ+ Architekci i Natalia Narzelska
Muzyka: Marcin Przybyłowicz
Animacje: Konrad Mruk i Piotr A. Wasiak
Korekta: Gabriela Sierocińska-Dec
Oprogramowanie: Daniel Derda

Gra stworzona jako pomoc dydaktyczna przez Muzeum Historii Polski w Warszawie – muzeum, którego zadaniem jest zaprezentowanie najważniejszych wydarzeń polskiej historii, ze szczególnym uwzględnieniem polskich tradycji wolnościowych. Link do strony muzeum znajdziecie tutaj: Muzeum Historii Polski

wtorek, 17.03.2020r.

wiktorxx zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Druga odsłona świetnej gry Deep Sea Hunter. Zasiądź za starami łodzi podwodnej i wyrusz eksplorować podwodny świat polując na różne morskie stworzenia. Modernizuj i rozwijaj swoją łódź podwodną, aby zwiększyć szybkość, moc oraz pojemność paliwa i móc zbadać jeszcze większe głębie i nieznane tereny oraz odkryć zwierzęta dawno uznane za zaginione.

Sterowanie za pomocą myszki.

piątek, 09.11.2018r.

wiktorxx zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Słynny GunBlood powraca w ulepszonej wersji.
Weź udział w rewolwerowych pojedynkach.

niedziela, 16.09.2018r.

wiktorxx zagłosował
Ocena
(1)
Opis gry: Tenis stołowy we flashu

wtorek, 26.12.2017r.

wiktorxx zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Twoim zadaniem w tej grze przygodowej jest pomaganie Mario na wszystkich poziomach. Należy zbierać monety, jeść grzyby i kwiaty, które dają moc.

Zakończ wszystkie poziomy, a następnie utwórz własne mapy.

niedziela, 26.06.2016r.

wiktorxx zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Weź udział w Euro 2016, przejmij kontrolę nad jednym z zawodników swojej reprezentacji i pomóż im wygrać turniej! Zwracaj uwagę na siłę i kierunek wiatru.

piątek, 24.06.2016r.

wiktorxx zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Stwórz swoją drużynę marzeń i wygraj całe mistrzostwa!
Zarabiaj pieniądze na rozbudowę zespołu i zostań mistrzem świata.

czwartek, 17.03.2016r.

wiktorxx zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Papa Louie powraca z nowym interesem! Tym razem otwiera cukiernię w centrum handlowym. Zbuduj swoje imperium, udoskonalaj lokal i przepisy, żeby nikt nie okazał się lepszy od Ciebie!

niedziela, 06.03.2016r.

wiktorxx zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: Super Mario 64 w przeglądarce! Masz ochotę sprawdzić jak się grało w jedną z najlepiej ocenianych platformówek w historii?


sobota, 09.01.2016r.

wiktorxx zagłosował
Miniaturka gry: Alchemy Alchemy
(389)
Ocena
(5)
Opis gry: Zbuduj od zera swoją własną utopię!
Twórz nowe pierwiastki, umieszczając 2 przedmioty w kręgu przemian i klikając na niego. Odkryj wszystkie pierwiastki i urządź świat swoimi niewiarygodnymi wynalazkami!
Gracze online (8):
Polecamy: