reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: wersal

Login: wersal
Płeć: Mężczyzna
Zarejestrowany: 27.03.2011r.
Ost. logowanie: 08.09.2011, 12:54
Punkty: 549
Wiek 20
Status offline
Opis

poniedziałek, 05.09.2011r.

wersal zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: HICIOR! Miła relaksująca gra typu point&click. Podczas pełni księżyca królik ma swoje zachcianki jeśli chodzi o dietę.Rozwiązuj więc proste zagadki logiczne i pomóż mu w zdobywaniu smakołyków.
Sterowanie za pomocą myszki.

Gry utrzymane w podobnym klimacie znajdują się tutaj: Hoshi Saga oraz Kagi Nochi Tobira i dodatkowo trylogia Button Hunt oraz The X Spot + wspaniały Me And The Key

niedziela, 04.09.2011r.

wersal zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: HICIOR! Twoim zadaniem jest rozgrywanie walk i pokonywanie swoich wrogów. Z biegiem czasu będziesz mógł dysponować co raz lepszą bronią i solidniejszymi ochraniaczami.
Sterowanie za pomocą myszki.
wersal zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: HICIOR! Wybierz swojego ulubionego bohatera kreskówek i weź udział w turnieju sztuk walki.
Strzałki - poruszanie się
Strzałka w Dół - blok
Z - cios ręką
X - cios nogą

sobota, 03.09.2011r.

wersal zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: HICIOR! Ustawiaj elementy tak, aby jak najmniej Tofu utonęło. Sterowanie za pomocą myszki.
wersal zagłosował
Ocena
(1)
Opis gry: HICIOR! Kolejna odsłona gry Monkey Go Happy. Zabawna małpka powraca! Jak w poprzednich częściach, musisz pomóc jej wykonywać zadania, używając do tego myszki i głowy. Spraw, żeby małpka była zadowolona!

Pozostałe części sagi znajdują się tutaj: Monkey Go Happy Series
wersal zagłosował
Ocena
(1)
Opis gry: HICIOR! Przygodowa gra typu typu point&click. Po tym jak pomogliśmy naszmu bezdomnemu Hugo zostac milionerem, brakuje mu dawnego życia jako włóczęga. Więc Twoim zadaniem jest pomóc mu tym razem w jego podróży do szarej rzeczywistości raz na zawsze, poniewaz tak naprawde brakuje mu przyjaciół.

piątek, 02.09.2011r.

wersal zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Znajdź i wskaż wiedźmy ukryte na obrazkach.
Sterowanie za pomocą myszki.
wersal zagłosował
Ocena
(1)
Opis gry: Gra na kamerę. Twoim zadaniem jest tak dotykać cukierków tak, żeby nie dotykać dyni,

poniedziałek, 29.08.2011r.

wersal zagłosował
Ocena
(3)
Opis gry: HICIOR! W Jack of all Tribes gracz zarządza pierwotnymi ludami. Główny bohater gry podczas przejażdżki kolejką górską cofa się w czasie i trafia do starożytnego plemienia. Musi wykorzystać zdobytą dzięki cywilizacji wiedzę, aby pomóc tubylcom.
Zadania gracza to wnoszenie budynków, zbieranie zasobów i, rzecz jasna, zdobywanie złota. Przy okazji trzeba dbać o potrzeby tubylców i odpierać ataki innych plemion. Podczas wykonywania nowych zadań oraz eksploracji pięknego i egzotycznego świata zbiera się przedmioty, które pomogą wrócić głównej postaci do teraźniejszości.

Podczas szalonej jazdy kolejką górską Jack przypadko został przeniesiony w czasie do przeszłości. Prymitywny lud zgodnie z legendą traktuje go jako tego, który przyniesie spokój i bezpieczeństwo. Z pomocą pięknej dziewczyny o imieniu Rainbow postanawia spełnić ich przepowiednię i staje na czele plemienia. Oprócz zarządzania ma jeszcze jeden ważny cel - musi odnaleźć potężne artefakty, dzięki którym powróci do domu. W zależności od poziomu Twoim zadaniem będzie spełnienie nawet kilku celów jednocześnie jak np. gromadzenie żywności, pokonanie wrogów, wybudowanie określonego budynku, badanie (i ewentualne wykorzystanie) przedmiotów pochodzących z przyszłości itp.

niedziela, 21.08.2011r.

wersal zagłosował
Ocena
(1)
Opis gry: Wciel się w człowieka, który ma schizy i nie pozwól mu doprowadzić się do kompletnego szaleństwa.
Instrukcja zawarta w grze.
Gracze online (4):
Polecamy: