reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: vader13

Login: vader13
Płeć: Mężczyzna
Zarejestrowany: 10.05.2008r.
Ost. logowanie: 05.07.2014, 16:01
Punkty: 993
Wiek 25
Status offline
Opis

sobota, 28.06.2014r.

vader13 skomentował
Treść komentarza: A nie mam racji? (May the force be with you too, contrast)

niedziela, 22.06.2014r.

vader13 zagłosował
Ocena
(1)
Opis gry: Super Sports Heads Football w wersji Alpha już jest (tym razem bez głupich bugów)! Wybierz swoją ulubioną drużynę z ligi angielskiej i ruszaj do walki. Nowe wyzwania czekają na Ciebie w tym długo oczekiwanym sequelu!

Weź udział w piłkarskim turnieju jeden na jednego, zaliczaj potężne power up'y i strzelaj ogromnymi głowami znanych piłkarzy spektakularne i zapierające dech w piersiach bramki.

Sterowanie:
Strzałki - poruszanie się
Spacja - akcja

Inne odsłony tej doskonałej gry sportowej znajdują się tutaj: Sport Heads Series
vader13 skomentował
Treść komentarza: Jaka ta gra jest WKUR***JĄCA WSZYSTKO zalezy od szczescia tylko i wylacznie, altwiej strzelic samoboja niz gola. Do tego te usmiechy jak stracisz bramke. POPIER***ONA GRA. OCENA: 1!
vader13 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: HICIOR! Sequel jednej z najlepszych i diabelnie wciągającej gry typu defense już jest - zapraszamy do Kingdom Rush: Frontiers!

Tym razem naszą wędrówkę rozpoczniemy na pustyni gdzie przyjdzie nam bronić miasta, w którym znajduje się nasz najgroźniejszy przeciwnik.. niestety po odparciu ataku wroga potężny czarnoksiężnik wydostaje się na zewnątrz i ucieka w siną dal – i tak rozpoczyna się nasza przygoda...

Weź w obronę egzotyczne lądy przed smokami czy np. upiornymi mieszkańcami podziemia i zetrzyj ich na miazgę.
W grze czekają na Ciebie nowe, wyspecjalizowane aktualizację wież oraz 18 nowych umiejętności. Są też nowi bohaterowie, z których każdy posiada 5 unikalnych uprawnień, które mogą zostać zmodernizowane w kampanii.

Zwarci i gotowy przemierzymy pustynie, dżungle.. zmierzymy się z kosmitami, mumiami oraz wyznawcami voodoo a w naszej przygodzie towarzyszyć nam będą pobratymcy tacy jak amazonki, piraci oraz ich statki.

W Kingdom Rush Frontiers genialne jest to, że nie wiadomo, z której strony wyskoczy przeciwnik. Gra nie polega na zablokowaniu jednej/dwóch tras i odpieraniu ataku. Sprytny wróg może rozpocząć karczowanie lasu tym samym tworząc sobie nową drogę do celu, wykorzystać czar otwierający nową drogę na środku planszy tylko po to aby dostać się do tego i pokonać naszą armię.

Do dyspozycji mamy wielu bohaterów o różnorodnych właściwościach. Nasz bohater podczas boju będzie zdobywał doświadczenie co zaowocuje zdobyciem kolejnego poziomu, za który otrzymamy punkty. Rozdamy je w panelu bohatera inwestując w coraz to lepsze umiejętności.

Czeka na nas wiele zróżnicowanych poziomów, 3 poziomy trudności, 41 typów przeciwników oraz walki z bossami. Część z wrogich jednostek już widzieliśmy, część zadebiutuje na naszym ekranie – goryle, robaki piaskowe, troglodyci czy nawet obcy. Przyjdzie nam toczyć boje na pustyni, w jaskiniach oraz dżungli. Twórcy przygotowali dla nas także budynki specjalne, w których możemy rekrutować pirackich wymoczków, dżiny, dzikie amazonki czy też legionistów. Nie są one jedynie drobnym dodatkiem, a bardzo pomocnymi i mocnymi jednostkami. Radzimy w nie inwestować i w miarę możliwości chronić – inaczej czeka nas ponowny wydatek.

Do naszej dyspozycji mamy 9 bohaterów, pełna lista to: Alric, Mirage, Cronan, Kapitan Blackthorne, Nivus, Dierdre, Grawl, Sha’tra oraz potężny smok Ashbite. Każdy z bohaterów posiada pięć unikalnych umiejętności, a ich rola na polu bitwy nie ogranicza się tylko do statystowania – potrafią nie rzadko wybawić nas z dużej opresji. Mogą albo przyzywać pomocne stworzenia, albo atakować obszarowo albo skupiać na sobie uwagę.

Fantastyczna grafika, humor, poziomy, detale – wszystko stoi na niesamowitym poziomie. No i ta grywalność… Na co czekasz? Do dzieła!


Sterowanie za pomocą myszki.
Skróty klawiszowe:
1 - wybierz/anuluj Zaklęcie Deszczu Ognia
2 - wybierz/anuluj Wzmocnienie Zaklęcia
3 - wybierz/anuluj bohatera
4 - wybierz/anuluj ekstra bohatera
Spacja - kasowanie wybranego zaklęcia/ power/ punkt rajdu.
vader13 zagłosował
Ocena
(1)
Opis gry: Kontynuacja przebojowej gry logicznej. Kombinuj i tnij drewniane elementy tak, aby brązowa kulka zbierając gwiazdki dotarła do żółtej kulki, która jest gdzieś ukryta na planszy. Pamiętaj: masz ograniczoną liczbę cięć!
Sterowanie za pomocą myszki.
vader13 skomentował
Treść komentarza: w 8 musicie zjeść 10 ryb i zniszczyć motorówkę,lamy!

piątek, 06.07.2012r.

vader13 skomentował
Treść komentarza: Nareszcie! Gratuluje pomysłu. Może wreszcie poziom komentowania się podniesie i na forum zaczną przeważać komentarze bardziej rozwiniętych użytkowników giercowni.

niedziela, 20.05.2012r.

vader13 skomentował
Treść komentarza: NIe rozumiem społeczności giercowni... Koleś się pyta jak dodać do ulu, zostaje zminusowany, ten który w niezby uprzejmy sposób mu odpowiada dostaje plusy. Następny używał słowa erotyczne juz 6 minusów. Średni wiek użytkowników giercowni to 5 lat ? Ktoś mi to wyjaśni czy ja też zostane zminusowany?

wtorek, 08.05.2012r.

vader13 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: HICIOR! Tych bezlitosnych istot, które powstały ze zmarłych nie da się pomylić z niczym innym. Zombie, to nieodłączny element wierzeń, zmartwień wieśniaków, jak i życia kulturalnego - niezliczone filmy, gry, jak i święto Halloween. W Zombie: Last Night 2 przyjdzie Ci się zmierzyć z tymi bezwzględnymi, bez litościwymi istotami, walcząc z nimi przy pomocy posiadanej broni palnej. Zrób zatem wszystko, by bohater którym Ci przyjdzie pokierować, wyszedł z tego bez szwanku!
Zarobione w walce pieniądze inwestuj w ulepszenia.
Sterowanie:
W;S:A;D lub Strzałki - poruszanie się
Myszka - celownik
LPM - strzał
1;2;3 - zmiana broni
Spacja - użyj apteczki

czwartek, 26.04.2012r.

vader13 zagłosował
Ocena
(1)
Opis gry: Wciel się w agenta Stickmana i zagraj w bardzo widowiskową, super przygodowo-logiczną grę point&click. Twoim zadaniem jest dokonać ucieczki z super strzeżonego więzienia.
Sterowanie za pomocą myszki (interakcja z otoczniem)
Gracze online (6):
Polecamy: