reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: tjk3

Login: tjk3
Płeć: Mężczyzna
Zarejestrowany: 22.03.2009r.
Ost. logowanie: 07.12.2016, 10:37
Punkty: 1 340
Wiek 21
Status offline
Opis

poniedziałek, 18.03.2013r.

tjk3 skomentował
Treść komentarza: bo
khjhghgjhl

środa, 27.06.2012r.

tjk3 skomentował
Treść komentarza: Ja też wygrałem Polską za pierwszym razem. W finale 3:2 po siedmniu seriach z... Rosją.

piątek, 24.02.2012r.

tjk3 skomentował
Treść komentarza: 555 w pierwszej próbie

czwartek, 29.12.2011r.

tjk3 zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: HICIOR! Weź udział w mistrzostwach świata w air hockeyu zwanym u nas cymbergajem.
Sterowanie za pomocą myszki.
tjk3 skomentował
Treść komentarza: nawet nawet mam lekkie ściny obrazu ale gra 4,2/5
tjk3 zagłosował
Ocena
(1)
Opis gry: Age of Defense powraca! Twoim zadaniem, podobnie jak w poprzednich częściach będzie jak najszybsze zniszczenie fortyfikacji przeciwnika. Udoskonalaj swoje bronie oraz umiejętności obronne, buduj i rozwijaj jednostki, które pomogą Ci w zwycięstwie.
Sterowanie za pomocą myszki.

poniedziałek, 19.12.2011r.

tjk3 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: HICIOR! Najlepsza gra tower defense na świecie powraca oferując więcej niż kiedykolwiek wcześniej! Bloons TD5 ma niesamowite nowe funkcje, w tym wszystkie Twoje ulubione wieże z BTD4 z 8 niesamowitymi aktualizacjami każdej z nich zamiast 4, plus dodatkowo 2 zupełnie nowe wieżyczki.

Jest coś w ludzkiej (i nie tylko) naturze, że z czasem naturalni wrogowie napadają na siebie. Koty kontra psy, lwy kontra hieny czy małpy kontra balony - co nie wiedziałeś, ze małpy i balony są naturalnymi wrogami? W ich środowisku naturalnym, dzikie balony są cichymi, śmiertelnie skutecznymi zabójcami. Po raz piąty już próbują zdobyć małpie państwo.
Twoim zadaniem jest tak rozstawiać małpie wieżyczki obronne tak, by złe balony nie przedostały się przez Twoje terytorium.

Za każdy przebity balon otrzymujesz pieniądze, które mogą być wydane na inne wieże albo modernizowanie wież już istniejących na bardziej efektywne w walce. Każda wieża ma swoje mocne i słabe strony. Zaczynasz od najprostszej strzelającej strzałkami małpki, która przebijają tylko jednego balona na raz. Jednakże, skromna małpka może być podniesiona do rangi super wieży - ruszyć się szybciej, pokrywać więcej obszaru, etc.

Wojska nawodne i powietrzne, znacznie urozmaicają doskonałą już rozrywkę. Do tego dochodzi opcja produkowania pożywienia dla wojska (plantacje bananowe), których wydajność można obniżyć na rzecz dodatkowych pieniędzy.
Sterowanie za pomocą myszki.

Uwaga, gra ze względu na swoją złożoność długo ładuje się.

Kolejne gry z zerii Bloons znajdują się tutaj: Bloons
tjk3 skomentował
Treść komentarza: dużo ulepszń bardzo rozbudowna i ogólnien jest super ocena szkolna to 6+

czwartek, 01.12.2011r.

tjk3 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: HICIOR! Trzecia odsłona świetnej gry strategicznej. Znów musisz wcielić się w grupę najemników i obronić mieszkańców przed terrorystami.

Dżungla została przejęta przez wrogie wojska. Zbuduj swoją armię z ciężkim sprzętem wojskowym i powstrzymaj najeźdźców. Uratuj cywilów oraz V.I.P'ów
Instrukcja zawarta w grze.

poniedziałek, 18.07.2011r.

tjk3 zagłosował
Ocena
(1)
Opis gry: Gra sytuacyjna typu point'n'click. Po raz kolejny będziemy mieli okazję trochę narozrabiać. Tym razem areną naszych dowcipów stanie się szpital pełen pięknych i seksownych pielęgniarek. Postaraj się wywołać jak najwięcej fajnych i zabawnych zdarzeń losowych, które obnażą nieco wdzięków przechadzających się po pokoju dziewczyn. Spraw, aby pod koniec gry wszystkie wpadły w Twoje ramiona. Rozejrzyj się dokładnie po szpitalnej sali i znajdź przedmioty dzięki którym twój misterny plan może się udać. Należy klikać na przedmioty i użyć ich w odpowiednich miejscach i kombinacjach. Zagraj koniecznie i powiedz o tej grze przyjaciołom. W grze można skorzystać z podpowiedzi klikając Hints. Miłej zabawy!
Gracze online (17):
Polecamy: