reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: tekerodewan

Login: tekerodewan
Płeć: Mężczyzna
Zarejestrowany: 06.04.2013r.
Ost. logowanie: 29.12.2016, 19:55
Punkty: 87
Wiek 21
Status offline
Opis idiota siedzoncy głuwnie nad strategami i poruwnujoncy gry przeglondarkowe do tych na kompy co majom kilka tysiecy kilo bajtuw (wiem że zrobiłem pierdyliard błędów ortograficznych)

czwartek, 08.09.2016r.

tekerodewan zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Zabierz się za budowę stacji kosmicznej i broń ją przed atakami wrogich jednostek.
Do budowania budynków potrzeba surowca, który zdobywamy z asteroid i energii, produkowanej w elektrowni. Trzeba też budować i udoskonalać budynki defensywne do obrony wzniesionych budynków.
tekerodewan zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Kosmiczny RTS. Teoretycznie jest to prosta flashówka. Buduje się stacje górnicze na asteroidach i broni ich przed piratami za pomocą różnych laserów oraz rakiet. Niby banał. Ale gra wymaga strategicznego planowania, refleksu i zmysłu ekonomicznego oraz umiejętnego balansowania zasobami. No i jest emocjonująca oraz diabelnie wciągająca.
Na początek dysponujemy tylko bazą. Następnie eksplorujemy teren, wydobywamy surowce, rozbudowujemy bazę, kupujemy lasery, bronimy się przed atakami piratów.
Jeśli masz zaraz gdzieś wyjść, albo natychmiast coś zrobić - dobra rada. Nie zaczynaj tej gry!

piątek, 12.12.2014r.

tekerodewan skomentował
Treść komentarza: @Gośćodrazu zaznaczam żę są tu spoilery i jeżeli nie chcesz sobie popsuć gry nie czytaj ] eee o co ci chodzi jeżeli nie wiesz jak zarobić to proste kupujesz po czym sprzedajesz tam gdzie drożej żadna filozofia na początku zacznij od handlu lintu od których kupujesz wełnę a sprzedajesz u pullid później można lintu skóra buy sell kivi i tak dalej i tak dalej latasz porównujesz ceny sprawdzasz przemysł miasta (wiesz co miasto produkuje i czego mu potrzeba)
a potem ciągniesz fabułe

poniedziałek, 01.12.2014r.

tekerodewan skomentował
Treść komentarza: @Gość: wykonuj misje poboczne ja tak samo mam po stronie ozbet a jak chcesz cuś więcej wiedzieć to masz wiki pa angliku http://caravaneer2.wikia.com/wiki/Caravaneer_2_Wiki

sobota, 15.11.2014r.

tekerodewan skomentował
Treść komentarza: dobra coś dziwnego się dzieje jak na początku odpalałem to ładowało się z pół min minuta góra a teraz jakieś 10 minut lol

piątek, 14.11.2014r.

tekerodewan zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Miliony graczy, a w tym tysiące giercowników mogą potwierdzić - wraca najlepsza strategiczna hybryda RPG walk turowych i gry giełdowej! Do tego PO POLSKU z całym mnóstwem realistycznych funkcji!

Wkrocz do post-apokaliptycznego, pustynnego świata, gdzie Twoim zadaniem jest przetrwać i spróbować zdobyć wystarczającą moc, aby zakończyć misję. Istnieją różne sposoby, aby to osiągnąć, ale najprostszy z nich polega na transporcie towarów między osiedlami. Kupuj towary tam, gdzie jest tanio i sprzedawaj je z zyskiem. Zarobione fundusze inwestuj w transport, zatrudnianie nowych pracowników oraz rozwijanie sprzętu bojowego.

Ta druga odsłona całkowicie zachowuje ducha i podstawową mechanikę poprzedniej części, ale ma całkowicie nowy zestaw grafik i funkcji takich jak: morale, niewolnictwo, energia elektryczna, różnorakie produkty spożywcze, osprzęt broni, narzędzia, warsztaty itp. Produkcja ta posiada tez więcej treści, bardziej rozległa mapę, większą ilość przedmiotów i o wiele większą oraz mniej liniową warstwę fabularną. Gra cały czas jest w fazie beta nad którą pracuje społeczność graczy z całego świata, więc w razie napotkania jakichkolwiek błędów autorzy proszą o ich zgłaszanie np, na ich facebook'owym profilu, który znajdziesz wpisując Caravaneer. Autorzy proszą również o wyrażanie swoich opinii oraz proponowanie ulepszeń gry.

Autor polskiego tłumaczenia, człowiek który bardzo się zaangażował, by dać wam tak wiele radości także zwraca się z prośbą o pomoc http://pokazywarka.pl/uoq6h4/

czwartek, 13.11.2014r.

tekerodewan skomentował
Treść komentarza: czyli tak całą gra mi sie niesamowicie podoba od kiedy siadłem sobie to mnie wciągnęło na 3 h i po nich poszedłem coś zjeść i znowu =D 9,5/10

sobota, 03.05.2014r.

tekerodewan skomentował
Treść komentarza: no ciekawie z tym wikingiem

piątek, 14.02.2014r.

tekerodewan skomentował
Treść komentarza: rozpocznimy recenzie debila
rozgrywka wyje... 5/5
muzyka genialna 5/5
fabuła fajno 4,5/5

niedziela, 09.06.2013r.

tekerodewan zagłosował
Ocena
(1)
Opis gry: Zbuduj i rozwijaj swoją własna kolonię na marsie. Kolonizacja planety nie jest łatwym zadaniem, ponieważ najpierw musimy zbudować wszystko, co potrzebne dla naszego przetrwania.
Gracze online (4):
Polecamy: