reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: sylwunia

Login: sylwunia
Płeć: Kobieta
Zarejestrowany: 12.05.2007r.
Ost. logowanie: 22.06.2016, 23:15
Punkty: 1 163
Wiek 31
Status offline
Opis

środa, 22.06.2016r.

sylwunia zagłosowała
Ocena
(3)
Opis gry: Wciągająca gra, w której trzeba otworzyć zamek w każdej z plansz, a jest ich ponad 100.

piątek, 17.06.2016r.

sylwunia zagłosowała
Ocena
(2)
Opis gry: Pomóż ambitnej dziewczynie i imieniu Silvia prowadzić własną pizzerię. Rzpoczynasz od sprzedaży pizzy z ciężarówki zwanej potocznie food truck'iem. Powodzenia!
sylwunia zagłosowała
Ocena
(4)
Opis gry: Tetris to z pozoru prosta, wyjątkowo wciągająca gra logiczna. Twoim zadaniem w grze Tetris Twist jest rozwiązywanie zagadek w kolejnych miastach. Odkryj magię Tetris w zupełnie nowym wydaniu lub spróbuj swoich sił w tradycyjnej rozgrywce w trybie Marathon.

- Nowe podejście do tradycyjnej rozgrywki Tetris
- 5 wielkich miast do odkrycia i odblokowania
- 100 poziomów z nowymi wyzwaniami
- Tryb Marathon z tradycyjną rozgrywką Tetris
- Z pozoru prosta, wyjątkowo w ciągająca gra logiczna.

wtorek, 07.06.2016r.

sylwunia zagłosowała
Ocena
(2)
Opis gry: Druga część wciągającej gry o hodowli bydła. Nowe aktualności i uaktualnienia, sprzedawaj produkty i rozwijaj swoją farmę.
sylwunia zagłosowała
Ocena
(2)
Opis gry: Flower Greenhouse jest fascynująca i wyjątkową nową grą, gdzie wcielisz się w rolę uroczej dziewczyny, która zajmuje się szklarnią! Pomóż jej sadzić i sprzedawać różne rośliny i kwiaty, zdobywać pieniądze i rozwijać interes. Kupując kolejna szklarnię zdobędziesz możliwość sadzenia większej ilości roślin, kwiatów i drzew.
sylwunia zagłosowała
Ocena
(3)
Opis gry: Emily dostała nową pracę jako nauczycielka, a Twoim zadaniem jest jej pomóc. Upewnij się, ze wszystkie dzieci uczą się i odrabiają prace domowe. Jeśli mają problemy, to należy im pomóc.
sylwunia zagłosowała
Ocena
(4)
Opis gry: Twoim zadaniem jest ułożyć stabilne konstrukcje z dostępnych figur
sylwunia zagłosowała
Ocena
(4)
Opis gry: Każdy gracz otrzymuje planszę z siatką zawierającą kombinację liczb i, w niektórych krajach, puste pola. Zwycięzca ogłasza uformowanie się wzoru na planszy. W każdej turze prowadzący wylosowuje numerowaną kulę z pojemnika i ogłasza liczbę wszystkim graczom. Kula jest odkładana na bok, aby nie mogła być wylosowana ponownie. Każdy gracz szuka na swojej karcie wylosowanej liczby i, jeżeli ją znajdzie, zaznacza ją.

Prowadzący kontunuuje wyczytywanie liczb dopóki któryś z graczy nie uformuje określonego wzoru na swojej planszy (jedna linia, dwie linie, cała plansza) i nie wykrzyczy bingo.

poniedziałek, 06.06.2016r.

sylwunia zagłosowała
Ocena
(4)
Opis gry: Przyjemna gra na spostrzegawczość. Odnajdź i wskaż na obrazku wszystkie ukryte litery zanim upłynie czas i zrobi to przeciwnik.
Sterowanie za pomocą myszki.
sylwunia zagłosowała
Ocena
(4)
Opis gry: Przyjemna gra na spostrzegawczość. Odnajdź na obrazku wszystkie ukryte liczby przed zanim upłynie czas i zrobi to przeciwnik.
Gracze online (2):
Polecamy: