reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: sylwia0520

Login: sylwia0520
Płeć: Kobieta
Zarejestrowany: 24.02.2010r.
Ost. logowanie: 09.09.2013, 01:37
Punkty: 946
Wiek 20
Status offline
Opis Uwaga! Wyślij SMS pod numer 997 w treści wpisujac HWDP a nagroda przyjedzie sama!!! My dziewczyny, zgrana paka, Pokonamy dziś chłopaka, Pokonamy męski ród, Jak podskoczą damy w dziób. Weź za rękę chłopca swego, Idź nad rzekę utop go, Jak utopisz krzyknij: Hej O jednego bambra mniej! Bo chłopacy to lalusie, Im potrzebne są mamusie Do pieluszek przewijania, Smoczkiem gęby zatykania. Po angielsku: I love you, Po francusku: Je t`aime, A po polsku: Kocham Cię! Ja cię kocham, ale nogą, Ja Cię lubię, ale wodą, Ja Cię ściskam, ale drzwiami, Taka miłość między nami. Moja babcia jest kucharką, Robi kluski betoniarką, A mój dziadek jest górnikiem, Kopie węgiel pod śmietnikiem. Tłusta plama na krawacie, Krótkie spodnie niby gacie, Marynara po kolana, To jest ubiór chuligana! To jest for me dziewczynki: Zuzie ,Klaudusię i Patusię Kochaw was me dupencje >sLucHaM mUzY< >[(^_^)]

czwartek, 14.02.2013r.

sylwia0520 zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Jak miło jest znowu zagrać w tą niesamowitą produkcję i porozwiązywać w niej ambitne zagadki oraz udekorować swoje własne akwaria. Jak zwykle, będziesz musiał przesuwać obiekty na planszy, łącząc trzy pasujące do siebie. Po każdym poziomie otrzymasz mnóstwo pieniędzy, za które możesz nabyć świąteczne rybki lub zimowe dekoracje. To niewątpliwie najrozkoszniejsza gra tej zimy! Możesz także wykorzystać akwarium jako ekran powitalny, aby stworzyć nastrój zimowej zabawy. Wykaż się wyobraźnią!

Kliknij na dwie sąsiadujące ze sobą płytki, aby zamienić je miejscami i ułożyć trzy lub więcej identycznych płytek w rzędzie. Poziom zostanie ukończony, kiedy usuniesz wszystkie złote płytki. Zarobione pieniądze wykorzystaj na zakup przedmiotów do swojego akwarium. Za zapełnienie poziomów Fish (ryby), Beauty (piękno) i Comfort (komfort) otrzymasz nagrody.
Sterowanie za pomocą myszki.

Pozostałe części tej genialnej serii (w którą do dzisiejszego dnia na giercowni zagrano ok. 2 mln 400 tys razy) znajdują się tutaj: Fishdom Series
sylwia0520 zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Ciekawe połączenie symulatora z grą logiczną. Fishdom pozwala bowiem na zbudowanie wirtualnego akwarium. Pieniądze na jego rozbudowę zdobywa się tu rozwiązując zagadki i gry logiczne.
sylwia0520 zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Tom jest twoim zwierzakiem, który będzie reagował na twój głos z mikrofonu.

środa, 13.02.2013r.

sylwia0520 zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Wkrocz do bajecznego świata Mario Bros.
Sterowanie:
Strzałki - poruszanie się
Spacja - akcja
sylwia0520 zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Mario ma już dość ciągłego ratowania księżniczki z opresji, postanowił raz na zawsze uporać się ze swoim odwiecznym wrogiem tworząc bazookę, która pomoże mu się z nim rozprawić.
Sterowanie za pomocą myszki.

poniedziałek, 11.02.2013r.

sylwia0520 zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: HICIOR! Trzecia część bardzo popularnej gry z serii DuckLife.
Trenuj swoją kaczkę i poprowadź ją do wielkich sukcesów.
sylwia0520 zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Ciekawa gra symulacyjna. Zadbaj o swojego własnego wirtualnego kurczaczka! Postępuj zgodnie ze wskazówkami.

Sterowanie za pomocą myszki.
sylwia0520 zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Pomóż kaczorkowi uratować jego mamę.
Sterowanie za pomocą myszki.

niedziela, 10.02.2013r.

sylwia0520 zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Narysuj jak najbardziej ciekawą trasę, po której będziesz zjeżdżać na saneczkach.
sylwia0520 zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Ponad 6 lat temu została wydana na świat jedna z najbardziej udanych gier flash w historii. Potem przyszedł Free Rider 2, który zagrało ponad 100 milionów ludzi na całym świecie, tworząc w grze kolejne miliony tras, zyskujących tysiące fanów, a nawet nielicencjonowane klony owej gry. Jak wiemy siła Free Ridera tkwi w Tobie oraz internetowej społeczności więc gra będzie się cały czas rozwijała.

Kolejna odsłona świetnej gry Free Rider. Naszym zadaniem jest pokonać bardzo trudne trialowe trasy po drodze uważając na przeszkody i waląc odjazdowe triki. Graj, twórz, udostępniaj i odtwarzaj własne i kolegów rowerowe trasy. Baw się dobrze!
Sterowanie podane w grze.
Gracze online (9):
Polecamy: