reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: strark

Login: strark
Płeć: Mężczyzna
Zarejestrowany: 11.02.2012r.
Ost. logowanie: 23.01.2014, 22:12
Punkty: 836
Wiek 29
Status offline
Opis

poniedziałek, 29.07.2013r.

strark zagłosował
Ocena
(2)
Opis gry: HICIOR! Puchar Cartoona 2013 jest bardziej rozbudowany, lepszy i bardziej ekscytujący niż kiedykolwiek! Graj w grę Puchar Cartoona 2013 i spraw, aby Twój kraj uzyskał tytuł mistrza Pucharu Cartoona!

Wybierz swoją wymarzoną drużynę oraz postać ze swojego ulubionego serialu. Możesz wybierać bohaterów, takich jak Królewna Balonowa, Rook czy Feedback, z 18 kreskówek, w tym 6 zupełnie nowych. Graj na większym boisku, aby wypróbować sprytne podania, a dzięki nowemu systemowi strzelania spróbuj nawet przedrzeć siatkę. Do Twojej dyspozycji są nadal takie power-upy jak prędkość ponaddźwiękowa, osłony, skórki po bananach czy plamy oleju.

Jak grać?
Strzałki - sterowanie
Z - zmiana gracza/podanie
X - wślizg/strzał
strark zagłosował
Ocena
(1)
Opis gry: HICIOR! Platformówka w starym stylu. Jesteś zegarmistrzem i Twoim zadaniem jest naprawianie zegarów przy pomocy broni laserowej.
Sterowanie:
W;A;D lub Strzałki - poruszanie się
Spacja - skok
Myszka - celownik
LPM - strzał

piątek, 26.07.2013r.

strark zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Gra o roju. Tylko dla Polaków.
Sterowanie podane w trakcie gry.

poniedziałek, 03.06.2013r.

strark zagłosował
Ocena
(1)
Opis gry: Gra sponsorowana.

Uruchom własny Otwieracz Żywca!

Weź udział w konkursie na Facebooku. Codziennie nowa plansza i tablet do wygrania. Czas na Twoje otwarcie!

czwartek, 30.05.2013r.

strark zagłosował
Ocena
(1)
Opis gry: HICIOR! Znakomite połączenie gry strategicznej z RPG. Naszym zadaniem jest zniszczyć wrogą bazę, a jednocześnie obronić swoją. W tym celu klikaj na karty, żeby wysyłać swoich wojowników, uaktywniać bonusy i apteczki. Zarobione fundusze inwestuj w ulepszenia.

Wyrusz w wyjątkową podróż po planetach w kosmicznej przestrzeni, pokonuj wrogów, kolekcjonuj moce, odkryj tajemnicę nieznanego urządzenia obcych i zgarnij nagrodę, która może być użyta w dalszych walkach.
Sterowanie za pomocą myszki.

środa, 29.05.2013r.

strark zagłosował
Ocena
(3)
Opis gry: HICIOR! Henry został złapany przez rząd i może spłacić swój dług robiąc im przysługę. Toppat Klan - grupa międzynarodowych złodziei - był solą w ich oku przez długi czas. Wysyłają Cię w celu zinfiltrowania ich środowiska i samolotu oraz ściągnięcia ich na dół.
Zastanów się jak Ty byś się zachował i wybieraj najlepsze z opcji.
W grze istnieją cztery różne głowne zakończenia, jak również ogromna ilość 60-ciu wyjątkowych!
Sterowanie za pomocą myszki.

sobota, 18.05.2013r.

strark zagłosował
Ocena
(2)
Opis gry: HICIOR! Twoim zadaniem jest wywoływać naturalne kataklizmy, aby zniszczyć wszystkie jajka dinozaurów na każdym z poziomów.
Sterowanie za pomocą myszki.

piątek, 17.05.2013r.

strark zagłosował
Ocena
(3)
Opis gry: HICIOR! Pirania powraca po raz kolejny w wielkim stylu ożywić krwawy horror jeszcze raz! Piąta gra z serii akcji daje Ci jeszcze więcej mięsa z kością. Dosyć brutalna gra zręcznościowa. Wcielamy się w postać piranii, a naszym celem jest atakowanie niewinnych ludzi i spijanie ich krwi.

Pirania uciekła z lokalnego akwarium i tym razem znalazła ponurych sojuszników. Wykonuj cele, ulepszaj swoją piranię i wzywaj sojuszników, kiedy ich potrzebujesz.

Steruj piranią za pomocą myszki, utop ludzi i atakuj ich, aby spić wymaganą ilość krwi. Po skonsumowaniu odpowiedniej ilości posoki (krwi) można dokonywać ulepszeń (upgrades).

niedziela, 12.05.2013r.

strark zagłosował
Ocena
(2)
Opis gry: HICIOR! Walcz z hordami zombiaków w celu znalezienia wyjścia. Upgraduj broń i uważaj na kończącą się amunicję, w przypadku jej braku musisz się ponownie schronić w saloonie.
Sterowanie za pomocą myszki.
Ddatkowe instrukcje podane w grze.

sobota, 11.05.2013r.

strark zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: HICIOR! Przemierzasz drogę samochodem wojennym obserwując po drodze zrujnowany krajobraz. Za pomocą dostępnego uzbrojenia broń się przed przeciwnikami.
Sterowanie podane w grze.
Gracze online (12):
Polecamy: