reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: srogi

Login: srogi
Płeć: Mężczyzna
Zarejestrowany: 24.08.2012r.
Ost. logowanie: 26.09.2012, 00:47
Punkty: 77
Wiek 30
Status offline
Opis

poniedziałek, 24.09.2012r.

srogi zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: HICIOR! Przygotuj się na epicką podróż, aby obronić swoje królestwo przed hordami orków, trolli, złych czarodziejów i innych paskudnych potworów za pomocą rozległego arsenału czarów i wież obronnych czekających na twój rozkaz!

Walcz w lasach, górach i pustkowiach, dostosowując swoją strategię obronną z pomocą różnych uaktualnień i specjalności! Zrzuć deszcz ognia na swoich wrogów, wzywaj posiłki, udowodnij, że dowodzenie oddziałami to Twoja specjalność, rekrutuj elfich wojowników i staw czoła legendarnym potworom w swoim dążeniu, aby uratować królestwo przed siłami ciemności!

piątek, 21.09.2012r.

srogi zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: Nowa odsłona Armor Mayhem na całkiem nowym silniku graficznym daje nam zupełnie nowe efekty wizualne, wszystko jest bardziej cool, lepsze i ładniejsze niż wcześniej.
Warto wejść w opcje i "podkręcić" ustawienia.
Zostałeś wcielony do elitarnej jednostki obronnej. Ruszaj do walki z obcymi i sprawdź swoje wojskowo-taktyczne jednostki w walkach z buntownikami.

Sterowanie:
W;S;A;D - poruszanie sie
Myszka - celownik
LPM - strzał
Shift - bieganie
Spacja - zwolnione tempo (slow motion)
R - przeałduj
Q - ostatnia broń
F - tabela wyników
Esc - menu/pauza

sobota, 15.09.2012r.

srogi zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: W grze toczymy walkę między Wilkołakami a Wampirami. Twoim zadaniem jest chronić bazę, kopalnie surowców, aby zarobić pieniądze i zbudować potężne armie, a następnie wysłać ją, by zniszczyć bazę wroga.

piątek, 14.09.2012r.

srogi zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: HICIOR! Genialna strategia czasu rzeczywistego (RTS). Sprawdź swoje zdolności przywódcze. Poprowadź jeden z 3 krajów w walce o Imperium Rivadis w tej strategii.
Instrukcje podane w trakcie gry.

poniedziałek, 10.09.2012r.

srogi zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: HICIOR! Nowatorskie połączenie gry typu wystrzel na odległość z bijatyką i zręcznościówką. Nasz bohaterski rycerz, w którego się wcielisz musi znów ratować księżniczki z rąk potworów. I Twoim właśnie zadaniem jest pokonanie mrocznej wieży, w której to zostały uwięzione, po drodze pokonując wszystkie potwory i ratując księżniczki. Zbieraj także pieniądze i fajne bonusy. Zarobione fundusze inwestuj w ulepszenia.

sobota, 08.09.2012r.

srogi zagłosował
Miniaturka gry: Paladog Paladog
(896)
Ocena
(5)
Opis gry: HICIOR! Akcja gry dzieje się w dalekiej przyszłości. Wcielasz się w rolę odważnego psa-palladyna, który postanawia stawić czoła wszechogarniającemu świat złu. Twoim zadaniem jest przywrócić porządek krainie zwanej Critterland, którą opanowały złe istoty. Produkuj i wysyłaj swoje wojska na przeciw wroga, aby zniszczyć jego bazę.
Instrukcja pokazana podczas rozgrywki.
Sterowanie:
A;D - poruszanie się
1-9 - produkcja jednostek
J;K;L - umiejętności
Myszka - cała reszta
Esc - pauzaHistoria gry jest następująca. Z powodu wpienienia bogów ludzkość została zmieciona z powierzchni ziemi. Pluszowe zwierzaczki ewoluowały i zajęły naszą pozycję. Na początku wszystko było cacy, ale jak to bywa, w końcu złe moce wyciągnęły swoje łapska po władzę. I tak oto nie wiadomo skąd pojawił się PalaDog, który prowadząc swoją armię stawia czoła wszelkiej maści brzydalom.


Wspomniany Paladog to jeżdżący konno pies paladyn, walczący przeciwko hordom bezdusznych upiorów. Gra jest ciekawa i całkiem rozbudowana. Od innych tego typu gierek odróżnia ją to, iż nie posiadamy żadnej bazy. Przegrywamy za to, gdy nasz pies zginie. Specyficzny kreskówkowy styl dodaje jej uroku i sprawia, że aż chce cię patrzeć jak nasz piesek przesuwa się po planszy. Cały system jest bardzo prosty – Jeździmy sobie i dzięki naszej aurze, którą ulepszamy, z biegiem czasu pomagamy naszym jednostkom. Dodatkowo, aby gra nam się nie znudziła zbyt szybko, mamy w niej przeplecione trzy rodzaje rozgrywki. Jest także pokaźna gama oręża do wykorzystania, a każda broń ma specyficzną właściwość – jeden oręż służy do walki, inny zaś leczy bądź poprawia atrybuty postaci. Nie ma, jednak róży bez kolców. Odblokowanie nowych jednostek oraz broń są stosunkowo drogie – Tak, więc w późniejszych etapach będziemy zmuszeni na powtarzanie wcześniejszych plansz i zbieranie kasiory.
srogi zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Wybierz się w podróż pełną niebezpiecznych potworów i zaskakujących zwrotów akcji.Postaraj się w każdej turze zdobywać doświadczenie i pozbywać się potworów. Rozwiń swoją postać do statusu prawdziwego pogromcy zła!

Świetna gra RPG w systemie turowym, której akcja dzieje się w futurystycznym świecie. Po każdym wykonanym ruchu klikamy na End Turn. Oczywiście jest możliwość rozwijania postaci itp. Intuicyjny interface.
srogi zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: HICIOR! Świetna gra RPG o wampirach, łącząca elementy Final Fantasy, Puzzle Quest i Bejeweled, która wciągnie Cię na długi czas.

czwartek, 06.09.2012r.

srogi zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Wcielamy się w wojownika ninja i używając swoich wszystkich umiejętności musimy przejść przez dom pełen potworów.
srogi zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Po wojnie nuklearnej drzewa i rośliny zniknęły i na Ziemi jest coraz mniej tlenu . Mamy ziarna, dzięki którym mogą urosnąć nowe rośliny, lecz po wojnie zwierzęta zmutowały i chcą nam przeszkodzić w uratowaniu globu. Naszym zadaniem jest zabijać bestie, by uratować planetę. Kupujemy nowe bronie i zdobywamy nowe umiejętności.
Sterowanie:
W;S;A;D lub Strzałki - poruszanie się
Myszka - ceownik
LPM - strzał
Shift - przeładuj
od 1 do 8 - zmiana broni
Gracze online (31):
Polecamy: