reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: skacpers

Login: skacpers
Płeć: Mężczyzna
Zarejestrowany: 28.07.2011r.
Ost. logowanie: 14.09.2019, 17:46
Punkty: 1 389
Wiek 20
Status offline
Opis

niedziela, 15.05.2016r.

skacpers zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Programista ma już dość kodowania, przekazuje CI więc pałeczkę na określenie wszystkiego losowego w lochach. Klikaj na przycisk aby wygenerować losowe podziemia. W tej grze sam kreujesz rzeczywistość.

środa, 29.07.2015r.

skacpers zagłosował
Ocena
(2)
Opis gry: Gra o przekopywaniu laserem ziemi w poszukiwaniu drogocennych minerałów. Clickerów w podobnej tematyce jest wiele, lecz ten jest nieco inny od nich wszystkich. Laser automatycznie przekopuje się przez ziemię. Możemy mu jednak pomóc uwalniając ładunek, który przez ułamek sekundy daje laserowi bardzo silne wzmocnienie. Oprócz tego mamy runy, które umieszczamy w polach specjalnie na nie przygotowanych. Runy dają nam małe bonusy. Dodatkowo dostaniemy bonusa w zależności od aktualnego dnia. W tej grze będziemy zmuszeni często robić reset aby przejść dalej. W wyniku resetu dostaniemy dolary, które będziemy mogli przeznaczyć na zakupy w sklepie. Dzięki resetom gra jest ciekawa, nie nudzi się i z tego powodu można nad nią spędzić wiele czasu.

wtorek, 21.07.2015r.

skacpers zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Wcielasz się w postać pilota samolotu po brzegi naszpikowanego amunicją. Twoim zadaniem będzie skrupulatne wykonywanie różnego rodzaju misji podczas działań wojennych. Najczęściej będą one polegały na zlikwidowaniu określonych budynków czy samolotów. Po każdym zakończonym zadaniu masz także możliwość udoskonalania swojej maszyny.

sobota, 18.07.2015r.

skacpers zagłosował
Ocena
(1)
Opis gry: Jako Jaś Fasola pozbieraj jak najwięcej owoców oraz postaraj się uratować jak najwięcej zwierząt przeskakując na lianie nad wodą.

wtorek, 26.05.2015r.

skacpers zagłosował
Ocena
(3)
Opis gry: Doprowadź swoją armię do zwycięstwa podbijając całe terytorium.

piątek, 15.05.2015r.

skacpers zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Kolejny raz wciel się w potężnego rycerza i powstań jako bohater do walki przeciwko złu, aby przynieść pokój na wszystkich ziemiach. Świat Cię potrzebuje!

Tysiąc lat temu przed erą zombi nie żyli bohaterowie, którzy znali technologię - liczyła się tylko siła ciała i umysłu oraz dobrze naostrzony oręż, który służył do walki z nieustającym zagrożeniem.

czwartek, 16.04.2015r.

skacpers zagłosował
Ocena
(1)
Opis gry: HICIOR!!! Efekciarska wyżywka !!! Biegnij na maxa - nic Cię nie powstrzyma !!! Ciosy - lewy klawisz myszy

środa, 01.04.2015r.

skacpers skomentował
Treść komentarza: Wskoczyłem na krzesło, straciłem kontrolę i spadłem i tylko mogę kamerą obracać

piątek, 27.03.2015r.

skacpers skomentował
Treść komentarza: @skacpers: a pomoc ze statku do 5
skacpers skomentował
Treść komentarza: Niezła gra 4/5, miasta do poziomu 5 można, jednostki do 25, a pomoc ze statku jeszcze nie wiem
Gracze online (3):
Polecamy: