reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: shy

Login: shy
Płeć: Kobieta
Zarejestrowany: 26.10.2008r.
Ost. logowanie: 30.12.2013, 15:36
Punkty: 12 606
Wiek 25
Status offline
Opis I know who I am and what can you say.

poniedziałek, 30.12.2013r.

shy zagłosowała
Ocena
(4)
Opis gry: HICIOR! Doktorze, jest pan potrzebny na sali operacyjnej. Ta pacjentka bardzo na pana liczy! Dokładnie wyszoruj dłonie, wejdź na salę operacyjną i przygotuj się do operacji, która odmieni jej życie.
Sterowanie za pomocą myszki.
shy zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: HICIOR! Penny dostała właśnie nową pracę! Wyjedź wraz z nią na piękną wyspę położoną gdzieś na Pacyfiku i podejmij wyzwanie. Jeśli pamiętasz grę Papas Taco Mia to z pewnością poczujesz się tutaj jak w domu. Przyjmuj zamówienia od swoich klientów i podawaj im zamówione potrawy. Zarabiaj pieniądze i zabaw się w pracę w restauracji.

czwartek, 05.04.2012r.

shy zagłosowała
Ocena
(3)
Opis gry: HICIOR! W grze budujemy i prowadzimy własny hotel tak aby zapewnić jak największą wygodę gościom .
shy zagłosowała
Ocena
(2)
Opis gry: W tej grze twoim zadaniem jest sprzedawanie Hot Burger z dodatkami. Każdego dnia masz określony target jaki musisz wykonać.
Sterowanie za pomocą myszki.

niedziela, 18.03.2012r.

shy zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: HICIOR! Pamiętacie Papa's Pizzeria i Papa's Burgeria...? Tym Razem Papa Louie otworzył cukiernie. Twoim zadaniem jest jak najszybciej obsłużyć wszystkich klientów, żeby nie wyszli nie zadowoleni. Także serwuj stosy naleśników, gofrów i tostów francuskich, od tego jak będziesz starał się z wypiekiem, zależeć będzie renoma oraz utarg cukierni.
Sterowanie za pomocą myszki.

Pozostałe części serii znajdują się tutaj: Papa's Louie Series

wtorek, 30.08.2011r.

shy zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Przed Świętami Macy ma tyle pracy, że musi robić zakupy do upadłego!
Instrukcja:
Przeszukaj sklepy, aby znaleźć przedmioty pokazane u dołu ekranu. Zbieraj torby bonusowe, aby otrzymać dodatkowe podpowiedzi. Jeśli zaczniesz klikać na ślepo, stracisz 10 sekund z timera. Znajdź wszystkie przedmioty, zanim sklep zostanie zamknięty!

niedziela, 26.06.2011r.

shy zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Youda Farmer 2: Save the Village jest nową grą ekonomiczno- strategiczną.
Wieśniacy doświadczają nie lada kłopotów ze strony Dużego Szefa, który zdemolował ich całą osadę. Twoje zadanie polega na przywróceniu ładu w całej okolicy i rozpoczęciu uprawiania roli. Osadnicy mają dla Ciebie całą masę zadań do wykonania. Czy jesteś przygotowany na zabranie się do pracy? Wznieś na nowo rolnicze budynki, zorganizuj całą produkcję i rozruszaj cały biznes!

sobota, 25.06.2011r.

shy dodała
Opis gry: Czy jesteś zawodowcem, jeśli chodzi o pizzę? A może zdarza ci się pogubić składniki na podłodze...? Uważnie i szybko przygotowuj dla klientów gorącą pizzę i osiągnij wyznaczony cel dzienny.
shy zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Pomóż Flo odnowić i prowadzić hotele w całym DinerTown. Przygotuj się na przyjęcie bagaży, obsługę pokoi oraz dostarczenie dodatkowych ręczników i koców. Będziesz musiał ścigać się z czasem, aby zaspokoić potrzeby wszystkich gości i uczynić ich pobyt w hotelu jak najmilszym. Wkrocz w świat gry "Hotel Dash Suite Success", aby przywrócić każdy hotel do jego dawnej świetności!

piątek, 24.06.2011r.

shy dodała
Opis gry: Flirtowanie to Twoja specjalność. Jednym spojrzeniem potrafisz omotać każdego chłopaka. Oczywiście musisz uważać, bo konkurencja nie śpi i też próbuje rozkochać w sobie jak najwięcej facetów.
Gracze online (27):
Polecamy: