reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: sebba20

Login: sebba20
Płeć: Mężczyzna
Zarejestrowany: 05.06.2011r.
Ost. logowanie: 13.03.2016, 16:51
Punkty: 1 110
Wiek 19
Status offline
Opis

środa, 17.09.2014r.

sebba20 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Łączenie kropek jeszcze nigdy nie sprawiało tyle frajdy... Czy uda Ci się tak poprowadzić linie, by je prawidłowo połączyć?

niedziela, 14.09.2014r.

sebba20 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Jedna z najbardziej wciągających, oraz najlepiej zanimowanych strzelanek. Kontynuacja strzelanki Artificial Lifeform Intended for Assassination and Sabotage
sebba20 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Kontynuacja super strzelanki Artificial Lifeform Intended for Assassination and Sabotage

piątek, 12.09.2014r.

sebba20 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: HICIOR! Przyjemna gra polegająca na locie w kosmos i ulepszaniu swojej rakiety.
Wystrzel swoją rakietę w niebo! Ukończ wszystkie powierzone Ci zadania, odblokuj osiągnięcia i kup nowe ulepszenia. Zdołasz dolecieć do Marsa?
Sterowanie:
W - dopalacze
A oraz D - manewrowanie w lewo/prawo
S - wyłączenie silnika
sebba20 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: HICIOR! Już jest kolejna odsłona Papy Louiego! Pamiętacie Papa's Pizzeria oraz inne gry z tej serii. Tym Razem Papa Louie otworzył restaurację z pączkami. Twoim zadaniem jest jak najszybciej obsłużyć wszystkich klientów, żeby nie wyszli nie zadowoleni. Przyjmuj zamówienia, smaż i serwuj im wyśmienite pączki, ozdobione masą przepysznych dodatków... od tego jak będziesz starał się, zależeć będzie renoma oraz utarg nowej restauracji.
Sterowanie za pomocą myszki.

Pozostałe części serii znajdują się tutaj: Papa's Louie Series
sebba20 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Siła Żywiołów - to klasyczne taktyczne RPG z trochę innej formie, z wieloma wariantami personalizacji postaci, przyjemną grafiką i dynamiczną rozgrywką. Zaczynasz podróż po 4 podstawowych żywiołach (Ogniu,Wodzie,Ziemi i Wietrze). Poprzez modernizację elementów, będzie można wybrać sposób ich ewolucji, łącząc cechy różnych stworzeń i stworzyć swój własny, unikalny zespół z własnym stylem gry.

W trakcie podróży trenuj swoją strategię, wzmacniaj umysł i rozwijaj wytrwałość, aby znaleźć najlepszy sposób na pokonanie wroga.
sebba20 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Twoim zadaniem będzie zastrzelenie wszystkich zombiaków na planszy. Co ciekawe, twoje kule będą odbijały się rykoszetem od ścian, co możesz sprytnie wykorzystać.
sebba20 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Obowiązki znów wzywają! Druga odsłona gry "Tank Truck Driver" przyniesie sporo emocji za kółkiem wielkiej, wyładowanej po brzegi ciężarówki. Tylko dla orłów!

Zasiądź za kierownicą ciężarówki i dostarcz w jak najkrótszym czasie olej napędowy oraz benzynę do rafinerii i stacji benzynowych. Unikaj wypadków drogowych, zwracaj uwagę na sygnalizację świetlną, innych uczestników ruchu oraz pieszych.
sebba20 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Zasiądź za kierownicą sportowej fury i zaparkuj ją pod centrum handlowym w jak najkrótszym czasie. Świetna gra parkingowa rozgrywana w środowisku 3D.
sebba20 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Spotkałeś dwie czyste dusz, które potrzebują twojej pomocy. Użyj światła, aby przepędzić demony ze świata.
Gracze online (6):
Polecamy: