reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: sankoz

Login: sankoz
Płeć: Kobieta
Zarejestrowany: 08.12.2014r.
Ost. logowanie: 30.01.2016, 18:52
Punkty: 4 469
Wiek 105
Status offline
Opis

niedziela, 13.12.2015r.

sankoz zagłosowała
Ocena
(3)
Opis gry: Gratka dla miłośników łamania szarych komórek. Odkryj ukryte zdjęcia używając umiejętności swojej logiki, zagraj w ponad 25 tysięcy z pośród 3 gier logicznych.

Odkrywaj ukryte obrazki, zapełniając odpowiednie pola na planszy. Podpowiedzi mówią, ile pól w danym kolorze jest w danym wierszu lub kolumnie. Można też tworzyć własne obrazki.

Gra posiada trzy różne interesujące tryby rozgrywki. Oto one:

1. PLUS: Zakreślaj pola w takiej ilości w rzędzie lub kolumnie, jaka jest podana na zewnątrz układanki. Jeśli będą podane dwie cyfry, oznacza to, że zakreślone pola są od siebie oddzielone. Pola można zakreślać na więcej niż jeden kolor. Zmieniaj kolor kreślenia w pasku po prawej. Usuwaj niewłaściwe pola klikając na nie odpowiednim kolorem.

2. SQUARED: Cyfra oznacza łączną ilość pól związanych z obszarem, które należy utworzyć. Pole z cyfrą musi należeć do tego obszaru. Tak jak w poprzednim trybie, występują tu różne kolory, które dobierasz na pasku po prawej. Usuwaj niewłaściwe pola, klikając na nie ponownie tym samym kolorem.

3. LINKS: Cyfra określa długość linii, jaką należy przeprowadzić od punktu do punktu w tym samym kolorze. Linie nie mogą się ze sobą krzyżować. Jeśli zakreślisz niewłaściwą linię, możesz ją wymazać kursorem myszki w taki sam sposób, jak była zakreślona.
sankoz skomentowała
Treść komentarza: trudne
sankoz skomentowała
Treść komentarza: Jak zwykle dobra
sankoz zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Kolejna odsłona gry Monkey Go Happy. Zabawna małpka powraca! Jak w poprzednich częściach, musisz pomóc jej wykonywać zadania, używając do tego myszki i głowy. Spraw, żeby małpka była zadowolona!

W tej oto odsłonie Twoim zadaniem jest zapalić świąteczną choinkę, co sprawi, że małpka była szczęśliwa.

W tym celu klikaj na różne przedmioty w celu zrobienia różnych akcji i reakcji.

Pozostałe części sagi znajdują się tutaj: Monkey Go Happy Series
sankoz skomentowała
Treść komentarza: Średnia
sankoz zagłosowała
Ocena
(4)
Opis gry: Przywołaj siłę wojowników Xenos do walki z plagą, która zagraża naszym ziemiom. Pokonać wrogów i przywrócić porządek w kraju!
sankoz skomentowała
Treść komentarza: Przyjemna, taka jak cała seria
sankoz zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Twoim głównym zadaniem jest znaleźć wszystkie potrzebne rzeczy i pomóc tej biednej dziewczynie odnaleźć drogę do domu. Ona jest na wakacjach i zgubiła się na tropikalnej wyspie. A teraz naprawdę chce wrócić do domu. Czy jesteś w stanie jej pomóc? Wtedy po prostu iść do przodu i być najlepszym. Więc cieszyć się grą. Zostań bohaterem w tej ekscytującej, wspaniałej grze ukryte obiekty. Powodzenia!

środa, 09.12.2015r.

sankoz zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Wkrocz do niesamowitego świata i wciel się w maga, który będzie walczył z rozmaitymi wrogami za pomocą kliknięć. Rzucaj salwy ognistych strzał, uwolnij moce zamrażania, rozgramiaj wrogów ognistym mieczem...! Walcz z szefami wrogich stworzeń! Nie zapomnij zbierać złotych monet, aby kupować nowych wojowników i odkrywać ich unikalne zdolności. Ulepszaj swoich bohaterów w odpowiednim czasie, gdyż jeśli nie będą niewystarczająco mocni dla swoich przeciwników, wtedy może rozpocząć się problem.

poniedziałek, 07.12.2015r.

sankoz skomentowała
Treść komentarza: suchar
Gracze online (3):
Polecamy: