reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: sandra6666

Login: sandra6666
Płeć: Kobieta
Zarejestrowany: 29.08.2008r.
Ost. logowanie: 24.11.2020, 20:28
Punkty: 11 205
Wiek 26
Status offline
Opis

wtorek, 02.06.2020r.

sandra6666 zagłosowała
Ocena
(1)
Opis gry: Wyposażony w zdrowy rozsądek i dowcip, uprzejmie prosimy o naprawienie wszystkiego w pokoju. To powinno być łatwe! Bazując na prawdziwych sytuacjach.

sobota, 30.05.2020r.

sandra6666 zagłosowała
Ocena
(1)
Opis gry: Ubierz Disney'owskie księżniczki w weselne stroje.

piątek, 10.01.2020r.

sandra6666 zagłosowała
Miniaturka gry: Run 3 Run 3
(36)
Ocena
(4)
Opis gry: Biegaj, skakaj, lataj, pływaj i pokonaj jak najdalszy dystans w trójwymiarowym, przestrzennym tunelu pełnym zaskakujących pułapek i przeszkód.

czwartek, 03.10.2019r.

sandra6666 zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Wierzysz w magię? Może tak, a może nie, ale Dorota po drugiej stronie jest prawdziwym ekspertem od magii. Dużo o tym wie i jest nawet autorką niektórych zaklęć i innych magicznych tekstów. Wygląda jednak na to, że ktoś inny jest także zainteresowany tymi tekstami i że ktoś nie prosił o pomoc czy coś...

Dorota przybywa do domu strachu, strasznie przerażającego miejsca, którego od lat nikt nie odwiedził. Wierzy, że będzie mogła znaleźć magiczne słowa napisane do walki ze złymi duchami.

Te magiczne zaklęcia są jej, ale kilka dni temu Dorota zauważyła, że ktoś je ukradł i dlatego jest tu teraz. Jest raczej pewna, że duchy, które mieszkają w tym domu, są odpowiedzialne za rabunek zaklęć, więc zrobi wszystko, aby przywrócić porządek.

Możesz czuć się przerażony z domu strachu, ale musimy być odważni i pomóc Dorocie, ponieważ w ten sposób jest bardziej niż pewne, że poradzi sobie z tymi złymi duchami. Weź głęboki oddech i wejdźmy razem do tego pustego pozornie miejsca.

sandra6666 zagłosowała
Ocena
(3)
Opis gry: Ta gra celebruje oryginalną Śpiącą królewnę, w której jest ona czternastowieczną dziewicą, która nosi długie suknie, inspirowane prawdziwą średniowieczną modą. Może nosić włosy w różnych stylach plecionek, welony lub nakrycia głowy, korony lub tiary. Może również mieć paski, peleryny i różne akcesoria.

sobota, 06.07.2019r.

sandra6666 zagłosowała
Ocena
(3)
Opis gry: Dalszy ciąg zabawy typu escape, rozgrywającej się w pociągu.

Załóżmy, że jesteś uwięziony w pociągu towarowym, który stacjonuje na torze w odosobnionym miejscu. Pracowałeś jako strażnik w tym pociągu, a maszynista uciekł, pozostawiając go w połowie swojej podróży. Pociąg jest pusty, z wyjątkiem kilku rzeczy, które wiózł. Jesteś w pierwszym przedziale i musisz dotrzeć do ostatniego przedziału, aby znaleźć wyjście. Nie można wyjść przez okna lub drzwi, ponieważ na zewnątrz jest woda.

Przechodź z jednego przedziału do drugiego, odblokowując drzwi, pokonując przeszkody i rozwiązując łamigłówki. Pomogą Ci w tym odkryte wskazówki i znalezione przedmioty.

Baw się dobrze! P.S. Ta gra może zająć trochę czasu.
sandra6666 zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Ucieknij z Katakumb! Gra jest przygodówką typu point'n'click, a historia jest tajemnicza, więc będziesz musiał się postarać, by się czegoś dowiedzieć. Szukaj i używaj, aby przejść grę. Powodzenia!
sandra6666 zagłosowała
Ocena
(3)
Opis gry: Jesteś zawodowym nurkiem, który wykonuje poważne zadanie na biegunie północnym. Zostałeś uwięziony pod zamarzniętym morzem Islandii. Nikt nie jest w stanie ci pomóc. Musisz uciec z tego niebezpiecznego i tajemniczego miejsca. Pomogą Ci w tym odkryte wskazówki i znalezione przedmioty.

Zbierz odpowiednie przedmioty i korzystaj z nich w odpowiednich miejscach. Kliknij na obiekty do interakcji z nimi i rozwiązuj proste zagadki. Powodzenia i miłej zabawy!
sandra6666 zagłosowała
Ocena
(2)
Opis gry: „The Dead Room” opowiada o Mary Ann Becker - kobiecie, która zaginęła w niewyjaśnionych okolicznościach, a miało to miejsce ponad trzydzieści lat temu. Mieszkała w mieszkaniu w jednym pokoju i nie pozostawiała nic poza wstrząsającą tajemnicą. Od tego czasu jej pokój jest pusty. Kto odważy się wejść? Kto rozwikła zagadkę, która od dawna zaskakiwała władze lokalne?

Ktoś zaginął w tym pokoju. Czy zrozumiesz, co tu się stało? Będziesz musiał zbadać i rozwiązać kilka zagadek, aby odkryć prawdę. Czy będziesz w stanie ukończyć dochodzenie? Powodzenia i miłej zabawy!

niedziela, 05.05.2019r.

sandra6666 zagłosowała
Ocena
(4)
Opis gry: Twoim zadaniem jest jest uwolnić chłopaka, który w drodze do biura, został złapany i uwięziony. Pomogą Ci w tym odkryte wskazówki i znalezione przedmioty.

Zbierz odpowiednie przedmioty i korzystaj z nich w odpowiednich miejscach. Kliknij na obiekty do interakcji z nimi i rozwiązuj proste zagadki. Powodzenia i miłej zabawy!
Gracze online (4):
Polecamy: