reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: samokin

Login: samokin
Płeć: Mężczyzna
Zarejestrowany: 27.12.2012r.
Ost. logowanie: 11.02.2016, 11:12
Punkty: 349
Wiek 24
Status offline
Opis World of tanks

niedziela, 20.12.2015r.

samokin zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: Twoim zadaniem jest wskazać dynię, w której jest zamknięty kotek.
samokin zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Twoim głównym zadaniem jest znaleźć wszystkie potrzebne rzeczy i pomóc tej biednej dziewczynie odnaleźć drogę do domu. Ona jest na wakacjach i zgubiła się na tropikalnej wyspie. A teraz naprawdę chce wrócić do domu. Czy jesteś w stanie jej pomóc? Wtedy po prostu iść do przodu i być najlepszym. Więc cieszyć się grą. Zostań bohaterem w tej ekscytującej, wspaniałej grze ukryte obiekty. Powodzenia!

sobota, 05.01.2013r.

samokin zagłosował
Ocena
(3)
Opis gry: Zabawna przygodówka typu point&click. Jest sobotnia noc i Shawn nie mając żadnych specjalnych planów, zalega w ulubionej knajpie. Nagle widzi przepiękną dziewczynę. Pomóż Shawn'owi zaprosić ją na randkę.
Sterowanie za pomocą myszki.
samokin skomentował
Treść komentarza: 3/5 XD haha dosyc spk
samokin zagłosował
Ocena
(1)
Opis gry: Mroczna, wręcz przerażająca i tajemnicza przygodówka typu horror - point&click - escape. Spróbuj wydostać się z ciemnej celi, w której jesteś przetrzymywany przez sfiksowanego, seryjnego mordercę. Wykorzystaj do tego znalezione przedmioty i odkryte wskazówki. Gra wymaga podstawowej znajomości języka angielskiego.

Uwaga - niektóre z przedmiotów, takich jak bezpieczniki i notatki są w różnych miejscach za każdym razem gdy grasz.

Aby wczuć się w mroczny i niepowtarzalny klimat gry, zaleca się grać w zaciemnionym pomieszczeniu, w słuchawkach bądź na pogłośnionych głośnikach.
samokin zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Zabawa typu point&click. Dzieci z Bieguna Północnego zbudowały doskonałego bałwana, który ożył w związku z magią Świąt Bożego Narodzenia. Teraz Twoim zadaniem jest doprowadzić w głąb lasu, gdzie nikt go nie zniszczy po zabawie sylwestrowej!
Sterowanie za pomocą myszki.
samokin skomentował
Treść komentarza: Super gra 5/5
samokin zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: HICIOR! Kolejna odsłona gry Monkey Go Happy. Zabawna małpka powraca! Jak w poprzednich częściach, musisz pomóc jej wykonywać zadania, używając do tego myszki i głowy.
Tym razem mama małpka poszukuje swoich 12-tu, zaginionych Bożo Bożenarodzeniowych, świątecznych symboli ( wymienionych u dołu ekranu gry). Pomóż jej je odnaleźć, gdyż jest już zrozpaczona. W tym celu klikaj na różne przedmioty w celu zrobienia różnych akcji i reakcji. Spraw, żeby małpka była zadowolona!
Sterowanie za pomocą myszki.

Pozostałe części sagi znajdują się tutaj: Monkey Go Happy Series
samokin skomentował
Treść komentarza: hehe fajna gierka 5/5
samokin zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Przygodowa gra typu point&click. Pomóż elfowi rozejrzeć się po domu i zebrać przedmioty, które pomogą Mikołajowi wydostać się z komina. W tym celu klikaj na różne przedmioty w celu zrobienia różnych akcji i reakcji.
Gracze online (22):
Polecamy: