reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: sadzony

Login: sadzony
Płeć: Mężczyzna
Zarejestrowany: 27.05.2011r.
Ost. logowanie: 19.02.2012, 15:21
Punkty: 31
Wiek 19
Status offline
Opis

czwartek, 02.02.2012r.

sadzony skomentował
Treść komentarza: szenki nie spamuj

piątek, 13.01.2012r.

sadzony zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: HICIOR! Najlepsza gra tower defense na świecie powraca oferując więcej niż kiedykolwiek wcześniej! Bloons TD5 ma niesamowite nowe funkcje, w tym wszystkie Twoje ulubione wieże z BTD4 z 8 niesamowitymi aktualizacjami każdej z nich zamiast 4, plus dodatkowo 2 zupełnie nowe wieżyczki.

Jest coś w ludzkiej (i nie tylko) naturze, że z czasem naturalni wrogowie napadają na siebie. Koty kontra psy, lwy kontra hieny czy małpy kontra balony - co nie wiedziałeś, ze małpy i balony są naturalnymi wrogami? W ich środowisku naturalnym, dzikie balony są cichymi, śmiertelnie skutecznymi zabójcami. Po raz piąty już próbują zdobyć małpie państwo.
Twoim zadaniem jest tak rozstawiać małpie wieżyczki obronne tak, by złe balony nie przedostały się przez Twoje terytorium.

Za każdy przebity balon otrzymujesz pieniądze, które mogą być wydane na inne wieże albo modernizowanie wież już istniejących na bardziej efektywne w walce. Każda wieża ma swoje mocne i słabe strony. Zaczynasz od najprostszej strzelającej strzałkami małpki, która przebijają tylko jednego balona na raz. Jednakże, skromna małpka może być podniesiona do rangi super wieży - ruszyć się szybciej, pokrywać więcej obszaru, etc.

Wojska nawodne i powietrzne, znacznie urozmaicają doskonałą już rozrywkę. Do tego dochodzi opcja produkowania pożywienia dla wojska (plantacje bananowe), których wydajność można obniżyć na rzecz dodatkowych pieniędzy.
Sterowanie za pomocą myszki.

Uwaga, gra ze względu na swoją złożoność długo ładuje się.

Kolejne gry z zerii Bloons znajdują się tutaj: Bloons

wtorek, 10.01.2012r.

sadzony skomentował
Treść komentarza: szkoda ze nie ma zeldy

czwartek, 21.07.2011r.

sadzony zagłosował
Ocena
(3)
Opis gry: Podejmuj działania w świecie walk na arenie! Walcz z przeciwnikami w tej kreskówkowej strzelance platformowej.
Sterowanie podane w grze.
sadzony zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: HICIOR! Menel Hobo wrócił po raz kolejny. Tym razem ma za zadanie rozprawić się z obcymi! Przygotuj się na Totalną wojnę! Walcz z napotkanymi kosmitami, odblokuj wszystkie ataki i nie daj się pokonać.

Wcześniejsze przygody naszego przerażającego bohatera znajdują się tutaj: Hobo Series
sadzony zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: HICIOR! Szalona bijatyka, w której ścierają się najpopularniejsze postacie z gier Nintendo.
sadzony zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: HICIOR! Sieczemy Mroczne Pomioty, zdobywamy doświadczenie i rozwijamy naszą postać. Graliście w oryginalne Dragon Age Legends na facebooku? To jest lepsze! Tym razem dynamiczne, zręcznościowe hack'n'slash.
Sterowanie za pomocą myszki.
sadzony zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: HICIOR! Twoim zadaniem jest wyżycie się na automacie z napojami. Musisz jak w najkrótszym czasie dokonać jego destrukcji.
Za zebrane pieniądze będziesz mógł kupić sobie ulepszenia

Sterowanie za pomocą myszki

piątek, 27.05.2011r.

sadzony zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: HICIOR! Trzecia część bardzo popularnej gry z serii DuckLife.
Trenuj swoją kaczkę i poprowadź ją do wielkich sukcesów.
Gracze online (6):
Polecamy: