reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: ryman1983

Login: ryman1983
Płeć: Mężczyzna
Zarejestrowany: 24.07.2014r.
Ost. logowanie: 19.09.2017, 13:46
Punkty: 755
Wiek 35
Status offline
Opis

środa, 05.10.2016r.

ryman1983 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Wciel się w rolę biznesmena, otwieraj nowe firmy i zdobywaj coraz więcej pieniędzy.

poniedziałek, 07.12.2015r.

ryman1983 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Znajdź słabe punkty konstrukcji, w których ukrywają się wikingowie, grabiąc przy tym tyle skarbów ile tylko Ci się uda. Pamiętaj by chronić niewiasty - one nie zasłużyły sobie na śmierć. Pamiętaj, że masz ograniczoną ilość strzałów.
Oczywiście, w miarę postępów, bardziej ciekawe rzeczy stają się dostępne, takie jak bomby, beczki z wrzącym olejem, ogniem mikstury, itp. można dostać mnóstwo punktów za niewykorzystane amunicji pod koniec poziomu.

Na ekranie tytułowym otwiera się menu, które pozwala na przeglądanie poziomów przedstawionych przez innych graczy. Przeglądaj według daty lub popularności, a także sprawdzić swoje własne dzieła. Niektóre z tych etapów to po prostu czyste szaleństwo!
Sterowanie za pomocą myszki.

sobota, 21.11.2015r.

ryman1983 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Światowe mistrzostwa w biegach właśnie się rozpoczęły! Stwórz własnego zawodnika i pobij wszystkie rekordy! Uważaj na innych zawodników, którzy nie zawahają się użyć wszystkiego byle wygrać wyścig.

środa, 18.11.2015r.

ryman1983 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Kupuj tanio, sprzedawaj drogo i bądź bezwzględny!
Stwórz swoją własną wyspę i kupuj nowe rzeczy.

Wszystkich krzewicieli nikczemności, jak bondowski dr Zło czy znany z kreskówki Inspektor Gadżet dr Klauf, zrehabilituje bohater absolutnie genialnie pomyślanej gry Notorious Inc.

Zgodnie z ucieranym przez dziesiątki lat zwyczajem, naszym domem staje się niepozorna wysepka z dala od ciekawskich oczu postronnych obserwatorów, którą będziemy przygotowywali do roli centrum dowodzenia, stopniowo rozwijając na niej infrastrukturę. Brzmi nieźle, jednak to, co jest najciekawsze w Notorious Inc. to styl, w jakim będziemy prowadzili nasze szemrane interesy.

Jako sławni na całym świecie krzewiciele śmierci i chaosu, będziemy mogli zadbać o nasze imperium zła niemal w każdym szczególe: począwszy od tak prozaicznych spraw jak garderoba, przez materiały budowlane, paliwo, narkotyki, broń, pojazdy, aż po narzędzia tortur. Naszą pozycję w świecie zbrodni będzie określała zasobność naszego portfela, liczebność zdegenerowanych i oddanych nam bez reszty zasobów ludzkich i ilość permanentnie wyeliminowanych przeciwników.

Nie zabraknie także przekupywania gliniarzy, kompromitowania lokalnych obrońców sprawiedliwości, handlu narkotykami, wymuszeń, porwań dla okupu, nękania podwładnych, a wszystko to w kontrastującej z naszymi działaniami barwnej szacie graficznej.

niedziela, 01.11.2015r.

ryman1983 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Wciel się w właściciela psów wyścigowych. Należy je przeszkolić i upewnić się, że wszystkie warunki są optymalne dla ich szybszego wzrostu. Podczas gdy będziesz na stadionie, nie zaszkodzi zrobić kilka zakładów na boku i zarobić kilka dodatkowych dolarów.
ryman1983 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Rycerz powraca, potężny jak nigdy wcześniej! Sentry Knight 2 oferuje nowe zaklęcia, talenty, uaktualnienia. Przygotuj się na podróż po 3 kontynentach pełnych przeciwników, questów i bossów.

Gra twórców wielokrotnie nagradzanej "Mythic Fort Defense" oraz wysoko ocenianej "Siege Knight" będąca ich duchowym następcą.

Wciel się w rolę samotnego wartownika wieży obronnej na granicach królestwa i podejmij walkę z nacierającymi chordami mitycznych stworzeń.
Podróżuj przez piękne, ręcznie rysowane światy, tocz bitwy z unikalnymi bossami, z których każdy posiada własne zdolności i ataki. Strzelaj, wysadzaj, zamrażaj, pal i niszcz swoich wrogów przy pomocy wielu unikalnych czarów. Zarobione w walkach fundusze inwestuj w ulepszenia.

W skrócie: mnóstwo czarów, mnóstwo unikalnych opcji i mnóstwo zabawy!

sobota, 24.10.2015r.

ryman1983 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Mroczny i ponury klimat gry jest odczuwalny niemal na każdym kroku. W połączeniu z ciekawą i ładną grafiką gra się po prostu świetnie. Nasz główny bohater pewnego dnia podjął tytułową decyzję. Widząc że coraz więcej miast jest opanowanych przez żądne krwi zombiaki, a wojsko nie jest sobie w stanie z nimi poradzić postanowił ruszyć do boju i ocalić ziemię. Prowadź naszego herosa przez ponure ulice i rozwalaj potwory. Nie daj się zabić!
Zadanie podzielone jest na kilka misji. Wytyczne otrzymasz przed rozpoczęciem każdej z nich. Za zdobyte pieniądze kup sobie nowe wyposażenie. Nie daj się otoczyć przez żywe trupy i walcz do końca.

poniedziałek, 19.10.2015r.

ryman1983 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Kolejna część znanej gry Lethal RPG. Weź udział w pasjonujących turowych pojedynkach. Stwórz własnego wojownika i przemierzaj kosmiczne krainy. Niszcz napotkanych wrogów i nie daj się zabić.

niedziela, 18.10.2015r.

ryman1983 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Zapraszamy do miasta dusz, w którym zaprojektujesz swoją duszę i będziesz ją szkolił na arenie, zdobywał nowe umiejętności, sprzęt, i walczysz sobie drogę na szczyt w tej ekscytującej grze treningowej/RPG

Głowne cechy gry
*5 Zabawnych mini-gier poprawiających statystyki twojego bohatera
*Ponad 33 poziomów na arenie
*Tryb Przetrwania
*44 wrogów i bossów
*Tony sprzętu, umiejętności itp
*Dom do zbudowania
*Tajemnice do odblokowania
*Muzeum do inwestowania

wtorek, 13.10.2015r.

ryman1983 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Kontynuacja pierwszej części. Grupa Wikingów wypłynęła na wyprawę, której celem jest zdobyć wszystkie wyspy, jakie odkryją. Poprowadź najlepszą armię do pokonania napotkanych dzikusów i zdobywaj nowe ziemie!
Gracze online (32):
Polecamy: