reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: rudi88

Login: rudi88
Płeć: Mężczyzna
Zarejestrowany: 27.07.2013r.
Ost. logowanie: 06.08.2019, 19:16
Punkty: 3 637
Wiek 29
Status offline
Opis

wtorek, 06.08.2019r.

rudi88 zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: Kontroluj swoje małe niebieskie stworzenie, które pomoże ci dotrzeć do drzwi wyjściowych na każdym poziomie. Spraw, aby twój nowy przyjaciel skoczył w odpowiednim momencie i nie utknij, w przeciwnym razie będziesz musiał ponownie uruchomić poziom od początku. Powodzenia!

poniedziałek, 24.06.2019r.

rudi88 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Twoim zadaniem jest doprowadzenie czerwonej piłki do chorągiewki.
Sterowanie:
Strzałki lub W;S;A;D - poruszanie się

niedziela, 16.06.2019r.

rudi88 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: HICIOR! Ciekawe skrzyżowanie platformówki z gra logiczną. Twoim zadaniem jest sterując skrzynką pomóc bohaterowi dotrzeć do wyjścia.
Sterowanie podane w grze.

piątek, 14.06.2019r.

rudi88 zagłosował
Ocena
(2)
Opis gry: Ekscytujące wyzwanie składanych bloków sprawi, że natychmiast będziesz zahipnotyzowany! Rozwiń swoje bloki poprawnie, aby wypełnić przestrzeń i wykonać każde wyzwanie. Poczuj satysfakcję, odkrywając właściwe ruchy i opanuj każdy poziom jeden po drugim!
rudi88 zagłosował
Ocena
(3)
Opis gry: HICIOR! Kontynuacja gry "Draw4Play". Jak w poprzedniej wersji musimy "zrobić" drogę ludzikowi spray'em, by doszedł on do drzwi i mógł przejść do następnego poziomu. Po drodze ludzik musi zdobyć klucz, który jest chroniony wieloma pułapkami.

Sterowanie:
Myszka - rysowanie drogi, gąbka(ścieranie)
Strzałki - poruszanie się
rudi88 zagłosował
Ocena
(3)
Opis gry: Doskonała gra logiczna skierowana do rasowych giercowników.
Celem tej gry jest zbudowanie drewnianego mostu na rzece. Magiczne ściany, teleporty i kolorowe bloki czynią to zadanie trudniejszym, niż mogłoby się wydawać.
Za pomocą myszki przesuwaj blokami. Twoje zadanie to zbudować drewniany most na rzece, przesuwając odpowiednio blokami stojącymi na drodze. Aby usunąć magiczne ściany, musisz połączyć wszystkie przełączniki blokami w ich kolorze. Teleporty przenoszą bloki na duże odległości. Złote bloki znikają, gdy połączysz wszystkie w etapie.
rudi88 zagłosował
Miniaturka gry: Popopop Popopop
(170)
Ocena
(4)
Opis gry: Niszcz wszystkie kule z ekranu. Do tego użyj detonatorów umieszczonych w kolumnie po lewej stronie. Detonatory eliminują jedynie kule o tym samym kolorze co one same. Aby wyeliminować kule, należy detonator umieścić obok kul, które gracz chce zniszczyć. Są kule i detonatory o specjalnym działaniu. Ogólnie 42 poziomy dobrej i wciągającej zabawy. I pamiętaj - użyj mocy!
rudi88 zagłosował
Ocena
(2)
Opis gry: Stwórz taką reakcję łańcuchową, w której weźmie udział wymagana w każdym poziomie ilość emotów.
Sterowanie za pomocą myszki.

wtorek, 04.06.2019r.

rudi88 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Jesteś płomienną plazmą zwaną FireBlob, a twoim celem jest rozpalenie wszystkich ognisk, jakie napotkasz po drodze.

środa, 22.05.2019r.

rudi88 zagłosował
Ocena
(2)
Opis gry: HICIOR! Wspaniała ręcznie rysowana zręcznościówka, w której naszym zadaniem jest pokonanie ręcznie malowanych tras w jak najszybszym czasie.
Sterowanie za pomocą strzałek.
Gracze online (18):
Polecamy: