reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: rudi88

Login: rudi88
Płeć: Mężczyzna
Zarejestrowany: 27.07.2013r.
Ost. logowanie: 08.07.2017, 18:38
Punkty: 3 352
Wiek 28
Status offline
Opis

środa, 17.05.2017r.

rudi88 zagłosował
Ocena
(2)
Opis gry: Gra na spostrzegawczość, w której w przeciwieństwie do innych podobnych gier, musisz znaleźć obiekty nie w ciemnych miejscach, ale bezpośrednio w zasięgu wzroku, wśród innych podobnych obiektów.

sobota, 13.05.2017r.

rudi88 zagłosował
Miniaturka gry: XLOX XLOX
(8)
Ocena
(3)
Opis gry: Gratka dla miłośników łamania szarych komórek.

Ćwicz mózg z grą logicznąXLOX, która sprawi, że będziesz zmuszony myśleć o kilka kroków naprzód. Reguły są proste: po kliknięciu na płytkę, ta dzieli się na cztery nowe. Jeśli nowa płytka trafi w ścianę lub inną płytkę, zniknie. Celem gry jest usunięcie wszystkich płytek z poziomu.
Wydaje się to proste na początku, ale po chwili gra staje się trudniejsza i sprawia, że mózg zaczyna się rozgrzewać. Powodzenia!

Czy potrafisz rozwiązać każdy poziom?

piątek, 12.05.2017r.

rudi88 zagłosował
Ocena
(2)
Opis gry: Beeswing to gra chwytająca za serce, które dotyka interaktywnej historii, jaka przypomina Ci, jak to jest być dzieckiem. Gra posiada atrakcyjny wizualnie styl sztuki i piękną muzykę.

Gra jest ręcznie malowana, o wodnej kolorystyce z unikalną akustyczną ścieżką dźwiękową.

Uwaga od autora: "Ta gra dotyczy ludzi i miejsc, które kształtowały moje życie".

czwartek, 04.05.2017r.

rudi88 zagłosował
Ocena
(3)
Opis gry: Jesteś uwieziony w mieszkaniu numizmatyka. Znajdź wszystkie monety i spróbuj się wydostać. Pomogą Ci w tym odkryte wskazówki i znalezione przedmioty.

Zbierz odpowiednie przedmioty i korzystaj z nich w odpowiednich miejscach. Kliknij na obiekty do interakcji z nimi i rozwiązuj proste zagadki.

niedziela, 30.04.2017r.

rudi88 zagłosował
Ocena
(2)
Opis gry: Zgubiłeś się w ruinach.
Odkrywasz, że ściany zmieniają się w zależności od Twojej pozycji.
Jesteś się jeszcze bardziej zagubiony...
Czy uda Ci się wydostać?

środa, 26.04.2017r.

rudi88 zagłosował
Ocena
(3)
Opis gry: Wyrusz w raz z TrollFace'm w podróż dookoła świata dzięki tej śmiesznej i dziwnej grze przygodowo - logicznej. Sprawdź, czy jesteś dobry w trollowaniu i próbuj pokonać każdy poziom, by odblokować kolejną zwariowaną zagadkę. Myślisz, że jesteś inteligentny i sprytny, aby prześcignąć króla żartów? Dowiedz się i ciesz się najbardziej śmiesznymi przygodami trolli!

poniedziałek, 10.04.2017r.

rudi88 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Wyjątkowa gra platformowa oparta na tekście, zadająca pytanie: jakie jest znaczenie życia, marzenia czy słowa?

Myśląc o pytaniach, które nurtują nas od tysięcy lat, ta gra jest "metaforyczną platformą", która używa słów zamiast platform. Połączenie mechaniki i znaczenia "Ja" opowiada szaloną historię o poszukiwaniu szczęścia.

Doświadczenie tej gry, to jak jak grająca poezja, platoniczne niebo, wśród archetypów. Jednocześnie jest to świetna gra platformowa, zmieniająca mechanikę tego gatunku, nadająca mu nowe znaczenie.

środa, 29.03.2017r.

rudi88 zagłosował
Ocena
(3)
Opis gry: Utknąłeś w rysunkowym świecie i znajdujesz się na placu zabaw. Rozejrzyj się, może znajdziesz coś, co pomoże Ci w ucieczce.

Zbierz odpowiednie przedmioty i korzystaj z nich w odpowiednich miejscach. Kliknij na obiekty do interakcji z nimi i rozwiązuj proste zagadki.
rudi88 zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: Gra rozegrana już przez ponad 50 000 graczy i wyróżniona przez firmę Apple w ich nowej sekcji niezależnej.

Cel jest prosty, skacz w lewo i w prawo, unikaj kolców. Ale nie daj się zwieść, gra staje się wyzwaniem już po krótkiej chwili.

poniedziałek, 27.03.2017r.

rudi88 zagłosował
Ocena
(1)
Opis gry: W tej unikalnej układance chodzi po prostu o to, by za pomocą myszki przenieść czerwoną linię do wyjścia, manipulując i pomagając sobie liniami o innych kolorach.
Gracze online (24):
Polecamy: