reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: rudi88

Login: rudi88
Płeć: Mężczyzna
Zarejestrowany: 27.07.2013r.
Ost. logowanie: 24.05.2019, 15:17
Punkty: 3 583
Wiek 29
Status offline
Opis

środa, 22.05.2019r.

rudi88 zagłosował
Ocena
(2)
Opis gry: HICIOR! Wspaniała ręcznie rysowana zręcznościówka, w której naszym zadaniem jest pokonanie ręcznie malowanych tras w jak najszybszym czasie.
Sterowanie za pomocą strzałek.
rudi88 skomentował
Treść komentarza: Gdzie stare i dobre Red Ball?
rudi88 zagłosował
Ocena
(1)
Opis gry: Sprawdź jak poradzisz sobie z precyzyjnym strzelaniem.
rudi88 zagłosował
Ocena
(2)
Opis gry: Wzbierz jedną z 3 dostępnych postaci: wojownik, czarnoksiężnik lub mnich i wyrusz do mrocznych lochów na mrożącą krew w żyłach przygodę.

Jak grać:

* Przemierzaj kilka poziomów lochów, aby odzyskać Amulet Yendora.
* Aby przejść do następnego poziomu, musisz odkryć i zagrać kartę wyjścia.
* Niektóre karty wymagają zagrania celu (np. Przeciągnij kartę broni na kartę wroga, aby zaatakować tego wroga tą bronią), a inne nie (np. Kliknij kartę zbroi, aby ją wyposażyć).
* Poziom głodu zwiększa się za każdym razem, gdy odwracasz kartę lub zagrywasz kartę wyjścia. Na maksymalnym poziomie głodu działania te powodują 1 punkt obrażeń bohaterowi.
* Po obróceniu karty odkrytej, zaatakowaniu wroga i zagraniu karty wyjścia wszyscy otwarci wrogowie atakują bohatera.
* Ilość obrażeń zadanych bohaterowi przez bohatera zależy od różnicy między aktualnym poziomem lochu a aktualnym poziomem postaci (patrz wskaźnik w prawym górnym rogu okna).
* Możesz zaatakować wroga bez broni, po prostu klikając jego kartę. Taki atak zadaje 1 punkt obrażeń.
* Możesz „zwabić” wroga do ujawnionej pułapki, przeciągając kartę wroga na kartę pułapki (lub odwrotnie).
* Zbroję można wyposażyć dopiero po „wyczerpaniu” poprzednio wyposażonego.
* Aby odrzucić kartę z ręki, przeciągnij ją do oznaczonego X miejsca po prawej stronie okna.
rudi88 zagłosował
Miniaturka gry: Sketch Sketch
(513)
Ocena
(2)
Opis gry: HICIOR! Doskonała gra logiczno-zręcznościowa! Zapamiętaj pokazany obrazek i narysuj taki sam. W grze pomagają nam pinezki, którymi można zaznaczyć ogólny kształt obrazka.

piątek, 17.05.2019r.

rudi88 zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: Wyobraź sobie, że znalazłeś się w miejscu, które wkrótce umrze. Powyżej pojawią się diamenty z wpisanymi liczbami. Będą stopniowo spadać. Jeśli przekroczą pewną linię, przechwycą całą przestrzeń. Będziesz mógł je zniszczyć. W tym celu będziesz miał specjalną broń, której celownik będzie ciągle w ruchu. Musisz obliczyć trajektorię strzału i zwolnić kilka pocisków. Wpadając w kształty, zniszczą je. Te działania przyniosą ci punkty. Po zdobyciu pewnej ich liczby przejdziesz do następnego poziomu.
rudi88 zagłosował
Ocena
(3)
Opis gry: Pamiętacie serię Red Ball? Nasz bohater powrócił! W tym powrocie, gracze z pewnością będą podekscytowani dzięki niesamowitym i ekscytującym wyzwaniom związanym z prowadzeniem piłki. Wyrusz na nową przygodę.

Pozostałe części sagi znajdują się tutaj: Red Ball Series

czwartek, 16.05.2019r.

rudi88 zagłosował
Ocena
(2)
Opis gry: W grze Color Cellz możesz przetestować swoje logiczne myślenie, rozwiązując interesującą zagadkę. Jego istota jest bardzo prosta, na planszy będą widoczne komórki. Pod polem pojawią się kształty geometryczne, które składają się z kwadratów o różnych kolorach. Musisz wziąć te kształty i przenieść na pole gry, wypełniając w ten sposób komórki.

Będziesz mógł rozmieścić je w dowolny sposób, aby tworzyły grupy 4 obiektów z obiektów tego samego koloru, znajdujących się obok siebie. W ten sposób usuniesz je z pola i zdobędziesz punkty.
rudi88 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Wypełnij wszystkie kolorowe dziury kolorowymi blokami i dotrzyj do wyjścia na każdym poziomie.

środa, 15.05.2019r.

rudi88 zagłosował
Ocena
(1)
Opis gry: Surrealistyczna gra artystyczna. Jest wiele różnych pociągów, do których możesz wsiąść - które z nich wybierzesz?
Gracze online (25):
Polecamy: