reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: rudi88

Login: rudi88
Płeć: Mężczyzna
Zarejestrowany: 27.07.2013r.
Ost. logowanie: 29.01.2019, 18:20
Punkty: 3 487
Wiek 29
Status offline
Opis

wtorek, 29.01.2019r.

rudi88 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Burrito Bison powraca! Nareszcie jest bardzo długo oczekiwana kolejna odsłona świetnej gry Burrito Bison. Po ponownej ucieczce z CandyLandu i odzyskiwaniu portfela nasz bizon wrócił do swojego rodzinnego miasta. Ale nawet tutaj pojawiły się żelowe misie, czyli jego przeciwnicy i nie dają naszemu bizonowi spokoju.

Ten wysoko latający zapaśnik próbował zrobić zakupy spożywcze. Jednak banda złośliwych Gumisiów zwędziła jego ulubioną książkę kucharską!Poślij bizona na jak najdalszą odległość! Rozbijaj gumisie, zbieraj monety i kupuj ulepszenia dążąc do jak najlepszych wyników. Pomóż mu i nie dopuścić do tego, by ten gumowaty naród opanował świat!

czwartek, 29.11.2018r.

rudi88 zagłosował
Ocena
(3)
Opis gry: Twoim zadaniem jest zaparkować zabawkowe auta w wyznaczonych miejscach. Jeśli napotkasz jakieś złe samochody, możesz w nie wjechać i zrzucić je z platformy.

poniedziałek, 26.11.2018r.

rudi88 zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: Run Away to wymagająca platformówka. Pomóż małemu zielonemu robotowi uciec z miejsca pełnego śmiertelnych pułapek.

sobota, 24.11.2018r.

rudi88 zagłosował
Ocena
(3)
Opis gry: HICIOR! Na bank pamiętacie takie hiciory jak np. The X Spot - odkrywanie zanaku X, Hoshi Saga, gdzie szukaliśmy gwiazdy lub ClickPlay czyli poszukiwania znaczka play! Te gry spędzały sen z oczu wszystkim Giercownikom, tak będzie i teraz.
Tym razem nasza uwaga musi skupić się na odnalezieniu krowy w każdym z poziomów.
Sterowanie za pomocą myszki.

Wyniki prosimy podawać w komentarzach.

Gry utrzymane w podobnym klimacie znajdują się tutaj: Hoshi Saga pomysłowa trylogia Button Hunt oraz The X Spot + wspaniały Me And The Key oraz seria ClickPlay

czwartek, 22.11.2018r.

rudi88 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Gra oparta o zasady fizyki. Kombinuj i tnij tak linie, by Św.Mikołaj napełnij worki prezentami i dotarł do portalu, który przeniesie Cię do kolejnego poziomu. Musimy także uważać na wszelkie przeszkody oraz dbać, by Św.Mikołaj nie wypadł z planszy. Wykorzystaj także pomocne elementy i fajne bonusy.
Sterowanie za pomocą myszki.

sobota, 17.11.2018r.

rudi88 zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: Code Red to platformówka akcji, w której przejmujesz kontrolę nad okazem, który uciekł z jego pomieszczenia przechowawczego w laboratorium. Czy uda Ci się stąd wydostać?

piątek, 16.11.2018r.

rudi88 zagłosował
Ocena
(3)
Opis gry: Wypełnij zwariowaną listę wymagań Tulipana na temat budowy ogrodów. Użyj wyobraźni i wytrwałości, aby starannie ułożyć tulipany, wodę i ścieżki, aby zdobyć punkty i stworzyć najbardziej urocze ogrody.

Ogrodnictwo nie zawsze jest tak łatwe, jak wygląda, wymaga cierpliwości, wytrwałości i otwartego umysłu. Ale jak to Mr Tulip Head zawsze mówi "Możesz to zrobić!".

poniedziałek, 12.11.2018r.

rudi88 zagłosował
Ocena
(3)
Opis gry: Hit The Glow to gra zręcznościowa z neonową grafiką, w której Twoim zadaniem jest wyeliminować czerwony cel.

Graj w W 4 różnych trybach ma 60 poziomów

Każdy tryb ma 15 poziomów.
CLASSIC
ELEMINATE
EXPAND
ORIGIN

niedziela, 11.11.2018r.

rudi88 zagłosował
Ocena
(2)
Opis gry: Pomysłowa i wciągająca platformówka. Eksploruj neonowe tereny, zbierz wszystkie gwiazdki i dotrzyj do mety na każdym z poziomów
rudi88 zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: Podróżuj przez jasny, szczęśliwy świat, który kryje wiele złowrogich tajemnic!
Gracze online (10):
Polecamy: