reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: rts71

Login: rts71
Płeć: Mężczyzna
Zarejestrowany: 26.12.2011r.
Ost. logowanie: 13.07.2020, 14:35
Punkty: 535
Wiek 29
Status offline
Opis

czwartek, 15.03.2018r.

rts71 zagłosował
Ocena
(2)
Opis gry: Rozstaw stanowiska obronne tak, by wrogie jednostki nie przedostały się przez Twoje terytorium.

niedziela, 19.04.2015r.

rts71 zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: W świecie, gdzie starożytni legendarni wojownicy szkolą się w stylu dzikich zwierząt, jeden z pierwotnych mistrzów obraca się przeciwko pozostałym i przechodzi na ciemną stronę. Teraz Ty musisz doprowadzić go przed oblicze sprawiedliwości. "Primal Champions" jest wciągającym turowym RPG, w którym każde zwierzę posiada odmienny styl. Wybierz 2 z pośród 6 mistrzów, z których każdy posiada 4 własne unikalne umiejętności.

piątek, 27.03.2015r.

rts71 zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: Wielki zły lodowy gigant zaatakował nasze spokojne wyspy i zamroził wszystkich. Nie będziemy siedzieć bezczynnie, zbierz Wikingów i uratuj wszystkie wyspy.

Jest to unikalna strategia akcji o Wikingach - ulepszaj swoją drużynę, zbieraj nowych żołnierzy i pokonaj lodowego olbrzyma w epickiej bitwie.

niedziela, 08.02.2015r.

rts71 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Ludzkie ciało jest w poważnym niebezpieczeństwie, róże bakterie, choroby atakują jego narządy wewnętrzne. Ale nie martw się, masz swój system obronny, którym pokierujesz, ulepszaj jednostki i uratuj swoje ciało.

sobota, 06.12.2014r.

rts71 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Złe stworzenia chcą okraść magiczny gaj, a Twoim zadaniem jest je powstrzymać.
Masz do wyboru trzy opcje wież bazowych. Kiełki są tanie, szybkie i mogą strzelać daleko. Wieże Aqua (wodne) są droższe, ale warte każdego grosza w aktualizacji do spowolnienia atakujących. Najdroższe i potężne są wieże Rock (skalne), ale będziesz musiał poczekać chwilę przed uaktualnieniem tych potężnych obrońców. Po kilku poziomach można odblokować możliwość badań nad lepszymi wieżami, które będziesz musiał robić ponownie na każdej nowej mapie. Brzmi prosto, prawda? Ale bez wątpienia najlepsza bronią jest [spacja], co stawia grę w zwolnionym tempie i daje trochę wytchnienia.

niedziela, 25.05.2014r.

rts71 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Przygodówka z elementami logicznymi typu 3 w rzędzie. Pięcioro bohaterów połączyło siły, aby spełnić swoje marzenia. Eksploruj niebezpieczne lochy i jaskinie, zabijaj wrogów i otwieraj skrzynie, by zdobyć złoto, za które pomiędzy walkami będziesz mógł(-a) ulepszać umiejętności bohaterów oraz kupować nowe elementy w tawernie.
rts71 zagłosował
Ocena
(3)
Opis gry: Obierz swoją drużynę i pokonaj wszystkie potwory napierające na Twoją bazę.
Gra zawiera 60 poziomów, 18 jednostek obronnych, 17 różnych terytoriów i ponad 150 ulepszeń dostępnych w miarę postępów w grze.
Sterowanie za pomocą myszki.

środa, 05.02.2014r.

rts71 zagłosował
Ocena
(3)
Opis gry: Zamieszkaj w małym miasteczku i obejmij gospodarstwo. Zajmij się rolnictwem, sadzeniem oraz uprawą, sprzedawaj owoce swojej pracy i zarabiaj pieniądze na nowe narzędzia, komposty (bonusy)... Spraw, by kochały Cię wszystkie dziewczyny z Twojej miejscowości.
Czy jesteś na tyle gospodarny, by zbudować porządny dom, zawrzeć małżeństwo i założyć rodzinę?
Sterowanie za pomocą myszki (instrukcje podane w trakcie gry).

niedziela, 05.05.2013r.

rts71 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Sequel znakomitej gry strategicznej. Ciemność ponownie jest na drodze do zawładnięcia światem, a Twoim zadaniem jest ją powstrzymać. Utwórz swoją armie i staw czoła ciemności. Do swojej dyspozycji będziesz miał wielu unikalnych wojowników oraz potężne zaklęcia.
Sterowanie za pomocą myszki.

Skróty klawiszowe:
F1, F2 - wybór bohaterów
1, 2, 3 - magia, gdy bohater jest wybrany
Enter - wypuść kolejną falę
Spacja - Szybkość w górę / w dół

piątek, 05.04.2013r.

rts71 zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: Doskonałe skrzyżowanie strategii z elementami RPG oraz z zaangażowaną fabułą. Zaczynasz z małej wioski, która ma być przekształcona w chwalebne imperium. Rekrutuj armie oraz kapitanów, oblegaj twierdze i zdobywaj miasta, rozbuduj swoje królestwo, aby podbić wszystkie ziemię i stać się najpotężniejszym władcą...
Gracze online (4):
Polecamy: