reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: rosomk

Login: rosomk
Płeć: Mężczyzna
Zarejestrowany: 12.02.2014r.
Ost. logowanie: 02.11.2015, 13:26
Punkty: 60
Wiek 27
Status offline
Opis

piątek, 30.10.2015r.

rosomk zagłosował
Ocena
(2)
Opis gry: Niezwykle realistyczna gra typu tower defense. Rozstaw stanowiska obronne w strategicznych miejscach i nie pozwól oddziałom terrorystów przedostać się przez Twoje terytorium. W krytycznych momentach będziesz miał(-a) możliwość wezwania wsparcia z powietrza w postaci helikoptera lub samolotu bojowego. Za zdobyte w walkach fundusze dokonuj ulepszeń.

Sterowanie za pomocą myszki.
rosomk skomentował
Treść komentarza: Bardzo fajna, wciagająca giera 5/5.
rosomk zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Zapraszamy do miasta dusz, w którym zaprojektujesz swoją duszę i będziesz ją szkolił na arenie, zdobywał nowe umiejętności, sprzęt, i walczysz sobie drogę na szczyt w tej ekscytującej grze treningowej/RPG

Głowne cechy gry
*5 Zabawnych mini-gier poprawiających statystyki twojego bohatera
*Ponad 33 poziomów na arenie
*Tryb Przetrwania
*44 wrogów i bossów
*Tony sprzętu, umiejętności itp
*Dom do zbudowania
*Tajemnice do odblokowania
*Muzeum do inwestowania

sobota, 22.02.2014r.

rosomk zagłosował
Ocena
(1)
Opis gry: Flappy Bird to ostatnio najczęściej ściągana gra na telefon, a od teraz u nas jest w wersji online!

"Gra napisana przez szatana", "Rujnuje mi życie", "Nietrudno o uśmiercenie telefonu", "Tak bardzo wkurzająca, że aż fajna" - takie komentarze przeczytać można już na Google Play, skąd gra została już pobrana ponad 10 milionów razy w zaledwie kilka dni.

Śmiertelnie trudna gra, w której bohaterem jest mały ptaszek, a my mamy za cel przelecieć nim jak najdalszy dystans. Sterowanie jest banalne, jedynie za pomocą spacji, ale z drugiej strony takie łatwe nie jest...

niedziela, 16.02.2014r.

rosomk zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Staramy się tak sterować pojazdem, by nie uderzyć w żaden trójkąt, dodatkowo zbieramy punkty poprzez łapanie kolorowych sześcianów.
Sterowanie za pomocą myszki.

Wyniki rosimy podawać w komentarzach.

środa, 12.02.2014r.

rosomk zagłosował
Ocena
(1)
Opis gry: HICIOR! Nareszcie! Ślimak Bob powraca w wielkim stylu - NA POMOC! Sytuacja zrobiła się mrożąca krew w żyłach. Utrzymaj ślimaka Boba przy życiu w pełnej zagadek zimowej krainie, dbając o to, by miał udane Boże Narodzenie.

Utoruj sobie drogę przez te trudne poziomy i próbuj odnaleźć wszystkie 75 gwiazdek. Czy potrafisz odblokować cztery mini-gierki?

Kliknij na Boba, aby rozpoczął swoją podróż, kliknij ponownie, aby go zatrzymać. Użyj przycisków i tak manipuluj otoczeniem, aby doprowadzić Boba do celu.

Dokładne sterowanie wraz z instrukcjami podane w trakcie gry.

Pozostałe przygody naszego kochanego ślimaka znajdziesz klikając tutaj: Snail Bob Adventures
rosomk zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: HICIOR! Chcecie sprawdzić swoją umiejętność logicznego myślenia? W tej grze macie na to okazję dopasowując odpowiednio elementy do zdjęć z najpiękniejszych miejsc świata zrobionych przez znanych fotografów.

Sterowanie za pomocą myszki.
rosomk zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: HICIOR! Wciel się w bramkarza na angielskich murawach i doprowadź swój zespół do triumfu w pucharze Anglii. Sterowanie za pomocą myszki.
rosomk zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: HICIOR! Kolejna odsłona Jumpers For Goalposts 4. Zaczynamy od treningów na podwórku, by po pewnym czasie podpisać pierwszy poważny kontrakt i wystąpić w meczu ligowym. Musimy także zadbać o odpowiednie przygotowanie zawodnika oraz wybierać właściwe dla niego rozrywki. Mamy więcej zespołów, możliwości strzelania goli i wiele innych!
Sterowanie za pomocą myszki.
rosomk zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: Kolejna odsłona Jumpers For Goalposts. Wybierz swój zespół i doprowadź go do finału Target Volleys Cup!
Sterowanie za pomocą myszki.
Gracze online (18):
Polecamy: