reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: robin216

Login: robin216
Płeć: Mężczyzna
Zarejestrowany: 04.04.2010r.
Ost. logowanie: 23.12.2012, 18:20
Punkty: 7 821
Wiek 21
Status offline
Opis Bada, Bum, Bum... Siema !

sobota, 07.07.2012r.

robin216 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Wznowienie akcji przeciw łamaniu netykiety.

Ostatnimi czasy wszyscy mogliśmy zauważyć, że na naszą bombową stronę zaczynają wchodzić Pokemony, tudzież inne stworzenia o podobnym IQ. Nowością są Tele-tubisie namawiający do rzekomo darmowych doładowań telefonów. Na domiar tego zaczynają spamować komentarze swoimi linkami zachęcającymi do odwiedzania stron mających na celu (delikatnie mówiąc) robienie ludziom wody z mózgu i zrobienia z nich Pokemonów lub mózgotrzepów. O tym jak groźnie jest owe zjawisko możecie się przekonać zaglądając na owe strony: Miejski Słownik Slangu i Mowy potocznej oraz Nonsensopedia

W związku z zaistniałą sytuacją rozpoczynamy akcję pt. "Jesteś Pokemonem - pomachaj ogonem, sp...adaj stąd balonem" oraz "Jesteś Tele-tubisiem - nie spamuj, lepiej weź telefon, włącz wibracje i powibruj się ze swoim misiem" mającą na celu wyplewienia owych zachowań na naszym wspólnym serwisie.

W związku z powyższym każdy Pokemon lub jakiś inny mutant umieszczający wspomniane linki dostanie 365-to dniowego bana na komentowanie gier, a jego wszystkie wypowiedzi, solucje, komentarze zostaną usunięte licząc od dnia rejestracji na giercownia.pl.

Sprawa tyczy się także "ułomnych" wklejających w komentarze bzdury typu: "Zobaczcie znalazłem(am) www.DarmoweDoladowanie.xx Myślałam że to jakieś oszustwo, ale jednak działa, nie musimy wysyłać żadnych SMSów. Chciałam się podzielić tym tylko tutaj " oraz umieszczających wszelkiego rodzaju klątwy czy łańcuszki typu: spoliczkuj się 10 razy, wyjrzyj za okno i pocałuj się w ..., a potem roześlij to 1000 razy, a będziesz miał nocne zmazy. Naprawdę nie wiemy skąd ci "ludzie" się biorą? Jeśli ktoś zna odpowiedź, to z chęcią ją przeczytamy. Jeśli akcja przyniesie umiarkowany skutek banowanie będzie całoroczne czyli 365-cio dniowe.

Jak wiecie linki tego typu staramy się usuwać natychmiastowo, ale na wszelki wypadek prosimy je zaminusowywać.

Pozdrawiamy serdecznie
Administracja serwisu giercownia.pl
robin216 skomentował
Treść komentarza: skorpionekpc fajne mi się podoba

wtorek, 05.06.2012r.

robin216 skomentował
Treść komentarza: skorpionekpc To są jakieś detale tła. Ja mam je na low i gra mi lepiej chodzi.
robin216 skomentował
Treść komentarza: contrast Całkowicie się z tobą zgadzam. Chciałem jeszcze dodać, że sześcian mnie zaskoczył, bardzo fajny pomysł na osadzenie świata.

poniedziałek, 04.06.2012r.

robin216 skomentował
Treść komentarza: Wow... Gra super! Świetny klimat, fajne zagadki. Przez ten motyw śmierci i chłopczyka przypomina mi się gra "Limbo". 5/5.

niedziela, 03.06.2012r.

robin216 skomentował
Treść komentarza: ja bym powiedział że nie tylko na 7.5 raczej na większości epizodów Madness Combat

sobota, 02.06.2012r.

robin216 skomentował
Treść komentarza: czester a spróbuj zagrać w to na newgrounds może tam będzie działało

piątek, 01.06.2012r.

robin216 skomentował
Treść komentarza: Tak racja super update. Dla mnie oni są trudni bo łapią i mogą zrobić instant kill, ja mam lvl prawie 90 i tak jak jest masa zombie a.t.p agents to jest trudno to przeżyć
robin216 skomentował
Treść komentarza: episode 2 nie ma ! a zombie mod jest super, ale jest trudny

czwartek, 31.05.2012r.

robin216 skomentował
Treść komentarza: jest update 1.7 ! doszły: nowe bronie, troche masek i okularów i zombie mod w arenie !
Gracze online (1):
Polecamy: