reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: redness

Login: redness
Płeć: Kobieta
Zarejestrowany: 19.09.2010r.
Ost. logowanie: 23.10.2015, 12:48
Punkty: 1 488
Wiek 24
Status offline
Opis ` . niO tak przecież każdy mój Ruch i każdy mój Gest świadczy o tym że jestem THE BEST .

czwartek, 06.08.2015r.

redness zagłosowała
Ocena
(4)
Opis gry: Ślizgaj się, pędź i galopuj po tytuł mistrza wyścigów!
Nowa, kolejna i ulepszona odsłona elektryzującej uphillowej gry wyścigowej już tu jest - czy masz to coś, co pozwoli ci zostać mistrzem Uphill Rush?

Wybierz swój pojazd z nowej, powiększonej puli... czy miałeś kiedykolwiek okazję przejechać się na hipopotamie? Następnie wybierz fajny strój i wyrusz na podbój stoków! Mknij jak błyskawica przez kolejne trasy, zbieraj gotówkę i wykonuj ewolucje, aby zdobyć dodatkowe punkty. Niszcz obiekty, aby zdobyć jeszcze więcej punktów i wykorzystaj swoje wygrane na ulepszenia stroju i pojazdu. Trzymaj się mocno!


piątek, 13.02.2015r.

redness zagłosowała
Ocena
(3)
Opis gry: Poprowadź swój własny ekskluzywny statek wycieczkowy. Towarzysz wszystkim nowym klientom i zaprowadź ich w odpowiednie miajsca. Dbaj, by wszystko działało poprawnie, kupuj ulepszenia i spraw, by twoja jednostka była najlepszą, jaka kiedykolwiek pływała po oceanach.
redness zagłosowała
Ocena
(1)
Opis gry: Jak pyszne burgery przygotujesz na Dzikim Zachodzie? Nowe aktualizacje, dodatki i wiele nowych funkcji w zestawie!
Ten kucharz uwielbia hamburgery i cheesburgery z grilla. Więc pomóż mu dostarczyć ich jak najwięcej do klientów. Wystrzel je jak najdalej i za zarobione fundusze ulepszaj co się tylko da, aby być coraz skuteczniejszym. Uwaga: Nie pozwól, aby burger wpadł w ręce bandytów i głodnych mieszkańców!
redness zagłosowała
Ocena
(1)
Opis gry: Celem gry jest włamać się do drzwi w jak najkrótszym czasie
redness zagłosowała
Ocena
(1)
Opis gry: Tym razem tworzymy już stronę 13 naszej własnej szkolnej Mangi.
redness zagłosowała
Ocena
(1)
Opis gry: Ralph jest miłośnikiem samochodów i uwielbia jeździć w każdych warunkach. Jego marzeniem jest jest zwiedzić świat za kierownicą samochodu. Pomóż mu zbierać monety, aby udoskonalał swje auto lub zainwestował w zakup nowych pojazdów. Powodzenia!
redness zagłosowała
Ocena
(1)
Opis gry: Czy chciałeś kiedykolwiek prowadzić autobus po mieście? Oto twoja okazja, by grać w roli kierowcy autobusu. Sprawdź swoje umiejętności prowadzenia i parkowania przez prowadzenie 3 różnych autobusów wokół miasta. Znajdź miejsca parkingowe i próbuj osiągać poziom końcowy. Prowadź ostrożnie, unikaj robienia błędów i powodzenia!

wtorek, 22.07.2014r.

redness dodała
Opis gry: Gra oparta o zasady fizyki. Kombinuj i usuwaj tak elementy, żeby bóbr dotarł do swoich dzieci. Uważaj tylko na groźne i wygłodniałe lisy.

Sterowanie za pomocą myszki.
redness zagłosowała
Ocena
(1)
Opis gry: Gratulacje! Właśnie przyznano Ci licencję, by sprzedawać kebaby na Mandialu w Brazylii 2014r. Tłumy wygłodniałych piłkarskich kibiców będą się ustawiać u Ciebie w kolejkach, by zapełnić swój żołądek. Obsługuj ich sprawnie, by każdy z klientów odszedł zadowolony zostawiając swoje pieniążki.

Sterowanie za pomocą myszki..
redness zagłosowała
Ocena
(1)
Opis gry: Pokieruj ruchem drogowym tak, by nie doszło do kolizji.
Przeprowadź pojazdy tak, aby się ze sobą nie zderzyły.

Sterowanie za pomocą myszki.
1 kliknięcie myszy na pojazd - samochód jedzie szybciej
2 kliknięcia myszy na pojazd - samochód staje w miejscu. Czy podołasz wyzwaniu?
Gracze online (21):
Polecamy: