reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: rearview

Login: rearview
Płeć: Mężczyzna
Zarejestrowany: 19.09.2010r.
Ost. logowanie: 15.09.2020, 22:36
Punkty: 192
Wiek 26
Status offline
Opis

czwartek, 10.03.2016r.

rearview zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Symulator budowania linii metra. Połącz ze sobą stacje i dbaj o pasażerów!

wtorek, 30.06.2015r.

rearview zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: Twoim zadaniem jest budować statki. Po każdym sukcesie nadchodzi kolejny kontrakt na następny statek, który musi być ponownie idealny na każdy inny rejs. Oczywiście budując każdy innym statek otrzymujesz wyższy budżet na budowie. Więc baw się dobrze!

środa, 24.06.2015r.

rearview zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: HICIOR! ! Już jest kolejna odsłona Papy Louiego! Pamiętacie Papa's Pizzeria oraz inne gry z tej serii. Tym Razem Papa Louie otworzył restaurację serwującą grillowane kanapki z serem. Twoim zadaniem jest jak najszybciej obsłużyć wszystkich klientów, żeby nie wyszli nie zadowoleni. Przyjmuj zamówienia i serwuj im serowe kanapki, frytki... od tego jak będziesz starał się, zależeć będzie renoma oraz utarg nowej restauracji.

Pozostałe części serii znajdują się tutaj: Papa Louie's restaurant series + oczywiście zabawna platformówka Papa Louie When Pizzas Attack

wtorek, 14.05.2013r.

rearview zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Papa Louie powierzył ci swoją pizzerię - nie zawiedź go! Zabawa polega na robieniu pizzy - musi ona być dokładnie taka jak zażyczył sobie klient.
Klikając myszką przełączaj stanowiska i realizuj wszystkie zamówienia jak najszybciej i najdokładniej.
rearview zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Twoim zadaniem jest poprowadzenie pizzeri, od tego jak będziesz starał się z wypiekiem, zależeć będzie renoma oraz utarg pizzeri.

poniedziałek, 23.07.2012r.

rearview zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Druga część popularnej gry strategicznej, w której zadaniem gracza będzie zbudowanie centrum handlowego, urządzenie go według własnych gustów, zarządzanie pracownikami oraz oczywiście zarobienie fortuny!

niedziela, 22.07.2012r.

rearview zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: Naszym zadaniem jest dotrzeć kroplą wody do usychającego drzewa.

czwartek, 13.10.2011r.

rearview zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: HICIOR! Ciekawe skrzyżowanie platformówki z gra logiczną. Twoim zadaniem jest sterując skrzynką pomóc bohaterowi dotrzeć do wyjścia.
Sterowanie podane w grze.
rearview skomentował
Treść komentarza: Dobra gra, ale irytujące jest to, że kiedy włącza się inne okno na chwile, to gra się automatycznie pauzuje...

niedziela, 25.09.2011r.

rearview zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Ostatnia część trylogii doskonałej gry strategicznej. Weź udział w wojnie dwóch mocarstw i zniszcz wrogą fortecę. Sprawdź swoje zdolności dowódcze! Za pokonanie wrogów otrzymasz złoto, za które będzie możliwość ulepszenia swojej armii. W trakcie gry cały czas następuje postęp cywilizacyjny, co ma wpływ na przebieg rozgrywki.

Wcześniejsze części gry znajdują się tutaj: Strategy Defense 1 oraz 2
Gracze online (16):
Polecamy: