reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: pseudokot

Login: pseudokot
Płeć: Mężczyzna
Zarejestrowany: 30.01.2010r.
Ost. logowanie: 23.07.2019, 18:11
Punkty: 14 451
Wiek 21
Status online
Opis ......

czwartek, 05.01.2012r.

pseudokot zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Twoim zadaniem jest wystrzelić kukiełkę na jak najdalszą odległość. Za zdobyty punkty możesz zakupić w sklepie udoskonalenia, które pomogą Ci dolecieć jeszcze dalej! Zdobywaj kolejne zdolności i osiągnięcia - w tym czasie z pewnością odblokujesz kolejne poziomy gry! Miłej zabawy!
Sterowanie za pomocą myszki.
pseudokot zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: HICIOR! Grupa ufoludków przybyła na Ziemię, by za imprezować. Jeden z nich przesadził z ilością trunków i zasnął. Z tego powodu nie załapał się na statek, a nietrzeźwi towarzysze o nim zapomnieli i odlecieli w kosmiczną dal.
Pomóż przy użyciu wszystkich możliwych środków zbudować statek w celu pokonania przyciągania Ziemi i powrotu do domu. Zdobyte fundusze inwestuj w ulepszenia.
Sterowanie za pomocą myszki.

poniedziałek, 02.01.2012r.

pseudokot zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Do przejścia kilkanaście różnej trudności plansz. Postaraj się nie odciąć sobie palców.
Sterowanie za pomocą myszki.

sobota, 24.12.2011r.

pseudokot zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Śnieżna walka! Obama Konta Mikołaj, kto wygra wojnę na śnieżki? Wybierz swoją postać i stocz pojedynek.

piątek, 23.12.2011r.

pseudokot zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Używaj dział, broni, bomb oraz innych ulepszeń, żeby posłać robota na jak najdalszą odległość! Zarabiaj fundusze do aktualizacji sprzętu.
Sterowanie za pomocą myszki.

Wyniki (odległość) prosimy podawać w komentarzach.
pseudokot zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Kolejna część gry logiczno-zręcznościowej polegającej na przebijaniu balonów jak najmniejszą ilością strzałów!
Wchodząc w skórę sympatycznej małpki, naszym zadaniem jest zestrzelić strzałkami potrzebną liczbę balonów. Twórcy przygotowali 50 poziomów wymagających nie tylko zdolności manualnych ale miejscami też zastanowienia się nad rozwiązaniem.
Sterowanie za pomocą myszki.

Cel wskazujemy myszką. Siłę wystrzału określamy trzymając lewy przycisk i puszczając go w wybranym momencie. Liczbę potrzebnych do zlikwidowania balonów wskazuje target. Wyżej pokazano wynik naszych dotychczasowych starań.
Na planszy wyboru poziomów można aktywować opcję unlimited darts mode, która wprowadza nielimitowaną amunicję. Klawiszem R da się natomiast w razie potrzeby zresetować level.

Inne gry z kultowej serii Bloons znajdują się tutaj: Bloons

niedziela, 18.12.2011r.

pseudokot zagłosował
Miniaturka gry: Rew Rew
(70)
Ocena
(5)
Opis gry: HICIOR! Niezwykle tajemnicza przygoda typu point&click. Rozpoczynasz grać do tyłu, od końca historii do jej początku. W tym celu klikaj na różne przedmioty w celu zrobienia różnych akcji i reakcji.
pseudokot zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: HICOR! Wystrzel Mikołaja tak, aby poleciał jak najwyżej.
Za zebrane w locie pieniądze kup ulepszenia. Jeśli mądrze ulokujesz swoje oszczędności szybciej dolecisz do celu!

Sterowanie - mysz.
pseudokot zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Na pewno wiele razy widziałeś jak w filmach ktoś rozbiera lub składa broń. Tym razem Ty masz szansę, by to zrobić, a następnie wykazać się celnością na strzelnicy.
Sterowanie za pomocą myszki.

sobota, 17.12.2011r.

pseudokot zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: HICIOR! Najlepsza gra tower defense na świecie powraca oferując więcej niż kiedykolwiek wcześniej! Bloons TD5 ma niesamowite nowe funkcje, w tym wszystkie Twoje ulubione wieże z BTD4 z 8 niesamowitymi aktualizacjami każdej z nich zamiast 4, plus dodatkowo 2 zupełnie nowe wieżyczki.

Jest coś w ludzkiej (i nie tylko) naturze, że z czasem naturalni wrogowie napadają na siebie. Koty kontra psy, lwy kontra hieny czy małpy kontra balony - co nie wiedziałeś, ze małpy i balony są naturalnymi wrogami? W ich środowisku naturalnym, dzikie balony są cichymi, śmiertelnie skutecznymi zabójcami. Po raz piąty już próbują zdobyć małpie państwo.
Twoim zadaniem jest tak rozstawiać małpie wieżyczki obronne tak, by złe balony nie przedostały się przez Twoje terytorium.

Za każdy przebity balon otrzymujesz pieniądze, które mogą być wydane na inne wieże albo modernizowanie wież już istniejących na bardziej efektywne w walce. Każda wieża ma swoje mocne i słabe strony. Zaczynasz od najprostszej strzelającej strzałkami małpki, która przebijają tylko jednego balona na raz. Jednakże, skromna małpka może być podniesiona do rangi super wieży - ruszyć się szybciej, pokrywać więcej obszaru, etc.

Wojska nawodne i powietrzne, znacznie urozmaicają doskonałą już rozrywkę. Do tego dochodzi opcja produkowania pożywienia dla wojska (plantacje bananowe), których wydajność można obniżyć na rzecz dodatkowych pieniędzy.
Sterowanie za pomocą myszki.

Uwaga, gra ze względu na swoją złożoność długo ładuje się.

Kolejne gry z zerii Bloons znajdują się tutaj: Bloons
Gracze online (24):
Polecamy: