reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: pseudokot

Login: pseudokot
Płeć: Mężczyzna
Zarejestrowany: 30.01.2010r.
Ost. logowanie: 18.03.2018, 16:08
Punkty: 13 006
Wiek 20
Status offline
Opis ......

środa, 16.02.2011r.

pseudokot zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Rozbujaj chłopca na huśtawce i wyskocz nim w odpowiednim momencie aby doleciał jak najdalej. Oczywiście za skoki zdobywamy pieniądze za które kupujemy ulepszenia.

niedziela, 13.02.2011r.

pseudokot zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Wciel się w farmera i za pomocą różnego uzbrojenia powstrzymaj zwierzęta przed przejściem przez plot na Twoją farmę. Zarobione fundusze inwestuj w ulepszenia.

sobota, 12.02.2011r.

pseudokot zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Rozstaw wieżyczki obronne tak, by wrogie jednostki najemnych złodziejaszków nie odebrały Ci Twojego skarbu! Poszczególne wieżyczki można stawiać wyłącznie na odpowiadającym im gruncie.
Den - Grass (zieleń)
Crypt - Snow (śnig)
Temple - Rock (skały)
W odpowiednim czasie dochodzą opcje przygotowania podłoża (ikony pod wieżyczkami) np. karczowanie lasu.
Sterowanie za pomocą myszki.
pseudokot zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Długo oczekiwany, dalszy, bardziej skomplikowany i złożony ciąg przygód naszych małych bohaterów.
Daj się wciągnąć w magiczny świat i zagraj w tą jakże oryginalną przygodówkę typu point& click.

Pewnego razu Gretel słyszy jak rodzice kłócą się o to, że o wiele lepiej poradzą sobie bez dodatkowych dwóch gęb do wykarmienia i postanawiają wygnać dzieci do lasu oraz pozostawić je na pastwę losu... Nie mogąc się z tym pogodzić postanawia razem z bratem znaleźć wyjście z zaistniałej sytuacji.
Ręcznie malowane ilustracje połączone ze ścieżką dźwiękową nadadzą mroczny ton całej opowieści.

Twoim zadaniem graczu będzie im pomóc. Pamiętaj jednak, że nie możesz liczyć na zbytnią pomoc Hansela, który raczej będzie zajęty np. zjadaniem much.

Sterowanie:
Zasadniczo sterowanie odbywa się prawie jak w standardowej grze point-and-click. Używasz swojej myszy, by nawiązywać kontakty z przedmiotami.
W odróżnieniu jednak Gretel poruszasz za pomocą klawiszy W;S;A;D lub Strzałek.

Wcześniejsze przygody naszych małych bohaterów znajdziesz tutaj: Gretel & Hansel Part 1
pseudokot zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Gratka dla miłośników łamania szarych komórek. Twoim zadaniem jest tak kombinować, by przesuwając odpowiednio płytki i ornament doprowadzić go do celu.
Sterowanie za pomocą myszki.

niedziela, 30.01.2011r.

pseudokot zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Długo oczekiwana trzecia część gry w której zasiadasz za kierownicą tira i wyruszasz w trasę siejąc postrach na autostradzie. Omijaj przeszkody, sprawdzaj poziom paliwa i uszkodzeń samochodu! Ulepszaj swoją ciężarówkę, aby szybciej dotrzeć do celu.

Zatrzymuj się na stacji benzynowej, by uzupełnić paliwo, przy "Fast Food'dzie", aby zaspokoić głód i pod warsztatem, by zreperować maszynę.

Sterowanie:
Strzałki lub W;A;D - poruszanie się
S - hamulec
Spacja - strzał
Myszka - celownik
LPM - rakieta

czwartek, 27.01.2011r.

pseudokot zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Wejdź do przerażających podziemi i znajdź swoją fortunę. Zdobywaj doświadczenie i nowe uzbrojenie, by stać się jeszcze silniejszym i coraz skuteczniej pokonywać przeciwników.

Sterowanie za pomocą myszki.
pseudokot zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Walcz ze swoimi przeciwnikami, zaznaczając minimum 3 kwadraty o tym samym kolorze (możliwe są także kombinacje po przekątnej. Pozbądź ich życia, chroniąc swoje własne. Pokonaj 12 leveli, a za zarobione pieniądze dokupuj ulepszenia.
Sterowanie za pomocą myszki.
pseudokot zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Poślij koguta na jak największą odległość! Korzystaj z sanek, deskorolek, desek snowboardowych...by zyskać dodatkowe punkty. Odblokuj nowe poziomy i aktualizacje. Zarobione fundusze inwestuj w ulepszenia. Sterowanie za pomocą myszki.
A;D lub Strzałki Lewo/Prawo - sterowanie kogutem w trakcie lotu.

niedziela, 16.01.2011r.

pseudokot zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Steruj rakietą kosmiczną w takim sposób, aby wystrzelić ją jak najwyżej, a przy okazji zbierając po drodze kolorowe diamenty. Za zarobione w ten sposób pieniądze, kupuj dodatki ulepszając jej parametry.

Sterowanie za pomocą myszki.
Gracze online (25):
Polecamy: