reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: przmog

Login: przmog
Płeć: Mężczyzna
Zarejestrowany: 27.06.2010r.
Ost. logowanie: 02.09.2014, 17:09
Punkty: 63
Wiek 22
Status offline
Opis

czwartek, 15.11.2012r.

przmog zagłosował
Miniaturka gry: E Roc E Roc
(39)
Ocena
(5)
Opis gry: Sterujesz kulą i musisz zebrać słoneczka. Owe słoneczka do skumulowane cząsteczki energii, które pomogą Ci wydostać się z planety, na jakiej awaryjnie wylądowałeś.
Sterowanie za pomocą strzałek.
przmog zagłosował
Ocena
(2)
Opis gry: HICIOR! Incredipede to gra logiczna, w której zadaniem gracza jest pokonywanie terenu w ciele przedziwnej, zmieniającej się istoty. Produkcja została stworzona przez Colina Northwaya, znanego z flashowej gierki Fantastic Contraption.
Jeśli twórca Fantastic Contraption pokazuje swoją nową grę, to wiedz, że coś się dzieje.

Incredipede opowiada historię tytułowej istoty o imieniu Quozzle, która pragnie uratować swoje siostry. Dziwna kreatura ma nietypowe zdolności – potrafi wytwarzać dodatkowe kończyny, kiedy ich potrzebuje. Dzięki temu Quozzle może przeobrazić się w węża, pająka, konia, małpę i wszystko to, co tylko przyjdzie na myśl graczowi. Zmieniając istotę na różne sposoby zyskujemy nowe zdolności, które umożliwiają pokonanie kolejnych przeszkód.

Twórcy Incredipede przygotowali 60 poziomów rozgrywających się w trzech różnych światach. Co ciekawe, w dalszych krainach gracz otrzymuje coraz większą kontrolę nad bohaterem, zyskując takie funkcje, jak możliwość rozciągania poszczególnych ramion, czy nóg. Dodatkiem do pokaźnego zestawu etapów jest edytor, który pozwala stworzyć własne wyzwania. Wbudowana przeglądarka daje dostęp do tysięcy amatorskich poziomów.
Sterowanie podane w grze.

niedziela, 24.06.2012r.

przmog zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: HICIOR! Na bank pamiętacie takie hiciory jak The X Spot - odkrywanie zanaku X czy Hoshi Saga, gdzie szukaliśmy gwiazdy! Te gry spędzały sen z oczu wszystkim Giercownikom, tak będzie i teraz.
Tym razem nasza uwaga musi skupić się na odnalezieniu i wskazaniu kursorem przycisku Play na planszy. Nasz wynik jest oceniany liczbą kliknięć.
Sterowanie za pomocą myszki.
Wyniki prosimy podawać w komentarzach.

Gry utrzymane w podobnym klimacie znajdują się tutaj: Hoshi Saga pomysłowa trylogia Button Hunt oraz The X Spot + wspaniały Me And The Key oraz seria ClickPlay

piątek, 13.04.2012r.

przmog zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: Kolejna edycja gry Dkicker, tym razem jest to Liga Hiszpańska. Postaraj się wykorzystać każdą piłkę i strzel jak najwięcej goli! Uwaga, w grze istnieje możliwość tzw, dobitek.
Sterowanie za pomocą myszki.

czwartek, 12.04.2012r.

przmog zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: HICIOR! Weź udział w wojnie obejmującej cały glob i zmierz się z kolegami z całego świata! To prawdziwa gratka dla lubiących gry typu WORMS! Poruszasz się przy pomocy strzałek, a spacja służy do skakania lub odpalania broni.
Szczegółowe sterowanie podane w grze.
Uwaga, przed uruchomieniem należy szczegółowo przejrzeć instrukcję.
przmog skomentował
Treść komentarza: fajna gra 5/5 i do ulu, zapraszam do gry nich; przemol1920
przmog zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Ta mini gierka robi ogromną furorę w Azji i na zachodzie. Zasady są proste: znajdź gwiazdkę ukrytą w każdym z levelu!

Pozostałe części sagi znajdują się tutaj: Hoshi Saga
przmog skomentował
Treść komentarza: super gra 5/5 i do ulubionych
przmog skomentował
Treść komentarza: super gra 5/5 i do ulubionych
przmog zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: HICIOR! Na bank pamiętacie takie hiciory jak Hoshi Saga, gdzie szukaliśmy gwiazdy lub Kagi Nochi Tobira czyli poszukiwania klucza! Te gry spędzały sen z oczu wszystkim giercownikom, tak będzie i teraz.
Tym razem nasza uwaga musi skupić się na odnalezieniu i wskazaniu kursorem znaku X na planszy.
Sterowanie za pomocą myszki.

Gry utrzymane w podobnym klimacie znajdują się tutaj: Hoshi Saga oraz Kagi Nochi Tobira i dodatkowo trylogia Button Hunt
Gracze online (30):
Polecamy: