reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: popgirl

Login: popgirl
Płeć: Kobieta
Zarejestrowany: 11.05.2013r.
Ost. logowanie: 25.02.2020, 12:18
Punkty: 141 509
Wiek 17
Status online
Opis

poniedziałek, 17.12.2018r.

popgirl zagłosowała
Ocena
(3)
Opis gry: Give me a C! Give me an H! Give me an E! Give me an E! Give me a R!
Co powiesz na osobistą drużynę cheerleaderek, która będzie dla mnie dopingować za każdym razem, gdy wykonuję dobrą robotę? Nie? Cóż, ludzie prawdopodobnie pomyślą, że jestem szalony, a przynajmniej bardzo ekscentryczny, ale jestem pewien, że będzie to świetna zabawa!
popgirl zagłosowała
Ocena
(4)
Opis gry: Pomóż Maxowi uratować świat i pokonać ogromne armie, które chcą go zniszczyć.
Ulepszaj umiejętności i wyposażenie Maxa, które pomogą ci w bitwach. Kupuj i ulepszaj broń do walki. Wybierz najlepszą broń do wykonania zadania i zniszcz wrogie armie!
popgirl zagłosowała
Ocena
(3)
Opis gry: Faszerowane jajka to idealne danie na śniadanie lub kolację. Dowiedz się, jak je przyrządzić. Instrukcje podane są w grze.
popgirl zagłosowała
Ocena
(4)
Opis gry: Gdy za oknem jest upał, łatwo jest zjeść coś chłodnego, np. przepyszny chłodnik ogórkowy. Dowiedz się, jak go zrobić i cieszyć się jego smakiem. Instrukcje podane są w grze.
popgirl zagłosowała
Ocena
(3)
Opis gry: Te pomarańczowe cukierki-galaretki to idealny prezent dla wszystkich. Dowiedz się, jak je przygotować i cieszyć się ich smakiem.
popgirl zagłosowała
Ocena
(3)
Opis gry: Kokosowy pudding z dodatkiem bakalii i owoców z dodatkiem mleka kokosowego to idealny przysmak na gorące, letnie dni. Dowiedz się, jak go zrobić i cieszyć się smakiem nadchodzącej pory roku.
popgirl zagłosowała
Ocena
(4)
Opis gry: Egipski czarownik jest głodny. Pomóż mu przygotować pyszną sałatkę warzywną z kurczakiem.
popgirl zagłosowała
Ocena
(4)
Opis gry: Gdy na dworze panuje upał, każdy z nas ma ochotę na lody o smaku truskawkowym. A może i ty spróbujesz zrobić przepyszne lody?
popgirl zagłosowała
Ocena
(3)
Opis gry: G4E Cave Escape is another new point and clicks type escape game from Games4Escape. In this game you have entered into the G4E cave, unfortunately, the stone door got closed. you have to find the way to come out of this cave with the help of useful objects to interact with them and solve the puzzles. Good luck and have fun...

popgirl zagłosowała
Ocena
(3)
Opis gry: Dziewczyna została porwana i uwięziona przez piratów. Załóżmy, że jesteś w miejscu, w którym dziewczyna została porwana. Spróbuj znaleźć klucz i pomóc dziewczynie. Pomocne być mogą w tym odkryte wskazówki i znalezione przedmioty.

Zbierz odpowiednie przedmioty i korzystaj z nich w odpowiednich miejscach. Kliknij na obiekty do interakcji z nimi i rozwiązuj proste zagadki. Powodzenia i miłej zabawy!
Gracze online (21):
Polecamy: