reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: piorunochron

Login: piorunochron
Płeć: Mężczyzna
Zarejestrowany: 18.11.2013r.
Ost. logowanie: 20.07.2018, 23:31
Punkty: 901
Wiek 38
Status offline
Opis Szukam ciekawych gier strategicznych oraz ekonomicznych lub podobnych do dawnej TRANSPORT TYCON DELUXE... PISZCIE MI JAK GDZIEŚ TAKIE ZNAJDZIECIE. Z góry wielkie dzięki!!!!

poniedziałek, 31.07.2017r.

piorunochron zagłosował
Ocena
(1)
Opis gry: Kontynuacja świetnej gry strategicznej Cloud Wars. Poprowadź swoją armię chmur do zwycięstwa. Cloud Wars to w istocie bardzo wciągająca, choć rzeczywiście uproszczona strategia czasu rzeczywistego (RTS). Rozwijamy własne chmurki, zdobywamy gwiazdki i próbujemy przejąć kontrolę nad całym nieboskłonem. Szybkie to i wciągające. Polecamy!

sobota, 29.07.2017r.

piorunochron skomentował
Treść komentarza: Gra fajna ale trzeba lubić karcianki.
Gra na 4/5 nie jest aż taka trudna, jeśli ktoś wie na czym polega a tego dowiadujesz się czytając....
...zmusza do myślenia...
piorunochron zagłosował
Ocena
(1)
Opis gry: W Faraway stajesz się łowcą przygód odkrywającym ruiny starożytnych świątyń, pełnych wyzwań i łamigłówek.

Podążasz śladami ojca. Był on kolekcjonerem niezwykłych artefaktów – znikł 10 lat temu. Twoja wyprawa zabierze Cię przez pustynie i oazy do kruchych ruin zadziwiającej cywilizacji. Stworzyła ona urządzenia oraz łamigłówki, które sprawdzą, czy jesteś godny poznania jej sekretów. Obserwuj otoczenie, zbieraj przedmioty, używaj urządzeń i rozwiązuj skomplikowane łamigłówki, aby uciec ze świątyni labiryntów.

ZACHĘCAJĄCE ŁAMIGŁÓWKI
Odkryj 18 wielkich świątyń wypełnionych łamigłówkami.

WCIĄGAJĄCY ŚWIAT
Ten 3D świat jest wypełniony większą ilością sekretów, niż się wydaje – łatwo się tutaj odnajdziesz.

INTRYGUJĄCA ZAGADKA
Zbieraj strony z pamiętnika Twojego zaginionego ojca, aby dowiedzieć się, co stało się Twojej rodzinie.

piątek, 28.07.2017r.

piorunochron skomentował
Treść komentarza: Miła, łatwa, odpręża i bawi.....
......ale demo 3/5 ale pełna dostała by 5/5 a rzadko daje tyle

środa, 26.07.2017r.

piorunochron skomentował
Treść komentarza: Nudna gra, ja po kilku poziomach po prostu przestałem w nią grać i powiem że aż lżej człowiekowi się zrobiło
piorunochron skomentował
Treść komentarza: Fajna gra tyle że niestety niepełna i to obniża jej ocenę 3/5
czasami strasznie tnie i to tak że trzeba kilka razy odświeżyć by chodziła przyzwoicie.
....nie, nie mam drewnianego neta ani to ie wina mojego sprzętu
piorunochron zagłosował
Ocena
(3)
Opis gry: HICIOR! Weź udział w doskonałej strategii turowej, wygrywaj wojny, bitwy i zdobywaj nowe ziemie!
Sterowanie za pomocą myszki. Wybieramy swoje jednostki i wskazujemy wrogie, które chcemy zaatakować. Po zakończeniu swojej kolejki należy kliknąć u dołu ekranu klawisz End Turn, by dać możliwość ataku nieprzyjacielowi lub nieprzyjaciołom, gdyż można walczyć jednocześnie z wieloma wrogimi sobie armiami.

Wcześniejsza część tej kultowej strategii znajduje się tutaj: World Wars
piorunochron skomentował
Treść komentarza: Gdyby nie fakt że to demo gry ocena była by wyższa ale demo więcej niż na 3/5 nie oceniam. Ps. ...a mogli twórcy wypuścić wersje reklamową zamiast ucinać grę w trakcie rozgrywki....
piorunochron zagłosował
Ocena
(1)
Opis gry: HICIOR! Strategia czasu rzeczywistego (RTS), w której wcielasz się w rolę Ragnara, potężnego króla Wikingów. Wyruszył on w daleką niebezpieczną podróż celem uratowania swoich trzech pięknych córek: Lata, Jesieni i Zimy. Zostały uprowadzone przez groźną wiedźmę Gestę, która włada potężną czarną magią. Jej czary spowodowały również liczne sztormy i susze, które doszczętnie zniszczyły wioski. Ucierpieli również ludzie i bezbronne zwierzęta.

Udowodnij swoją mądrością, inteligencją, sprytem i odwagą, że jesteś w stanie uwolnić porwane córki, pokonać wroga i uratować królestwo.

Akcja gry ma miejsce w trzech różnych sceneriach (różne pory roku). W każdym poziomie trzeba wypełnić wszystkie zlecone zadania. Zazwyczaj musisz wybudować budynki lub je naprawić, wyremontować elementy drogi, usunąć przeszkody lub też zlikwidować wrogie rośliny, zwierzęta i inne obiekty. Głównymi surowcami są żywność, kamień i złoto. Ich brak może spowodować ogromne problemy, a nawet konieczność restartowania poziomu i zaczęcia od nowa. Dlatego najpierw powinieneś zadbać o wybudowanie farmy, warsztatu i kopalni. Ich rozbudowa (trzy poziomy) spowoduje szybszą produkcję surowców i dzięki temu sprawniejszą grę. Ważnym budynkami są również druidzkie namioty i chaty egzorcystów, bowiem umożliwiają skuteczną walkę z licznymi zwierzętami (wilkami, pająkami), postaciami (mrocznymi rycerzami, szkieletorami, duchami, trollami, białymi wilkami, yeti) oraz roślinami i kamieniami - źródłem zła. Nie zapomnij również rozbudować obozu (więcej pracowników) i naprawiać inne specjalne budynki, np. statuy. Przyjdzie Ci również odnaleźć różne przedmioty jak złote pióro, magiczne serce, zaczarowane jagody, a także uwolnić innych wikingów... ale nie zdradzajmy za wiele.

poniedziałek, 19.06.2017r.

piorunochron zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: HICIOR! Atakuj czarnych wykorzystując białych jako sprzymierzeńców. Jedna przegrana - koniec gry.
Sterowanie za pomocą myszki.
Gracze online (13):
Polecamy: