reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: piecja100

Login: piecja100
Płeć: Mężczyzna
Zarejestrowany: 25.12.2014r.
Ost. logowanie: 02.07.2020, 23:15
Punkty: 585
Wiek
Status offline
Opis

wtorek, 22.08.2017r.

piecja100 zagłosował
Ocena
(1)
Opis gry: Wybierz się w podróż do miasta Cluckston, gdzie stowarzyszenie Jockey Chicken przeprowadziło swoją działalność. Załóż swoje zakłady na wiele tras i rozpocznij wyścigi swoich własnych kurczaków!

Zdobywaj cele i osiągnięcia, karmienie, hodowanie i szkolenie kurcząt oraz dążenie do zostania najlepszym kurczakowym dżokejem !

czwartek, 16.03.2017r.

piecja100 skomentował
Treść komentarza: +++

wtorek, 29.11.2016r.

piecja100 zagłosował
Ocena
(1)
Opis gry: Jesteś podróżnikiem, który próbuje znaleźć wyjście z tej tajemniczej krainy. Z pewnością znajdziesz jakieś magiczne rzeczy, aby rozwiązać ten problem.
Pomogą Ci w tym odkryte wskazówki i znalezione przedmioty.

Zbierz odpowiednie przedmioty i korzystaj z nich w odpowiednich miejscach. Kliknij na obiekty do interakcji z nimi i rozwiązuj proste zagadki.

czwartek, 13.10.2016r.

piecja100 zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: HICIOR! Kontynuacja światowego przeboju będącego połączeniem gry obronnej z elementami strategicznymi oraz RPG.

Ucz się nowych zaklęć i umiejętności, korzystaj z talentów swoich bohaterów...

Wyrusz w podróż na pułnocną wyspę, by zdobyć starożytny artefakt Frost Crown, weź udział w epickich bitwach z nowymi bossami i stań twarzą w twarz z nowym zagrożeniem. Czeka na Ciebie 12 różnych bohaterów w drużynie, każdy z unikalnym zestawem umiejętności. Zaczynasz z 4 bohaterami, pozostali dołączą podczas podróży.

Rozbudowana gra typu TD, w której prócz zwykłego stawiania wieżyczek obronnych i niszczenia kolejnych fal przeciwników, mamy herosów, którzy rozwijają się w wybranym przez nas kierunku. Pamiętaj, by po każdej potyczce rozdać punkty umiejętności bohaterom - znajdziesz ich w zakładce Heroes.

Sterowanie za pomocą myszki.
piecja100 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Fani gier strategicznych w prezentowanej produkcji pt. Divine Generals, znajda nie tylko fajnie dopracowany, przemyślany system gry, ale także miły interfejs oraz mnogość opcji, dzięki którym możesz budować, udoskonalać istniejące już budynki i fortyfikację, wydobywać surowce, rozwijać technologie i wojsko, a przede wszystkim walczyć, podbijając kolejne terytoria oraz wroga, który stara się rozwinąć swoje królestwo Twoim kosztem. Jak to bywa w grach strategicznych, głównymi surowcami będzie drewno, kamień i żelazo, nie zapominając o produkcji jedzenia. Tutaj dodatkowym surowcem, którego nie można wydobywać tuz przy murach miasta są diamenty, których kopalnie są zlokalizowane w różnych częściach na mapie. Jako wojownik możesz podbijać małe wioski, dzięki czemu zdobędziesz dodatkowe źródła dochodu. Aby móc poprowadzić wojsko do celu, niezbędni będą dowódcy, których możesz werbować, pamiętając że możesz mieć ich tylko trzech w zespole. Nie jest to w sumie bolesne ograniczenie, bowiem werbowanie rycerzy trwa sporo czasu, a na okupowanych terytoriach mogą stacjonować rycerze bez dowódcy. Jeśli lubisz gry strategiczne, to ta rozbudowana perełka powinna przypaść ci do gustu.

niedziela, 09.10.2016r.

piecja100 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Przywitaj swoich ulubionych wyspiarzy, którzy tuż po serii nieszczęść są w końcu szczęśliwi. Pamiętasz jak zaprzyjaźnili się ze złym szamanem, potem ucztowali na ślubie? Jednak szczęście nie trwa wiecznie i nasi bohaterowie znów natknęli się na kłopoty Pomóż im złamać klątwę i ocalić szamana, który okazał się być piratem.

W tej grze musisz osiągać różne cele i otrzymasz różne zadania do wykonania. Na przykład, trzeba drogę uczynić przejezdną, lub też trzeba budować budynki. Gdy uda ci się wykonać zadanie, wtedy możesz przejść na następny poziom.

środa, 04.05.2016r.

piecja100 zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: Wielki zły lodowy gigant zaatakował nasze spokojne wyspy i zamroził wszystkich. Nie będziemy siedzieć bezczynnie, zbierz Wikingów i uratuj wszystkie wyspy.

Jest to unikalna strategia akcji o Wikingach - ulepszaj swoją drużynę, zbieraj nowych żołnierzy i pokonaj lodowego olbrzyma w epickiej bitwie.

sobota, 23.04.2016r.

piecja100 zagłosował
Ocena
(2)
Opis gry: Nietypowa gra typu defense posiadająca kilka trybów rozgrywki. Twoim zadaniem jest nie dopuścić, by wrogie jednostki podbiły Twoją kolonię.
Sterowanie za pomocą myszki.

Wcześniejsze części gry znajdują się tutaj: Momentum Missile Mayhem 1, 2 oraz Ultimate Edition
piecja100 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Silny sztorm zniszczył niektóre wyspy i król zdecydował, że tylko Ty możesz pomóc mu przywrócić je do życia. Ukończ wszystkie poziomy, w których będziesz zjednywał sobie ludzi i budował oraz podwyższał standardy domów.

niedziela, 14.02.2016r.

piecja100 zagłosował
Ocena
(3)
Opis gry: Zaznaczaj grupy składające się z minimum 3 jednakowych elementów znajdujących się obok siebie w celu wyeliminowania ich z planszy.
Sterowanie za pomocą myszki.
Gracze online (24):
Polecamy: