reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: pawel2001r

Login: pawel2001r
Płeć: Mężczyzna
Zarejestrowany: 24.11.2009r.
Ost. logowanie: 20.07.2015, 13:53
Punkty: 1 041
Wiek 19
Status offline
Opis

wtorek, 17.12.2013r.

pawel2001r zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: HICIOR! Sequel jednej z najlepszych i diabelnie wciągającej gry typu defense już jest - zapraszamy do Kingdom Rush: Frontiers!

Tym razem naszą wędrówkę rozpoczniemy na pustyni gdzie przyjdzie nam bronić miasta, w którym znajduje się nasz najgroźniejszy przeciwnik.. niestety po odparciu ataku wroga potężny czarnoksiężnik wydostaje się na zewnątrz i ucieka w siną dal – i tak rozpoczyna się nasza przygoda...

Weź w obronę egzotyczne lądy przed smokami czy np. upiornymi mieszkańcami podziemia i zetrzyj ich na miazgę.
W grze czekają na Ciebie nowe, wyspecjalizowane aktualizację wież oraz 18 nowych umiejętności. Są też nowi bohaterowie, z których każdy posiada 5 unikalnych uprawnień, które mogą zostać zmodernizowane w kampanii.

Zwarci i gotowy przemierzymy pustynie, dżungle.. zmierzymy się z kosmitami, mumiami oraz wyznawcami voodoo a w naszej przygodzie towarzyszyć nam będą pobratymcy tacy jak amazonki, piraci oraz ich statki.

W Kingdom Rush Frontiers genialne jest to, że nie wiadomo, z której strony wyskoczy przeciwnik. Gra nie polega na zablokowaniu jednej/dwóch tras i odpieraniu ataku. Sprytny wróg może rozpocząć karczowanie lasu tym samym tworząc sobie nową drogę do celu, wykorzystać czar otwierający nową drogę na środku planszy tylko po to aby dostać się do tego i pokonać naszą armię.

Do dyspozycji mamy wielu bohaterów o różnorodnych właściwościach. Nasz bohater podczas boju będzie zdobywał doświadczenie co zaowocuje zdobyciem kolejnego poziomu, za który otrzymamy punkty. Rozdamy je w panelu bohatera inwestując w coraz to lepsze umiejętności.

Czeka na nas wiele zróżnicowanych poziomów, 3 poziomy trudności, 41 typów przeciwników oraz walki z bossami. Część z wrogich jednostek już widzieliśmy, część zadebiutuje na naszym ekranie – goryle, robaki piaskowe, troglodyci czy nawet obcy. Przyjdzie nam toczyć boje na pustyni, w jaskiniach oraz dżungli. Twórcy przygotowali dla nas także budynki specjalne, w których możemy rekrutować pirackich wymoczków, dżiny, dzikie amazonki czy też legionistów. Nie są one jedynie drobnym dodatkiem, a bardzo pomocnymi i mocnymi jednostkami. Radzimy w nie inwestować i w miarę możliwości chronić – inaczej czeka nas ponowny wydatek.

Do naszej dyspozycji mamy 9 bohaterów, pełna lista to: Alric, Mirage, Cronan, Kapitan Blackthorne, Nivus, Dierdre, Grawl, Sha’tra oraz potężny smok Ashbite. Każdy z bohaterów posiada pięć unikalnych umiejętności, a ich rola na polu bitwy nie ogranicza się tylko do statystowania – potrafią nie rzadko wybawić nas z dużej opresji. Mogą albo przyzywać pomocne stworzenia, albo atakować obszarowo albo skupiać na sobie uwagę.

Fantastyczna grafika, humor, poziomy, detale – wszystko stoi na niesamowitym poziomie. No i ta grywalność… Na co czekasz? Do dzieła!


Sterowanie za pomocą myszki.
Skróty klawiszowe:
1 - wybierz/anuluj Zaklęcie Deszczu Ognia
2 - wybierz/anuluj Wzmocnienie Zaklęcia
3 - wybierz/anuluj bohatera
4 - wybierz/anuluj ekstra bohatera
Spacja - kasowanie wybranego zaklęcia/ power/ punkt rajdu.

niedziela, 07.07.2013r.

pawel2001r zagłosował
Ocena
(1)
Opis gry: Minecraft teraz w wersji flash!
Sterowanie :
W;A:D - poruszanie się
LPM - niszczenie klocków, zabijanie przeciwników

piątek, 21.06.2013r.

pawel2001r zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: HICIOR! Całkiem nowa wersia bardzo kultowej już gry Swords And Sandals! Tym razem bardziej strategicznie.

środa, 27.02.2013r.

pawel2001r zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Kampania gry polega na tym, by na niektórych poziomach obronić swój posąg, a w pozostałych na zniszczeniu posągu wroga.

Sterowanie:
Spacja - atak lub górnikiem wydobycie złota
W,A,S,D - poruszanie się
Q - blok
F - u spartiatów rzut włócznią, a u maga przyzwanie przywołańca
Myszka - celowanie i strzelanie łucznikiem

niedziela, 13.05.2012r.

pawel2001r zagłosował
Ocena
(3)
Opis gry: Pomóż ludzikowi znaleźć ukochaną. W tym celu przemierzaj pewną krainę, po drodze zbierając balony oznaczone kolorem drzwi, przez które pozwolą nam przejść dalej i oraz oczywiście spróbuj dotrzeć do wyjścia.
Sterowanie podane w grze.
pawel2001r skomentował
Treść komentarza: łatwa gra...3/5

czwartek, 26.04.2012r.

pawel2001r zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: To prawdziwa gratka dla lubiących gry typu WORMS! Poruszasz się przy pomocy strzałek, a spacja służy do skakania lub odpalania broni.

sobota, 21.04.2012r.

pawel2001r zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Wcielamy się w dzielnego rycerza walczymy z różnymi potworami zdobywamy złoto oraz nowe umiejętności.

piątek, 16.03.2012r.

pawel2001r zagłosował
Ocena
(1)
Opis gry: Narysuj tor z mnóstwem pagórków, po którym będzie zjeżdżał główny bohater.
Wciśnij i przytrzymaj lewy przycisk myszki, by narysować linię. By zobaczyć efekt swojej pracy wciśnij przycisk play u góry pola gry.

czwartek, 15.03.2012r.

pawel2001r zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Narysuj trase i patrz jak zjedzie po niej
snowbordzista
Gracze online (16):
Polecamy: