reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: pawek123

Login: pawek123
Płeć: Mężczyzna
Zarejestrowany: 26.06.2008r.
Ost. logowanie: 14.08.2017, 15:20
Punkty: 608
Wiek 21
Status offline
Opis

środa, 09.08.2017r.

pawek123 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Papa Louie powraca z nowym interesem! Tym razem otwiera cukiernię w centrum handlowym. Zbuduj swoje imperium, udoskonalaj lokal i przepisy, żeby nikt nie okazał się lepszy od Ciebie!

piątek, 26.08.2016r.

pawek123 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: HICIOR! ! Już jest kolejna odsłona Papy Louiego! Pamiętacie Papa's Pizzeria oraz inne gry z tej serii. Tym Razem Papa Louie otworzył restaurację serwującą grillowane kanapki z serem. Twoim zadaniem jest jak najszybciej obsłużyć wszystkich klientów, żeby nie wyszli nie zadowoleni. Przyjmuj zamówienia i serwuj im serowe kanapki, frytki... od tego jak będziesz starał się, zależeć będzie renoma oraz utarg nowej restauracji.

Pozostałe części serii znajdują się tutaj: Papa Louie's restaurant series + oczywiście zabawna platformówka Papa Louie When Pizzas Attack

niedziela, 26.04.2015r.

pawek123 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Nowa wersja gry Super Mario Crossover. Możemy zagrać w Mario wcielając się w wybranych przez siebie superbohaterów. Teraz mamy do wyboru więcej postaci oraz 248 poziomów do pokonania.
Sterowanie:
Strzałki - poruszanie się
Z - skok
X - atak

wtorek, 21.04.2015r.

pawek123 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Wybierz swoją ulubioną drużynę i wygraj Ligę Mistrzów, strzelając jak najwięcej widowiskowych bramek.

piątek, 17.04.2015r.

pawek123 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Ekscytujący futbolowy quiz poświęcony Mundialu w Brazylii 2014.
Podczas tej gry będzie można poznać wszystkich uczestników turnieju.
Będziesz miał(-a) możliwość przejść wszystkie etapy turnieju i zdobyć tytuł mistrza świata.
pawek123 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Witaj w Darts Daily 180! Rozgrzej się w trybie treningu, po czym weź udział w pojedynczych meczach oraz turniejach. Na twojej drodze do zdobycia 501 punktów i zabrania do domu pucharu zwycięzcy czeka cię bezwzględna konkurencja.

Gra pełna jest osiągnięć do odblokowania oraz trybów rozgrywki do wypróbowania i ustawienia zgodnie z własnymi preferencjami. Znajdziesz tu profil gracza o wielu opcjach edycji, a także imponującą, realistyczną grafikę 3D.

Na co więc czekasz? Zostań profesjonalistą i pochwal się swoimi umiejętnościami znajomym w trybie lokalnej gry dla wielu graczy!
pawek123 zagłosował
Ocena
(3)
Opis gry: Popularna gra słowna grywana w szkole, zwana wisielcem.
Kategoria pytania podana jest na dole ekranu gry.
pawek123 zagłosował
Ocena
(2)
Opis gry: Nothing But Net jest darmową grą zręcznościową przeznaczoną dla wszystkich fanów sportu, a w szczególności koszykówki. Na placu gry pojawia się kilka koszy, z których trzy nieustannie się poruszają. Zadaniem gracza jest zdobyć jak najwięcej punktów w jak najkrótszym czasie. Warto dodać, że Nothing But Net jest bardzo prosty w obsłudze – w grze wszystkie opcje obsługiwane są jedynie przy pomocy myszki.

czwartek, 16.10.2014r.

pawek123 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Hicior wraca na ekrany w lekko odświeżonej formie. Czeka na Ciebie ulepszona grafika, nowe i zaktualizowane ligi. Gierka symulująca życie profesjonalnego piłkarza. Zaczynamy od treningów na podwórku, by po pewnym czasie podpisać pierwszy poważny kontrakt i wystąpić w meczu ligowym. Musimy także zadbać o odpowiednie przygotowanie zawodnika oraz wybierać właściwe dla niego rozrywki. W jak słynnym klubie uda Ci się zagrać? To zależy od twojego talentu!

piątek, 20.06.2014r.

pawek123 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: HICIOR! Już jest kolejna odsłona Papy Louiego! Pamiętacie Papa's Pizzeria oraz inne gry z tej serii. Tym Razem Papa Louie otworzył restaurację z pączkami. Twoim zadaniem jest jak najszybciej obsłużyć wszystkich klientów, żeby nie wyszli nie zadowoleni. Przyjmuj zamówienia, smaż i serwuj im wyśmienite pączki, ozdobione masą przepysznych dodatków... od tego jak będziesz starał się, zależeć będzie renoma oraz utarg nowej restauracji.
Sterowanie za pomocą myszki.

Pozostałe części serii znajdują się tutaj: Papa's Louie Series
Gracze online (29):
Polecamy: