reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: papers

Login: papers
Płeć: Mężczyzna
Zarejestrowany: 14.04.2016r.
Ost. logowanie: 14.04.2016, 13:50
Punkty: 77
Wiek
Status offline
Opis

czwartek, 14.04.2016r.

papers zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Nowa wersja gry Bubble Shooter. Mistrzowski Bubble Shooter powraca z nowymi poziomami. Każdy poziom to nowe wyzwanie. Twórz grupy minimum 3 jednakowych elementów w celu wyeliminowania ich z planszy.
papers zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: Tyranozaurus Rex został złapany podczas ostatniej jatki, skuto go i przetransportowano do Mexico City w celu jego eliminacji. Pomóż mu uwolnić się i wyrusz na ulice miasta, by zniszczyć, palić, kruszyć i jeść wszystko co stanie na jego drodze: budynki, samochody, ludzi...
papers zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: Twoim zadaniem jest budować superowe potwory na zasadzie prostego przeciągnij i upuść. Spróbuj uzyskać wyższe oceny budując je szybciej i dokładniej.
papers zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Zagraj z milionami graczy na całym świecie i spróbować stać się największym wężem wszech czasów!
papers zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: Wyrusz w podróż po Śródziemiu, unikaj wrogów i odpowiadaj na pytania z wyprzedzeniem. Czy uda Ci się dostarczyć pierścień do Góry Przeznaczenia? Trzech Nazguli będzie szukał Cebie po Śródziemiu w poszukiwaniu Jedynego Pierścienia. Masz do pomocy Gandalfa, Aragorna i Legolasa.
papers zagłosował
Ocena
(1)
Opis gry: Twoja rodzina została porwana i teraz musisz ją uratować. Używaj umiejętności ninja, aby unikać kolców, laserów i wszelkich innych przeszkód w drodze do celu. Wyeliminuj wszystkich wrogów!
papers zagłosował
Ocena
(2)
Opis gry: Jest to unikalna gra Tower Defense, w której musisz powstrzymać złe warzywa przed przekroczeniem mety.
papers zagłosował
Ocena
(3)
Opis gry: Przeprowadź żaby na drugą stronę rzeki.
papers zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Weź udział w wyzwaniu jakim jest trening Kung Fu Pandy!
papers zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Bardzo interesująca wersja popularnej gry Bubble Shooter. W tej grze można zarabiać pieniądze grając Bubble Shooter'a oraz wieloma innych mini-gier i łamigłówek. Zarobione pieniądze można inwestować w nieruchomości, akcje i depozyty stałe. Dla zabawy również można zrobić zakłady za zarobione pieniądze, a wszystko to, aby stać się miliarderem tak szybko, jak to możliwe.
Gracze online (7):
Polecamy: