reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: oskar2000sparta

Login: oskar2000sparta
Płeć: Mężczyzna
Zarejestrowany: 21.03.2012r.
Ost. logowanie: 19.01.2018, 19:58
Punkty: 1 322
Wiek 17
Status offline
Opis

sobota, 13.01.2018r.

oskar2000sparta skomentował
Treść komentarza: ta full wersja ma jakies błedy po 20 lvl'u wchodzac do sklepu wyskakuje NaN% i wywala wtyczke
oskar2000sparta skomentował
Treść komentarza: love <3 5/5 i do ulu w betooniarce
oskar2000sparta zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Kolejna cześć sagi Swords And Sandals. Nowi, potężni mistrzowie czekają na Ciebie, nie rozczaruj ich - to Twoje przeznaczenie! Zostań najlepszym gladiatorem na planecie. Pełna wersja dostarcza dodatkowej zabawy.

Wcześniejsze odsłony kultowej sagi Swords and Sandals znajdują się tutaj: Swords and Sandals Saga

środa, 20.08.2014r.

oskar2000sparta zagłosował
Ocena
(1)
Opis gry: Twórca wspaniałej platformowej serii K.O.L.M. pracuje nad jej zakończeniem i jest w trakcie prac nad trzecią i ostatnią częścią trylogii. Na dzień dzisiejszy ukazał nam demo owej produkcji prosząc graczy o wsparcie ( więcej pod adresem https://www.kickstarter.com/projects/1831597808/kolm ).

Zaczynasz grę w totalnej rozwałce. Po drodze znajdujesz części z których się składasz. A to optykę, a to nogi, a to działko, albo możliwość skakania. Krok po kroku przemierzając korytarze ulepszasz się coraz bardziej. I jeszcze musisz rozwiązać zagadkę - czemu byłeś w takiej rozsypce. Klimatyczna i nastrojowa gra z ładnie dobraną muzyką. Aby w pełni odczuć doświadczenia płynące z gry zaleca się grać w słuchawkach.

Sterowanie podane w trakcie gry.


Poprzednie części serii znajdują się tutaj: K.O.L.M. Series

poniedziałek, 11.08.2014r.

oskar2000sparta skomentował
Miniaturka gry: Sonny 2 Sonny 2
(416)
Treść komentarza: sposób na Barona trzeba mieć ataki które odbierają mu Fokusa ( na początku gry najlepiej wybrać klase Hydraulik )

wtorek, 01.07.2014r.

oskar2000sparta zagłosował
Ocena
(1)
Opis gry: SolarMax 2 to innowacyjna gra, w której kolonizujemy planety, dzięki czemu pozwalamy sobie na zbudowanie swojej floty myśliwców kosmicznych. Graj tak, aby wyeliminować przewagę przeciwnika. Jeśli lubisz gry strategiczne, docenisz i tę.

Buduj floty kosmicznych myśliwców i kolonizuj planety.

niedziela, 15.06.2014r.

oskar2000sparta zagłosował
Miniaturka gry: Gatma Gatma
(18)
Ocena
(1)
Opis gry: Nigdy nie wierzyliśmy w proroctwa oraz moce zła, daliśmy się jednak podejść ponownie. Gatma już próbował zniszczyć nasz świat, lecz dzielny czarodziej Induky poświęcił swe życie, by uwięzić zło w grobie... Teraz Gatma ponownie wszedł do naszego wymiaru, by kolejny raz okryć świat chaosem i ciemnością. Tylko Ty możesz to powstrzymać. Pospiesz się, nie ma czasu do stracenia, demony stają się silniejsze i silniejsze z dnia na dzień!

Sterowanie wraz z instrukcjami podane w trakcie gry.

piątek, 06.06.2014r.

oskar2000sparta zagłosował
Ocena
(3)
Opis gry: HICIOR! Wciel się w kapitana pirackiego okrętu, zbierz załogę podnieś żagle, przygotuj armaty i wyrusz na poszukiwanie legendarnego skarbu. Obracaj towarami handlowymi, walcz z piratami i królewską marynarką czy nawet statkami-widmo, łup kupców, inne statki i zniszcz gigantyczne morskie potwory. Ulepszaj swój statek, aby był szybszy, mocniejszy i silniejszy. Siej strach i zniszczenie w drodze do sławy oraz fortuny oraz by stać się najbardziej poszukiwanym piratem.

Wyrusz na dzikie wody Morza Czarnego, gdzie staniesz oko w oko nie tylko z armią generałów marynarki wojennej ale i innych piratów, którzy ścigają ten sam cel!

Wolność wyboru jest tym co znacznie wyróżnia Pirateers spośród innych gier. Nie jesteś tu zobowiązany do głównego wątku, możesz sobie swobodnie wędrować po świecie, zrobić kilka questów, zdobyć kilka skarbów albo skupić fabułę wokół swojego statku. Każdy sam pisze tu swoją przygodę!

Misje są dość oczywiste.Są one wyświetlane na górze ekranu, a gracz może wybrać jedną z trzech dostępnych misji na czas. Po wybraniu kierunkowa strzałka będzie wskazywać cele misji. Kiedy jest będzie kompletna, gracz dostaje swoją nagrodę. Obok poszukiwań, możesz również posiąść kilka skarbów.

Dodatkowo, system dni dodaje zarządzanie czasem rozgrywki w świecie, który jest nieustannie zmieniającym się dzięki losowo generowanym poziomom. Kilka rodzajów statków z solidnym systemem aktualizacji sprawiają, że nigdy nie rozegrasz podobnych przygód w Pirateers!

Więc żyj życiem pirata, niszcz statki marynarki w niesamowitych bitwach morskich, łup kupców, odwiedzaj wyspy skarbów i odkryj jako pierwszy zaginiony, legendarny artefakt!

Sterowanie:
W;S;A;D lub Strzałki lub LPM - poruszanie się/zwrotność/prędkość
Spacja lub Prawy Przycisk Myszy - strzał
1;2;3;4 - wybór broni
Z;X;C - akceptacja questów
Shift - broń specjalna (po zdobyciu)
Tab - zmiana broni
Shift lub M - otwórz mape
1;2;3 - aby aktywować umiejętności załogi
Myszka lub nakierowanie statkiem - zbieranie
oskar2000sparta zagłosował
Ocena
(1)
Opis gry: Ponownie walczymy postaciami z Anime Dragon Ball. Zmierz się z różnymi przeciwnikami i wykorzystaj różne super ciosy, których w grze jest pod dostatkiem. Wykonuj kombosy zdobywając coraz więcej punktów. Podróżuj przez świat i walcz z kolejnymi przeciwnikami. Czy dasz radę ukończyć całą grę?
Sterowanie podane w grze.

czwartek, 05.06.2014r.

oskar2000sparta zagłosował
Ocena
(1)
Opis gry: Czwarta już część niezwykle realistyczna wersja strzelanki z elementami gry defense. Oddziały wroga nadchodzą, powstrzymaj ich zanim dotrą do Twojego grodu. Zestrzel wszystkich wrogów i obroń bazę. Zarobione fundusze inwestuj w ulepszeniu.

Sterowanie podane w grze.
Gracze online (6):
Polecamy: