reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: ogonek134

Login: ogonek134
Płeć: Mężczyzna
Zarejestrowany: 13.08.2009r.
Ost. logowanie: 01.09.2014, 22:36
Punkty: 1 739
Wiek 25
Status offline
Opis NIE MAM FAJNEGO OPISU...

poniedziałek, 01.09.2014r.

ogonek134 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Zasiądź za kierownicą ciężarówki i dostarcz w jak najkrótszym czasie olej napędowy oraz benzynę do rafinerii i stacji benzynowych. Unikaj wypadków drogowych, zwracaj uwagę na sygnalizację świetlną, innych uczestników ruchu oraz pieszych.
ogonek134 skomentował
Treść komentarza: Fajna grafika, polecam 5/5 i do ulu
ogonek134 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Za pomocą klawiszy A, S i D możesz wybrać przejście, przez które przebiegnie Twoja postać. Prędkość wzrośnie, więc popraw swój refleks, by unikać przeszkód, które pojawiają się na drodze.

ogonek134 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Nie bój się światła! Pomóż Ember znaleźć jego prawdziwe powołanie w życiu i naprawić słońce!Twoim zadaniem jest dotrzeć do wyznaczonego miejsca na każdej z 24 plansz. Skacz na przedziwnych wyrzutniach, które mogą Cię wystrzelić tam, gdzie chcesz. Powodzenia!
ogonek134 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Gra symulacyjna, w której będziemy pracować w warsztacie. Pracuj z samochodami i wykonuj to, co Ci zlecają klienci. Za zdobyte fundusze możesz kupić nowe aktualizacje i urządzenia oferujące lepsze usługi.

środa, 09.07.2014r.

ogonek134 skomentował
Treść komentarza: Świetnie ogarnięta gra i dodatkowe bonusy 5/5 i do ulu
ogonek134 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Gra opowiada o Samuraju, który musi uciekać przed Lisem Demonem. Twoim zadaniem jest ucieczka do następnego poziomu. Do przejścia są dwie mapy po 20 poziomów na każdej, razem 40 poziomów. Korzystaj z podpowiedzi na tabliczkach i zbieraj magiczne grzyby oraz monety, które później posłużą do kupna różnych fantastycznych mocy np. szybkość lub uleczenie. W każdym z poziomów możesz zdobyć 3 gwiazdki - za zebrane grzyby, monety i za sposób gry. Powodzenia!

Sterowanie:
Spacja - skok
Lewy Przycisk Myszki - miecz
ogonek134 zagłosował
Ocena
(1)
Opis gry: HICIOR! Zestaw ciekawych minigier. Sprawdź jak dasz sobie z nimi radę.
Wyniki prosimy podawać w komentarzach.
ogonek134 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Twoim głównym zadaniem w tej grze jest przetrwanie i ucieczka, bo gdzie nie spojrzysz, tam kolejny zombie! Niszcz wszystkie nagrobne pomniki, żeby zapobiec rozprzestrzenianiu się epidemii i walcz o swoje życie! Zbieraj klucze, złoto i mikstury, które pomogą Ci przetrwać ten najgorszy koszmar. Powodzenia!
ogonek134 skomentował
Treść komentarza: Fajna gra
Gracze online (3):
Polecamy: