reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: odmieniec

Login: odmieniec
Płeć: Kobieta
Zarejestrowany: 14.08.2007r.
Ost. logowanie: 25.02.2020, 15:37
Punkty: 2 218
Wiek 105
Status online
Opis

niedziela, 27.11.2016r.

odmieniec skomentowała
Treść komentarza: Fajna, ciekawa gra!
odmieniec skomentowała
Treść komentarza: Fajna! To prawda - relaksująca!

piątek, 20.05.2016r.

odmieniec skomentowała
Treść komentarza: Gościu! Wybacz, to co napisałam odnośnie PAUZY to się odnosi do innej gry.
Też fajnej:

Gold Rush Treasure Hunt
Pozdrawiam!
odmieniec skomentowała
Treść komentarza: Jak zastopujesz/pauza/ to następne wejście będzie ciąg dalszy!
Życzę powodzenia!

niedziela, 01.05.2016r.

odmieniec skomentowała
Treść komentarza: Mój rekord w zbieraniu kamieni to 17 szt. Miłego grania!

wtorek, 02.02.2016r.

odmieniec zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Klikaj na grupy minimum 3 jednakowych elementów znajdujących się obok siebie w celu wyeliminowania ich z planszy. Pośród nich będziesz znajdował grudki złota. Usuń grupę przynajmniej trzech grudek złota, aby przejść do kolejnego etapu.

poniedziałek, 14.09.2015r.

odmieniec zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: W tej grze przyjdzie Ci wcielić się w detektywa, który zajmuje się rozwiązywaniem zjawisk paranormalnych. Udasz się do Doliny Strachu, gdzie podobno dzieje się coś strasznego. Podobno złe duchy przebudziły się i terroryzują wszystkich, którzy znajdą się w tym miejscu.

Wierzymy, że Twoje doświadczenie i nabyte wraz z nim znajomości pozwolą Ci rozwiązać tę sprawę doskonalę. Zadzawoń do Agnes, która jest duchem i pomoaga Ci za każdym razem, gdy ją o to poprosisz. Pełni ona rolę medium pomiędzy światem duchów a światem realnym, więc z pewnością wie, jak co zaradzić na takie problemy.

Twoja misja musi zakończyć się sukcesem, w przeciwnym razie ludzie, którzy zamieszkują to miejsce będą żyć w przerażeniu i zagrożeniu życia, gdyż te duchy to nie jest coś, co można zignorować. Pozbądź się ich i zostań bohaterem w tej ekscytującej, wspaniałej grze ukryte obiekty. Powodzenia!


niedziela, 13.09.2015r.

odmieniec zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Wróżka to rodzaj mitycznej istoty czy legendarnego stworzenia, które zakorzeniło się w europejskim folklorze. Istota ta posiada wiele zdolności, opisanych jako metafizyczne, nadprzyrodzone lub ponadnaturalne. W opisach wróżki występowały jako młode, czasem skrzydlate, pełne magicznych mocy. Istnieje wiele opowieści świadczących o tym, że ludzie spotykali je w teraźniejszości, czy niedalekiej przeszłości, ale wydaje się, że niełatwo natrafić na te stworzenia.

Patricia jest kobieta w średnim wieku, która spędziła całe swoje życie w małej miejscowości Forcht. Zawsze podobało się jej piękna przyroda, która otacza jej dom, a zwłaszcza małe jezioro, które lubi nazywać Fairy Pond. Patrycja wspomina, że kiedy była bardzo młoda, to była świadkiem obecności wróżki w jeziorze. Pamięta to jako niesamowity widok i często spędza wolny czas w tym miejscu pełna nadzei, że powórzy się taka sytuacja.

Zrobiłaby wszystko, aby udowodnić, że to co widziała jest prawdziwe, a nie tylko część jej dziecięcych fantazji. Zbadaj to miejsce razem z nią i zostań bohaterem w tej ekscytującej, wspaniałej grze ukryte obiekty.


czwartek, 10.09.2015r.

odmieniec zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Bycie rycerzem króla może być bardzo szlachetnym zadaniem, a jednocześnie ekscytującym i odpowiedzialnym. Praca ta oznacza poszanowanie dla rozkazów króla, jego zasad i jego pomysłów, chodź czasami może to być nieprzyjemne. Tak właśnie jest w przypadku rycerza imieniem Ancelot. Jest on jednym z tych, którzy brali udział w wielu najtrudniejszych misjach oraz bitwach. Chodzi o to, że pozostali rycerze, ludzie z którymi pracował wiele lat i walczył z nimi ramię w ramię, planują bunt przeciw królowi. Nie są oni zadowoleni ze sposobu w jaki król rządzi krajem.

Ancelot spędził tak wiele szczęśliwych chwil z przyjaciółmi, a tym razem będzie musiał stawić im czoła i zrobić coś, co może zniszczyć te przyjaźnie bezpowrotnie, ale z drugiej strony pomoże królestwu. Król dowiedział się o szykowanym spisku i powierzył Ancelowtowi powstrzymanie zamieszek.

Konkretnie rzecz ujmując jego zadaniem jest przeniknąć w szeregi rycerzy i uzyskać jak najwięcej informacji na temat grupy rebeliantów i planowanych zamieszek. Król uważa, że posiadanie tych informacji pozwoli mu zdusić zamieszki w zalążku. Ancelot kocha i szanuje króla, ale z przyjaciółmi łączy go tak wiele skomplikowanych spraw... Więc musi podjąć decyzję, czy warto?!

Towarzysz mu w tej przygodzie i zostań bohaterem w tej ekscytującej, wspaniałej grze ukryte obiekty.wtorek, 25.08.2015r.

odmieniec zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Te ptaki zagwarantują ci wystrzałową zabawę na farmie! Zabawa typu Zuma, polega na zbijaniu kolorowych kul, które poruszają się po specjalnym torze. Naszym zadaniem jest powstrzymanie ich przed dotarciem do otworu. Strzelamy kulkami z obrotowego działka umieszczonego na środku ekranu i posyłamy w dowolnym kierunku różnokolorowe kule. Jeśli obok siebie znajdą się co najmniej trzy kule tego samego koloru następuje ich zniknięcie. Combosy mają miejsce wtedy, gdy po ustrzeleniu jednego koloru, kolory sąsiadujące po połączeniu się znów tworzą liczbę co najmniej trzech. Im więcej kul zniknie podczas takiej reakcji łańcuchowej, tym więcej punktów trafi na nasze konto. Prawda, że zasady są łatwe? Łatwe jest także sterowanie.
Gracze online (18):
Polecamy: