reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: ninjakai

Login: ninjakai
Płeć: Mężczyzna
Zarejestrowany: 31.03.2012r.
Ost. logowanie: 07.10.2012, 11:44
Punkty: 671
Wiek 17
Status offline
Opis

niedziela, 07.10.2012r.

ninjakai zagłosował
Ocena
(1)
Opis gry: Przyjemna i uzależniająca gra logiczna, w której wybieramy swojego piłko-ninje i za pomocą myszki tworzymy drogę (rysując na planszy elementy) tak, by po drodze zebrać klucz i dotrzeć do wyjścia.

sobota, 06.10.2012r.

ninjakai skomentował
Treść komentarza: d**ne dno 1/5
ninjakai zagłosował
Ocena
(1)
Opis gry: Platformówka w której jesteśmy kromką chleba. Sterowania, strzałki - poruszanie się, A - skok, S - atak, spacja - podnoszenie broni.
ninjakai skomentował
Treść komentarza: denko ta gra
ninjakai zagłosował
Ocena
(1)
Opis gry: W grze Twoim zadaniem jest obrona komputera. Musisz go chronić przed wirusami popup'ami spamem itp. Do obrony będziesz posiadał swoje działo laserowe które będzie zwalczać wszelkie nadchodzące ustrojstwa. Pamiętaj jednak aby nie przegrzać działka. Po każdej misji zdobywasz pieniądze które z czasem pozwolą na ulepszenie twojego komputera. Sterowanie całkowite poprzez myszkę.
ninjakai skomentował
Treść komentarza: MÓJ KOMP TO S******* BO NIE DZIAŁA
ninjakai zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Ninja Painter to zabawna i kolorowa gra zręcznościowa. Pomóż Ninja opanować nową i niezwykłą dla niego umiejętność malarską. Maluj ściany przez kilkadziesiąt poziomów i postaraj się o wszystkie osiągnięcia! Malować ściany na dany kolor możesz, zdobywając wcześniej daną farbę.
Sterowanie za pomocą Strzałek lub W;S;A;D lub Myszki.
ninjakai skomentował
Treść komentarza: dnnoooooooooo
ninjakai skomentował
Treść komentarza: 5/5 i do ulu
ninjakai zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Jako niesamowity ninja pokonaj wszystkich patyczaków poprzez naciskanie w odpowiednim momencie klawiszy ukazanych na planszy.
Gracze online (1):
Polecamy: