reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: ncaro

Login: ncaro
Płeć: Kobieta
Zarejestrowany: 01.08.2007r.
Ost. logowanie: 18.02.2020, 21:08
Punkty: 1 583
Wiek 29
Status offline
Opis

sobota, 19.09.2015r.

ncaro zagłosowała
Ocena
(4)
Opis gry: Czy uważasz się za mądrą osobę? W tej grze będziesz mógł to sprawdzić. Przełączaj przyciski tak, aby połączyć odpowiednio obwody. Powodzenia.
ncaro zagłosowała
Ocena
(1)
Opis gry: Znajdź i wskaż szczegóły różniące przedstawione obrazki w klimatach zimowo górskich.

czwartek, 06.08.2015r.

ncaro zagłosowała
Ocena
(4)
Opis gry: HICIOR! W grze jesteśmy robotem, który bierze udział w cyber sprincie, musimy omijać różnorakie przeszkody, pokonując jak najdłuższy dystans.
Sterowanie za pomocą strzałek.
ncaro zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Po raz kolejny podaj swój mózg testowi, musisz przesuwać płytki w wyznaczone miejsca w określonej liczbie ruchów, w ponad 50 poziomach przy relaksującej muzyce. Dodatkowym wyzwaniem jest odkrycie sekretów w grze.

sobota, 04.07.2015r.

ncaro zagłosowała
Ocena
(3)
Opis gry: Kolejna gra platformowa albo może bardziej artystyczna Mmamy za zadanie dojść do końca planszy i odkryć kim naprawdę jesteśmy.

Wyrusz w podróż przez wyciszony i mroczny świat, by odkryć sens swojego istnienia. Wedruj zwiedzajac porzerażające miejsca i miasta, unikaj potwórów i pułapek, a kto wie? Może Ci się uda!

piątek, 03.07.2015r.

ncaro zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Twórca wspaniałej platformowej serii K.O.L.M. pracuje nad jej zakończeniem i jest w trakcie prac nad trzecią i ostatnią częścią trylogii. Na dzień dzisiejszy ukazał nam demo owej produkcji prosząc graczy o wsparcie ( więcej pod adresem https://www.kickstarter.com/projects/1831597808/kolm ).

Zaczynasz grę w totalnej rozwałce. Po drodze znajdujesz części z których się składasz. A to optykę, a to nogi, a to działko, albo możliwość skakania. Krok po kroku przemierzając korytarze ulepszasz się coraz bardziej. I jeszcze musisz rozwiązać zagadkę - czemu byłeś w takiej rozsypce. Klimatyczna i nastrojowa gra z ładnie dobraną muzyką. Aby w pełni odczuć doświadczenia płynące z gry zaleca się grać w słuchawkach.

Sterowanie podane w trakcie gry.


Poprzednie części serii znajdują się tutaj: K.O.L.M. Series

czwartek, 02.07.2015r.

ncaro zagłosowała
Ocena
(4)
Opis gry: Wymagająca platformówka przedstawiająca historię programisty i jego wytworu, który na kolejnych planszach musi pokonywać coraz trudniejsze wyzwania.

sobota, 23.05.2015r.

ncaro zagłosowała
Ocena
(4)
Opis gry: Coś dla fanów zręczności! Octagon to takie połączenie Super Hexagonu z runnerem przeniesionym do trójwymiarowego świata.

niedziela, 12.04.2015r.

ncaro zagłosowała
Ocena
(4)
Opis gry: Gratka dla miłośników łamania szarych komórek. Nowatorska gra logiczna, której celem jest ustawienie elementów w odpowiednie miejsca.

Czy potrafisz złożyć wszystkie papierowe zwierzęta? Zacznijmy od łabędzia...
ncaro zagłosowała
Ocena
(4)
Opis gry: Przemieszczaj i obracaj elementy tak, aby dopasować je do zdjęcia.
Polecamy: